ATENA - oferta bibliofilska
ul. Nowy Świat 48
00-363 Warszawa
(022) 828 58 08
atena@atenaart.com.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (238)
Klejnoty Jasnej Góry, J. Samek, J. Zbudniewek
Warszawa 1982: Krajowa Agencja Wydawnicza, 22 x 25 cm, 168 str., 143 kolorowe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

25 zł

05-01-2007
Keysers grosses Künstlerlexikon, H. H. Diedrich
München 1963, tekst w języku niemieckim, 23 x 17 cm, 448 str, w tekście czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

65 zł

04-01-2007
Wien 1971, tekst w języku niemieckim21 x 14,5 cm, 32 czarno-białe ilustracje, miękka oprawa, stan zachowania: lekko rozklejona, nieznacznie zniszczona okładka

15 zł

05-01-2007
Kamienie Urala. Rodonit
Sverdlovsk 1983, tekst w języku rosyjskim, 30 x 25 cm, 158 str., 191 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry

15 zł

27-07-2005
Wrocław - Warszawa - Kraków - Gdańsk 1979: Ossolineum, 19,5 x 12 cm, 239 str., 25 kolorowych i 28 czarno-białych ilustracji, miękka okładka, stan zachowania dobry

15 zł

05-01-2007
Juliusz Kossak, M. Masłowski
Wyd. Auriga, Warszawa 1986, 30,5 x 24,5 cm, 51 str. tekstu oraz 116 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

55 zł

30-12-2006
Japanische keramik aus dem Museum für Völkerkunde
20,5 x 14,5 cm, 40 str., 32 czarno-białe ilustracje, twarda okładka, stan zachowania dość dobry,lekko uszkodzona okładka

8 zł

30-12-2006
Introduktion to Antiques, T. Hughes
England 1977, tekst w języku angielskim, 22,5 x 15,5 cm, 144 str., czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

60 zł

27-07-2005
Ingres
Wyd. "Sowietskij Hudożnik" Leningrad 1967, 30 x 23 cm, 86 str., 65 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

25 zł

27-07-2005
Holzschmuck. Alte Kunst - neues Hobby, W. Sack
19,5 x 16 cm, 78 str., 36 kolorowych ilustracji, miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry

30 zł

05-01-2007
Historia narodowej sztuki Tuwy, S. I. Wajnsztejn
Moskwa 1974: "Nauka", tekst wjęzyku rosyjskim, 26,5 x 21,5 cm, 224 str., twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

20 zł

08-01-2007
Hiew- und Stichwaffen, E. Wagner
1969, tekst w języku iemieckim, 34 x 25 cm, 489 str., 159 kolorowych oraz czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

150 zł

08-01-2007
Handmade jewellery, H. Scarfe
London 1976, tekst w języku angielskim, 23 x 16,5 cm, 91 str., twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania: zły, kartki są pofalowane

30 zł

12-02-2007
Guide des Mineraux, J. Bauer
Paris 1976, tekst w języku francuskim, 20 x 14 cm, 216 str., 576 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

05-01-2007
Budapeszt 1973, 26 x 19,5 cm, 46 str. tekstu oraz 70 czarno-białych ilustracji, 2 kolorowe, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

30 zł

05-01-2007
Leipzig 1979, tekst w języku niemieckim, 27,5 x 24 cm, 321 str., twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

50 zł

27-07-2005
Gesteins - bestimmungsbuch
Leipzig 1972, 19,5 x 12,5 cm, 184 str., 24 kolorowe i 50 czarnobiałych ilustracji, 47 tablic, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

10 zł

05-01-2007
Gemmy antycznego świata, O. J. Newerow
Moskwa 1983: "Nauka", tekst w języku rosyjskim, 20 x 12,5 cm, 144 str., 16 czarno-białych ilustracji w tekście, miękka oprawa, stan zachowania dość dobry

5 zł

05-01-2007
Galeriia Narodowa w Londynie
Moskwa 1968, tekst w języku rosyjskim, 16 x 13 cm, 159 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowana dobry

10 zł

30-12-2006
Tekst w języku niemieckim, 34 x 26,5 cm, 12 kolorowych bardzo dobrej jakości reprodukcji, miękka oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

27-07-2005
Galeria Drezdeńska, red. A. A. Gubier
Wyd. "Iskusstwo", Moskwa 1965, 26,6 x 21 cm, 176 str. tekstu w języku rosyjskim oraz 153 kolorowych i czarno-białych reprodukcji, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry

35 zł

04-01-2007
Fémdíszmũ, Pallai Sándor
Budapeszt 1972, tekst w języku węgierskim, (o wyrobach z metalu i żelaza)19,5 x 17,5 cm, 212 str., twarda okładka, stan zachowania bardzo dobry

25 zł

30-12-2006
Forma e colore la Pala d'Oro di San Marco
tekst w języku włoskim, 35 x 27,5 cm, 32 bardzo dobrej jakości ilustracje, miękka okładka - zniszczona, wewnątrz stan idealny

20 zł

04-01-2007
tekst w języku angielskim, 13 May 1980, 220 str., 24 x 18,5 cm, stan zachowania dość dobry, wewnątrz przy niektórych obiektach liczby pisane długopisem, niektóre kartki dolnymi brzegami sklejone

5 zł

05-01-2007
Fajans włocławski, Romualda Hankowska
Wrocław 1991, Ossolineum, 133 str. oraz 159 str. z ilustracjami czarno-białymi, twarda okładka, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

40 zł

27-07-2005
liczba obiektów: 238