Komplet sztućców w oryginalnym etui. Szerokość 33 cm.
550 zł
09-09-2015
Sztućce w oryginalnym etui, Paryż, koniec XIX w.
Sztućce serwingowe, srebro złocone.
870 zł
09-09-2015
Szklanica, Wambierzyce, XIX w.
Szklanica w stylu biedermeier z widokiem "Albendorf " - Wambierzyce.
Szkło ołowiowe bezbarwne, szlifowane, rytowane, matownione i złocone.
Wysokość: 12,5 cm
Średnica: 8 cm
330 zł
19-07-2023
Szklanica, Niemcy, ok. 1850 r.
Szklanica w stylu biedermeier z widokiem Altenberg; szkło dwubarwne, cięte, szlifowane i trawione.
Wysokość: 12 cm
Średnica: 7,5 cm
500 zł
19-07-2023
Szklanica, Czechy, 2 poł. XIX w.
Szkło warstwowe, przezroczyste i barwione w masie, szlifowane; na brzuścu przedstawienie pałacu w Luhačovicach. Wysokość: 12 cm.
550 zł
10-10-2016
Szklanica Pomnik Niederwald , XIX w.
Szklanica w stylu biedermeier; szkło cięte, szlifowane i trawione.
Wysokość: 20 cm
Średnica: 9,5 cm
1 300 zł
23-08-2023
Szklanica myśliwska, Bohemia, pocz. XX w.
Szkło warstwowe, przezroczyste i barwione w masie, szlifowane.
Wysokość: 14 cm
Średnica: 10 cm
430 zł
23-08-2023
Szklanica Biedermeier, Bohemia, poł. XIX w.
Szkło warstwowe, przezroczyste, miodowe i rubinowe barwione w masie; dekoracja szlifowana z motywem myśliwskim. Wysokość: 16 cm.
550 zł
07-12-2016
Szkatułka, Wietnam, XX w.
Dekoracyjna szkatułka srebrna pr. 800 z drewnianym wnętrzem.
Wymiary: 5x17x10 cm
Waga: 410 g
3 600 zł
29-08-2024
Bogato zdobiona, repusowana szkatułka wykonana ze srebra, złocona wewnątrz; srebro pr. 800, puncowane.
Wymiary: 6x17,5x13 cm
Waga: 512 g
6 900 zł
24-02-2023
Szkatułka, Francja, XIX w.
Francuska ręcznie malowana porcelanowa szkatułka z elementami z brązu złoconego.
Wymiary: 17x9x7 cm
1 700 zł
08-10-2018
Szkatułka na biżuterię, Polska, 1963-86
Szkatułka kryształowa, srebro pr. 3. puncowane.
Wymiary: 11x15x11 cm
Obiekt został sprzedany
1 200 zł
28-06-2024
Szkatuła, Miśnia, XIX w.
Porcelanowa, ręcznie malowana i złocona szkatuła, w mosiężnej oprawie, wewnątrz zachowana oryginalna tkanina. W złoconych bordiurach na ściankach bocznych i wieku (na zewnątrz i wewnątrz) siedem ręcznie malowanych miniatur przedstawiające sceny dworskie.
9 500 zł
13-09-2023
Szczypce do cukru, ok. 1900 r.
Srebro pr. 84, częściowo złocone.
Długość: 13,5 cm
370 zł
10-03-2023
Szczypce do cukru, Austro-Węgry, XIX w.
Srebro puncowane.
Długość: 18 cm
550 zł
10-03-2023
Figurka porcelanowa, ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 19 cm.
1 200 zł
30-09-2015
Szafka, pocz. XX w.
Intarsjowana szafka z marmurowym blatem i mosiężnymi okuciami.
Wymiary: 78x60x36 cm
4 500 zł
29-02-2024
Sygnet, Rosja, XX w.
Złoto pr. 583, rubin.
Waga: 16 g
Rozmiar: 22
Obiekt został sprzedany
6 400 zł
11-01-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana, nr modelu 2452.
Wysokość: 16 cm
990 zł
08-12-2023
Brąz srebrzony, sygnowany znakiem i nazwiskiem wytwórcy.
Wymiary: szerokość 55 cm, głębokość i wysokość 33 cm.
24 000 zł
20-06-2019
Sur-de-table, Wiedeń, około 1910 roku.
Ozdobna patera ("środek stołu"), plater, Wiedeń(?), ok. 1910 roku.
Patera sygnowana (nieczytelnie); wysokość 50 cm, szerokość 43 cm. Ozdobny wkład szklany - ręcznie złocony; dekoracyjne emaliowane tonda w podstawie.