Leipzig 1978, tekst w języku niemieckim, 27,5 x 24,5 cm, 342 str., kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, minimalnie zniszczona obwoluta
45 zł
27-07-2005
München 1971, 28,5 x 16,5 cm, 318 str., 471 kolorowych i czarno-białych ilustracji w tekście, tekst w języku niemieckim
110 zł
27-07-2005
Der Kunstschmied, O. Schmirler
Würzburg 1977, tekst w języku niemieckim, 27,5 x 22,5 cm, 224 str., 751 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry
70 zł
27-07-2005
Der Hirt und die drei schönen Göttinen, P. Arlt
24,5 x 22,5 cm, 80 str., 17 kolorowych reprodukcji w tekście, twarda oprawa - lekko zniszczona
20 zł
04-01-2007
Dawna tkanina rosyjska, N. A. Majasowa
Moskwa 1971: "Iskusstwo", tekst w języku rosyjskim, 34,5 x 27 cm, 34 str. tekstu oraz 56 kolorowych ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
60 zł
08-01-2007
César compressions d'or, J. Baldwin, F. Giroud
Hachette 1973, tekst w języku francuskim, 26,5 x 21,5 cm, 95 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
45 zł
05-01-2007
wyd. "Iskusstwo" Moskwa 1983, tekst w języku rosyjskim, 22 x 17,5 cm, 122 str, 18 kolorowych oraz 193 czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry
20 zł
05-01-2007
Cudowne przemiany. Glina, kamień, piasek
Wyd. "Awrora" Leningrad 1973, tekst w języku rosyjskim, 21 x 17 cm, 160 str., twarda oprawa, stan zachowania dobry
10 zł
05-01-2007
Chińskie rzemiosło XVI-XVIII w., E. P. Stużina
Moskwa 1970: "Nauka", tekst w języku rosyjskim, 26,5 x 17,5 cm, 264 str., 33 czrno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry
20 zł
05-01-2007
1977, tekst w języku rosyjskim, 27,5 x 19,5 cm, 136 str., 11 kolorowych oraz 199 czarno-białych ilustracji, miękka okładka, stan zachowania dobry
20 zł
27-07-2005
Ceramica e ceramisti di Liguria, F. Marzinot
Genova 1979, 29 x 22,5 cm, 382 str, w tekście kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
150 zł
04-01-2007
Canaletto - Malarz Warszawy, M. Wallis
Wyd. Auriga, Warszawa 1961, 29,5 x 21 cm, 38 str. tekstu oraz 118 czarno-białych ilustracji, 4 kolorowe, twarda oprawa, stan zachowania dość dobry, zniszczona okładka
35 zł
30-12-2006
Praga 1968, tekst wjęzyku niemieckim, 27, 5 x 24 cm, 70 str. tekstu oraz 131 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
50 zł
27-07-2005
Bunte Welt der Mineralien
Praga 1977, tekst w języku niemieckim, 23,5 x 17 cm, 352 str., 390 ilustracji w tym 196 kolorowych, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
45 zł
05-01-2007
Drezno 1979, tekst w języku niemieckim, 22 x 13 cm, 175 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry
40 zł
30-12-2006
Leningrad 1976: "Aurora", tekst w języku rosyjskim, 21,5 x 14,5 cm, 112 str., czarno-białe ilustracje, miękka oprawa, stan zachowania dobry
8 zł
05-01-2007
Bemaltes Porzellan, F. Reichel, Leipzig 1976
Tekst w języku niemieckim, 32,5 x 24 cm, 20 str. tekstu oraz 12 kart z kolorowymi reprodukcjami, miękka oprawa, stan zachowania dobry
15 zł
27-07-2005
München 1977: Callwey, tekst w języku niemieckim, 28,5 x 25,5 cm, 218 str., 330 czarno-białych oraz 25 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry
150 zł
05-01-2007
Belser 1980, wym. 21 x 15,5 cm, twarda oprawa
40 zł
29-11-2005
Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 124 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry
40 zł
30-12-2006
Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 126 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry
40 zł
29-11-2005
40 zł
30-12-2006
Berlin, Band 1, Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 126 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry
40 zł
30-12-2006
40 zł
30-12-2006
Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz, Berlin 1980, 21,5 x 15 cm, 126 str., kolorowe ilustracje, twrda oprawa, stan zachowania bardzo dobry