Paris 1966, tekst w języku francuskim, 28 x 21,5 cm, 72 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta
45 zł
27-07-2005
Engraving &Decorating Glass, B. Norman
1972, tekst w języku angileskim, 24 x 16 cm, 198 str., czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry
50 zł
05-01-2007
Encoignures et meubles d'Angle, A. M. Pajot
Tekst w języku francuskim (meble angielskie XVII i XVIII w), 19 x 14,5 cm, 64 str, kolorowe ilustracje, twarda okładka, obwoluta, stan zachowania dobry
35 zł
27-07-2005
Einbeimische Edelsteine
Dresden 1975, tekst w języku niemieckim, 22 x 15,5 cm, 230 str., 24 kolorowe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
15 zł
05-01-2007
Edle Steine. Ein Kapitel aus der Mineralogie
Stuttgart 1937, tekst w języku niemieckim, 20 x 13,5 cm, 64 str., 57 ilustracji, w tym 4 kolorowe, twarda oprawa, stan zachowania dobry, plamy na okładce
10 zł
05-01-2007
Edelsteine, R. Baumgärtel
Leipzig 1982, tekst w języku niemieckim, 22,5 x 20 cm, 260 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry
40 zł
09-01-2007
Edelsteine, J. i A. Bauer
Praga 1966, tekst w jezyku niemieckim, 27,5 x 24 cm, 143 str., 110 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta
30 zł
08-01-2007
Moskwa 1983, 19,5 x 12,5 cm, 295 str., tekst w języku angielskim i rosyjskim, 105 kolorowych ilustracji oraz 106 czarno-białych w tekście, twarda okładka, tekturowe etui
15 zł
30-12-2006
tłum. K. Minczewska-Gospodarek, Wyd. PWN, Warszawa 1989, 24 x 17 cm, 248 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście
20 zł
27-07-2005
Wydawnictwo Księgarni J. Lisowskiej, Al. Jerozolimska 15 Warszawa, 20 x 14 cm, 228 str., brak daty wydania, twarda oprawa, stan dobry
15 zł
30-12-2006
Dzieci w malarstwie światowym, M. N. Mercalowa
Wyd. Iskusstwo, Moskwa 1968, 30 x 23 cm, 31 str. tekstu w języku rosyjskim oraz 101 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta
25 zł
27-07-2005
Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1976, 27,5 x 21,5 cm, kolorowe oraz czarno-białe ilustracje, miękka okładka, stan zachowania dobry
35 zł
27-07-2005
Drahé kameny kolem nás
Praha 1976, tekst w języku czeskim, 17 x 12 cm, 334 str., 164 kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania dobry
15 zł
05-01-2007
Dinglingers Tafelgeschirr, U. Arnold
Leipzig 1972, tekst w jezyku niemieckim, 20 x 14,5 cm, 40 cm, 25 czarno-białych ilustracji, miękka oprawa, stan zachowania dość dobry
5 zł
05-01-2007
Paris 1968, 24 x 18 cm, 160 str, czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry
35 zł
04-01-2007
Stuttgart 1975, tekst w języku niemieckim, 29,5 x 24,5 cm, 176 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
60 zł
08-01-2007
Die Schatzkammer in Wien, H. Fillitz
München 1964, tekst w języku niemieckim, 25,5 x 22,5 cm, 148 str., 66 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta
60 zł
05-01-2007
Leipzig 1972, 22 x 19,5 cm, 192 str., 118 czarno-białych ilustracji w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dośc dobry, lekko zniszczony grzbiet książki w górnej części
15 zł
27-07-2005
15 zł
05-01-2007
Die Gemmen aus Goethes Sammlung, G. Femmel
Leipzig 1977, 25,5 x 19,5 cm, 338 str., 59 ilustracji, w tym 9 kolorowych, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
50 zł
08-01-2007
Die Frau im Mittelalter
Leipzig 1974, 27,5 x 24,5 cm, 65 str., 112 kolorowych oraz czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry
35 zł
30-12-2006
München, tekst w języku niemieckim, 25 x 19 cm, 158 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry
70 zł
05-01-2007
Diamenten. Legende und Wirklichkeit, A. Milaschow
Leipzig 1979, tekst w języku niemieckim, 19,5 x 12,5 cm, 144 str., 16 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
15 zł
05-01-2007
Diament. Legendy i rzeczywistość, W. A. Milaszew
Leningrad 1976, tekst w języku rosyjskim, 20 x 14,5 cm, 112 str., czarno-białe ilustracje w tekście, miękka oprawa, stan zachowania dość dobry
10 zł
30-12-2006
Dersden - Mathematisch - Physikalischer Salon
Leipzig 1978, tekst w języku niemieckim, 32 x 24 cm, 195 str., 178 ilustracji bardzo dobrej jakości, w tym kilka czarno-białych, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta