ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (456)
Patera porcelanowa Miśnia lata 1860-1924.
patera z dekoracją kwiatową i owadami ; Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wym.28x20x5 cm; sygn. kobaltem skrzyżowane miecze, wycisk 3750/103. Saksonia Miśnia lata 1860-1924

800 zł

30-11-2022
Para świeczników srebrnych 2 ćw. XIX w.
srebro próby 12 wys. 25 cm, szer. 9,5 cm, głęb. 9,5 cm; waga 511 g. cechowane ; 12. Świeczniki Wsparte na kwadratowych podstawach, przechodzących w koliste, uskokowo wywyższone stopy trzony, oddzielone od cylindrycznych tulejek liściastą rozetą. Polska?

4 900 zł

14-05-2024
Para świeczników platerowych Norblin XIX w,
plater, wys. 19,5 cm, średnica 9,7 cm. sygnowane ; NORBLIN & Co / Galw / WARSZAWA i nr modelu 150 B oraz orzeł carski wybijany od 1896 Para Lichtarzy. Warszawa, firma Norblin, k. XIX w.

750 zł

16-03-2021
Para świeczników giloszowanych XIX w., mosiądz
Para świeczników giloszowanych XIX w., mosiądz; wys. 18 cm., podstawa śr. 13 cm. Para lichtarzy jednoświecowych z profitkami. poł. XX w.

1 200 zł

10-11-2022
Para świeczników art. deco lata 30 ste XX w.
Para świeczników art. deco lata 30 ste XX w. brąz, patynowany; wys. 21 cm. podstawa 6,5x6,5 cm. para lichtarzy

1 400 zł

15-10-2021
Srebro, próba 84, waga 59 g, wys. 3,2 cm, śr. 5 cm. Puncowanie: cecha probierza Andriej Antonowicz Kowalskij z monogramem A.K i datą 1882; 84; złotnik A.W.W. Andrjej Wilgelmowicz Wekman (czynny ok. 1860-1884), św. Jerzy Solniczki srebrne 1882 r.

1 100 zł

15-04-2021
Para solniczek srebrnych Rosja, Moskwa, 1877
Para solniczek. Srebro, próba 84, waga 55 g., wys.3,5 cm, śr.5 cm. Puncowanie: cecha probierza И K i datą 1877/ 84/ Św. Jerzy, Rosja, Moskwa,1877 r.

800 zł

29-05-2019
Para koszyczków platerowy do szklanki.
Plater, wys. 8 cm. z uchwytem 10 cm. śr. 7cm. koszyczek posrebrzany z rączka w kształcie kota.

600 zł

23-06-2021
PARA KINKIETÓW, XIX/XX w.
Jednoświecowe, na zawiasie Mosiądz patynowany, wym.18 x 21 cm XIX/XX w.

400 zł

13-04-2016
srebro złocone pr.800, waga 98 g.dł.21,5 i 20,5 cm cechowany: półksiężyc, korona, 800, znak firmowy JB, Niemcy Schwäbisch Gmünd Johan Beck po 1888

400 zł

09-03-2018
Nóż do masła i sera Niemcy po 1888 r.
Nóż do masła i sera srebro pr.800, stal waga: 100 g, dł. 19,5 cm. cechowany; półksiężyc, korona , 800, znak warsztatowy. Niemcy po 1888 r.

280 zł

12-12-2015
Naszyjnik z koralem naturalnym potrójny. koral naturalny toczony, kulki zapięcie srebrne, srebro, pr. 835, waga 53 g. długość 44 cm. cechowany; znak miecza z cyfrą 835. Holandia poł. XX w.

2 600 zł

27-09-2024
Kolia srebrna ORNO. koral naturalny. srebro próby 800 ; waga 43,5 g, dł.58,5 cm. cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 800 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

2 800 zł

23-11-2022
srebro próby 3 ; waga 147 g. dł. 74 cm., ametyst śr. ok.1,5 cm. cechowany; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

3 000 zł

23-12-2021
srebro próby 1 ; waga 73 g. dł.65 cm., cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 1 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

3 000 zł

04-03-2022
Naszyjnik srebrny ORNO Warszawa lata 1963-1986
srebro próby 3 ; waga 102 g. dł.86 cm., chalcedon, wym. kamieni ok.2,2x1,5 cm sz. kulki ok.1,4 cm. cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.

3 000 zł

23-12-2021
Figurka, porcelana, ręcznie malowana, złocenia; wys. 24 cm; sygn. kobaltem podszkliwnie. między datami 1710-1910 skrzyżowane miecze, wycisk: 2945. na 200-lecie. Niemcy, Saksonia, Miśnia, 1910

4 200 zł

29-06-2023
Musztardnica srebrna Paryż lata 1809-1819.
srebro próby 2 wys. 12 cm, szer.9x6,5 cm,; waga 179 g. (bez szkła 87 g.) wkład szklany kobaltowy. cechowana; 2, kogut i głowa oraz znak firmowy w rąbie nieczytelny. Francja Paryż lata 1809-1819.

1 200 zł

15-04-2024
Mlecznik srebrny złocony Niemcy po 1888 r.
Srebro, próba 800, wym. 8,5x8,5x5,5 cm., waga 109 g. Puncowanie: 800, znak warsztatowy. Niemcy 1888 r.

880 zł

15-04-2024
Mlecznik srebrny Szwecja, Sztokholm, 1844 r.
Srebro złocone, próba 830, waga 141 g, wys.12 cm Puncowanie: O4, trzy korony, CN, głowa w koronie (Król Eryk) znak miejski Sztokholmu. Szwecja, Sztokholm, 1844 r.

990 zł

02-03-2022
Mlecznik srebrny po 1888 r. .
Srebro, próby 800, waga. 100 g, wys. 11cm. cechowany: sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy w okręgu S. Niemcy po 1888 r

450 zł

20-01-2021
Mlecznik srebrny Moskwa lata 1908-1917
srebro, pr. 84, wym. 8,5 (10cm) x8,5x13,5 cm; waga 163 g. wewnątrz złocony puncowanie: w owalu Δ, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz Z?X oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 2 cecha probierni warszawskiej. Rosja, Moskwa lata 1908-1926

1 600 zł

28-03-2022
Mlecznik Rosenthal art deco TIRANA
Porcelana biała, kalka barwna, złocenia . Wym.9x19 cm. syg. zielenią chromu podszkliwnie ; korona i napis Rosenthal Selb|/Bawaria/ Tirana. Niemcy, wytwórnia Rosenthala, Selb, lata 20-ste. XX w.

250 zł

02-11-2015
Porcelana, złocenia, wys. 11 cm, Dzbanek z motywem winorośli .sygnowany; kobaltem podszkliwnie: I / KPM. Śląsk, Wałbrzych, fabryka porcelany Carla Kristera , po 1835 r.

350 zł

14-10-2020
Mlecznik porcelanowy Berlin, KPM 1898
1898 Porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne; wys.8 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie berło przekreślone ukośnie | podszkliwnie: | naszkliwnie: KPM i czerwone jabłko z krzyżem oraz WR 1898 z koroną(Wilhelm II)|wycisk w masie.Niemcy, Berlin, KPM,1898

400 zł

01-03-2016
liczba obiektów: 456