Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (317)
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
Czerpanie wody z Nilu
Olej na płótnie 23x33cm sygn. p.d.: K.Szewczenko

3 400 zł

03-12-2018
Czerpanie wody z Nilu
Olej na płótnie , 23x33cm,
sygnowany prawy dolny K.Szewczenko

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333

3 400 zł

14-12-2018
Czerpanie wody w rzece
olej, płótno, sygn. p.d.: K.Szewczenko

3 700 zł

29-05-2017
Arabskie zaloty

olej, tektura, 21,5 x 15,5cm sygn.p.d.:K.Szewczenko. Praca wzorowana na malarstwie Adama Styki

2 800 zł

14-09-2013
WINTOROWSKI Leonard (1868 - 1926)
Ułani przed dworem

Olej, płótno, sygn. p.d,.: Leonard Wintorowski 1924

19-11-2016
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Kmicic podchodzi Szwedów
Olej na płótnie, 50x75 cm, sygn. prawy dolny: Piasecki Leszek 1954

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
21-05-2019
NOWICKI Marian (1904 - po 1939 Gusen)
Napoleon nad rzeką w otoczeniu straży przybocznej
Olej na sklejce, 50x35cm,
sygnowany lewy dolny: Marian Nowicki
Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt tel: 502630650
31-07-2019
OSIECKI Marian (1929 - 2003)
Para koni na łące

olej, płótno, sygn. l.d.: M.Osiecki 93
autor: Marian Osiecki (1928-2003)

6 900 zł

07-07-2015
SZCZERBIŃSKI Marian (1900 - 1981)
Śpiąca - półakt , 1930
Akwarela na papierze, 25x35cm
sygn. l.d. M.Szczerbiński 1930

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650

1 500 zł

21-02-2019
Brama Floriańska i Barbakan w Krakowie , 1932
Akwarela na tekturze, 35x24cm , sygnowana i datowana
lewy dolny: M.Szczerbiński 1932

Więcej prac tego malarza na www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650

950 zł

29-03-2019
HANEMAN Max (Hanneman) (1882 Łódź - 1944?)
Tatry - Hala Kondratowa Niżna
Olej na tekturze 35 x 50 cm
sygnowany prawy dolny Max Hanemann
Na odwrocie autorski napis odnoszący się do przedstawionego na obrazie miejsca.

Lepsze zdjęcia na www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt w sprawie obiektu tel.502630650
02-12-2018
Hala Kondratowa Niżna 1929r. ( Tatry)
Olej na płótnie, 47x62 cm,
sygnowany prawy dolny : M.Haneman.
Datowany i opisany na odwrociu: Zakopane 1929r.
Więcej prac o zbliżonej tematyce w galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel: 502630650
06-06-2019
GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał (1861 Warszawa - 1926 Berlin)
Pejzaż letni ze stogami
Olej na tekturze,sygnowany monogramem prawy dolny: "M.G.W"

Wystawiany w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu II-III 2004 - Wystawa prac Wywiórskiego - "Między niebem a ziemią" poz. nr 47. Więcej z kategorii pejzaż w galerii:www.MalarstwoPolskie.pl
30-04-2019
STAŃKO Michał (1901-1969)
Na hali , 1937
Obraz olejny na tekturze autorstwa Michała Stańki z 1937 roku

Wiecej podobnych prac na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
10-05-2020
MUSSIL Mieczysław (ur. 1912r.)
Rynek Nowego Miasta w Warszawie

Olej, płótno, 33x44,5cm sygnowany na odwrociu M.Mussil. W załączeniu opinia P.Adama Konopackiego z 15 XII 1993r. Praca z około 1965r.

2 900 zł

21-03-2014
SZCZERBIŃSKI Mieczysław (1900? - 1981)
Przed polowaniem
Akwarela na kartonie , 50x95cm
Sygnatura wiązana prawy dolny : MSzczerbiński 1931
10-11-2019
Odpoczynek , 1932
Akwarela na papierze, sygnowana prawy dolny: M.Szczerbiński 1932r.

Więcej prac o podobnej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
tel.502630650
15-02-2019
Kościół NMP w Woli Justowskiej , 1977
Akwarela na tekturze, sygnowana l.d.:
MSzczerbiński Wola Justowskiej 1977r.

Więcej prac tego autora na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650

1 200 zł

16-03-2019
PIPPEL Otto Eduard (1878 Łódź - 1960 Planegg k. Monachium)
Widok na Alpy Bawarskie

Otto Pippel - artysta urodził się w Łodzi. 70x80cm, olej na płótnie, Widok na Alpy Bawarskie, sygn.p.d.: Otto Pippel W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "pejzaż"

8 400 zł

14-09-2013
KOTOWICZ Paweł (ur. 1968 r. Chrzanów)
Malwy
olej na płótnie, 50x30cm,
sygnowany prawy dolny: Kotowicz

więcej prac o zbliżonej tematyce na:

www.MalarstwoPolskie.pl

tel.502630650

1 600 zł

20-11-2019
POLLOG Robert Karl (1882 – 1945)
Scena antyczna z Bacchusem

75x154, olej na płótnie, sygn. p.d.: R.Pollog Robert Pollog (1882 -1945) - studiował we Wrocławiu i Berlinie

3 900 zł

17-11-2013
BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
Sanie w polskim pejzażu
Olej, płótno, 60x80cm

9 000 zł

30-05-2017
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Pejzaż włoski że sztafażem
Obraz olejny na płycie autorstwa Romana Bratkowskiego
sygnowany prawy dolny: R.Bratkowski

MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
10-05-2020
KLAYBOR Romuald (ur. 1928 r.)
Warszawa, Widik na ulicę Miodową

olej, płótno, 33x27cm, sygn. l.d.: R.Klaybor 88

2 100 zł

24-03-2014
LONTY Sabina
Wenecja
Olej, płótno, 74x60cm, sygn. p.d.:Sabina Lonty

7 000 zł

24-03-2014
liczba obiektów: 317