olej na płótnie
90 x 70 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "G. Wichmann".
13 000 zł
26-11-2021
MAJEWICZ George (1897 - 1965)
"Cietrzewie"
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "G. Majewicz".
3 200 zł
26-10-2021
ROZMUS Geza (1898-1980)
"Napad wilków"
olej na płótnie
60 x 80,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "GEZA ROZMUS"
3 200 zł
25-07-2023
BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)
"Pomidory"
, 1995
olej na tekturze, 1995 rok, 21 x 31 cm, sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "GB 95". Na odwrocie autorski opis ołówkiem: "G. BEDNARSKI | MARTWA NATURA | Z POMIDORAMI | 1995 | 21 x 31".
3 400 zł
07-12-2018
BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)
"Martwa natura z kluczem"
, 2011
olej na tekturze
21 x 29 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "Martwa natura z kluczem | OL TEKT | GB | 2011 r. | 21 x 29 cm | GBEDNARSKI".
2 800 zł
30-04-2020
BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)
"Martwa natura z cebulą"
, 1994
olej na tekturze, 1994 rok, 21 x 30,5 cm, sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "GB 94". Na odwrocie autorski opis ołówkiem: "BEDNARSKI | MARTWA NATURA | Z CEBULĄ | 1994 | 21 x 30,5".
3 400 zł
07-12-2018
MENDOLY-STEFANOFF Grzegorz (?-1943)
"Łodzie na morzu"
olej na tekturze
50 x 35 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "G. Mendoly".
3 600 zł
25-07-2023
GWOZDECKI Gustaw (Warszawa 1880 - Paryż 1935)
"Akt kobiecy"
, 1900
ołówek na papierze
48,5 x 16,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Gwozdecki | Monachium | 1900".
3 200 zł
05-01-2023
BRZESKA-CIEŚLIŃSKA Halina (1923 - 2004)
"Kwitnąca azalia"
, 1981
olej na płótnie, 1981 rok, 47 x 38 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "HCieślińska | Brzeska", opisany i datowany w prawym, dolnym rogu: "1981 | Kraków".
2 600 zł
07-04-2017
SCHEDEL Hartmann (1440-1514)
"Widok Wrocławia"
, 1493
drzeworyt podkolorowany akwarelą na papierze
23 x 52,5 cm
opisany na klocku u góry: "BRESSLA".
5 800 zł
11-06-2021
PAPEE-BOŻYK Helena (1915 - 2010)
"Kąpiące się"
olej na papierze
25 x 31,5 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "HB".
1 400 zł
26-02-2022
BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)
"Poranne mgły"
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "H. Baranowski".
5 800 zł
28-01-2021
BURZEC Henryk (1919-2005)
"Narciarz"
brąz patynowany
40 x 22 x 20 cm
sygnowany na podstawie: "H. BURZEC".
3 800 zł
22-12-2022
BURZEC Henryk (1919-2005)
"Narciarz"
brąz patynowany
40 x 22 x 20 cm
3 800 zł
20-02-2024
BURZEC Henryk (1919-2005)
"Dziewczyna z koszem"
, 1942
drewno lipowe
38 x 10 x 9 cm
sygnowana i datowana na podstawie: "HB | 1942".
9 500 zł
20-07-2024
HOCHMAN Henryk (1881 lub 1879-1943)
"Popiersie hrabiny Hutten-Czapskiej"
brąz patynowany, wysokość: 48 cm, wymiary podstawy: 49 x 30 cm, sygnowany z tyłu u dołu: "H. Hochman".
7 400 zł
14-05-2015
NITRA Henryk (1891 - 1948)
Płaskorzeźba "Chrystus Boleściwy - Vir Dolorum"
drewno lipowe
35 x 25 x 6 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "Nitra".
2 500 zł
29-09-2022
POLICHT Henryk (1888-1967)
"Wczesna jesień pod Krakowem"
, 1923
olej na tekturze
33,5 x 49 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "HENRYK POLICHT | 1923.".
2 600 zł
10-08-2022
POLICHT Henryk (1888-1967)
"Kościół św. Katarzyny"
, 1941
olej na tekturze
35 x 50 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Henryk Policht 1941".
2 600 zł
18-02-2021
RODAKOWSKI Henryk (1823 Lwów -1894 Kraków)
, 1862
akwarela na papierze
28 x 19 cm
Na odwrocie nalepka francuskiego zakładu ramiarskiego Alphonse Giroux oraz naklejka z maszynopisem z P.PW. DESA w Krakowie z 1953 roku z opisem dzieła.
24 000 zł
09-11-2021
UZIEMBŁO Henryk (1879-1949)
"Portret podpułkownika"
, 1916
pastel na papierze
65 x 50 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "HENRYK UZIEMBŁO | KRAKÓW 1916".
Na odwrocie autorski opis: "LEUTNANT HENRYK UZIEMBŁO | 'Portrat d. Herr Oberstlt. Saxel' | Pastell. | Krakau 1916.".
5 200 zł
25-10-2021
WANIEK Henryk (ur.1942 Oświęcim)
"Bałwochwalstwo"
olej na płycie
41 x 61 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "HENRYK WANIEK".
Na odwrocie fragmentarycznie zachowana nalepka z Ogólnokrajowych Targów Polskiej Plastyki Współczesnej.
19 000 zł
20-10-2022
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
"Wiejska sielanka"
olej na płótnie
50,5 x 61,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Ign. Pieńkowski".
9 200 zł
12-10-2022
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
"Widok na Bazylikę św. Marka w Wenecji"
olej na płótnie
58,5 x 80 cm
Praca po konserwacji.
11 500 zł
02-02-2022
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
"W cieniu drzew"
olej na płótnie
58 x 61,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "I. Pieńkowski".