wizytownik Porcelana wys.13 cm, podstawa. 31x24 cm; sygn.: druk zielony: Hutschenreuther/ Selb, w owalu kroczący w lewo lew i litery L.H.S., niżej: Germany/ Kunstabteilung. Niemcy, Selb (Bawaria), Fabryka Porcelany Lorenza Hutscheneuthera
850 zł
15-06-2018
srebro pr. 3 waga 209 g. 7 szt. śr. 7,5 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie M Warszawa lata 30 ste. XX w.
850 zł
23-04-2019
srebro pr. 750, waga 81 g, średnica zew: 13 cm. wew.9,5 cm. wys. 2 cm. cechowana FRIEDEBERG BERLIN 750. Berlin, złotnik S.Friedeberg Soehn, 1847-50
850 zł
03-08-2021
secesja , 12 noży, plater, cyna srebrzona wym. 12,5x11,5x6 cm. sygn.: w trójkącie; WMF/gwiazdka/GALW/ /Warszawa / II/ B. Buch,; numer: 27. we współpracy z niemieckimi zakładami Wurttembergische Metallwarenfabrik. Warszawa, fabryka Br.Buch, XIX/XX
700 zł
01-08-2018
plater, mosiądz srebrzony, wym. 22 x 11 cm
Puncowany; w owalu SCHIFFERS | GALW | WARSZAWA Warszawa, Schiffers, lata1890-1905
350 zł
20-08-2015
Muszla, srebro próby 3 (800) ; waga 14,2 g. cm. kopułka 3,1x2,6x1,5 cm cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO
1 800 zł
05-08-2021
Para pelikanów z rybą porcelana farby podszkliwne wym. 33x28x18 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie, Sygnowana: podszkliwnie ENS i nr. 7359 Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898) po 1919 r.
2 200 zł
10-10-2023
Paterka srebrna Niemcy Hugo Bohm po 1888r.
Patera srebrna, srebro złocone, pr.800 wys.6 cm.śr.17 cm. waga 210 g. puncowany; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowy. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm; po 1888
990 zł
04-11-2021
Paterka srebrna Berlin, Meyen & Co k. XIX w.
kosz srebrny ażurowy ze szklanym wkładem, srebro próby 800;, wys. 10 cm, Sr. 16,5 cm; waga 230 g bez szkła .Berlin, firma Meyen & Co (czynna 1846-c.1950), k. XIX.
950 zł
01-03-2017
Paterka porcelanowa Miśnia.
porcelana ażurowa ręcznie malowana, wys 5 cm., śr. 21 cm Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
650 zł
09-02-2021
secesja, srebro, próby 800 ; wym4,5x18x10 cm., waga 74g, puncowany; półksiężyc, korona, 800 znak warsztatowy lew. Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.
750 zł
14-07-2021
srebro z ażurowym kołnierzem , pr. 925 (sterling), waga 303 g., wym.5x24x24 cm. sygn. sterling J.S.Co. znak złotnika z literką s, sterling D30-1 pocz. XX w.
1 400 zł
28-11-2019
Patera srebrna, po 1888
Srebro próby 835, wym.27x21x4 cm., waga 323 g. puncowana; nr. 615, półksiężyc, korona, 835, znak wytwórni z G oraz 3 głowa kobiety w chuście z literka W. cecha probierni Warszawskiej. Niemcy po 1888 r.
1 400 zł
24-03-2022
srebro złocone, waga 432g. wys.11cm. (z uszami13,5cm) szerokość 16 cm z uszami 20 cm. na 10 cm. cechowana trzy wieże i brama z literką B. oraz IFB. Niemcy złotnik Johann Friedrich Brahmfeld (1790-1852) aktywny 1816-1852, probierz Ernst Friedrich Franck (1
4 700 zł
17-08-2023
Patera srebrna ze szklanym wkładem pocz. XX w. .
Srebro, waga bez szkła 391 g., szkło szlifowane, wys. 23 cm., śr.20 cm. Puncowania: w owalu głowa kobiety i AP pocz. XX w.
1 800 zł
22-11-2021
Patera srebrna z Neptunem XIX/XX w. 1211 g.
Neptun płynący na rybie z dzbankiem i trójzębem w ręku. srebro złocone waga 1211 g. wymiary 33x25x6 cm. cechowana znakiem miejskim Gdańska / JF/ryba i B imitacje cech z 1775 r. + świadectwo badania pr. 925 uchwyty 875.
8 500 zł
03-07-2024
srebro, próba 13, waga 738 g. wym. 36x24x6 cm. Puncowana: data 18 przedzielona owalną tarczą, znak krzyża z cyfrą 13? , oraz rok.182?(przetarta) , VR (znak bity w Galicji od 1811 r. ), TF znak bity w latach 1810-1824(Taxfreistempel) na krawędzi wyryty mon
4 400 zł
15-12-2023
srebro, próby 800 ; wym.32x23x6,5 cm., , waga 334 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800. znak warsztatowy, nr. 263183, D.H.DIEKEN. Niemcy, Brema-Hemelingen, M.H.Wilkens & Söhne (firma czynna od 1810), po 1888 r.
1 900 zł
12-08-2022
Patera srebrna Wiedeń 1850 rok
srebro, próba 13, waga 227 g. wys. 13 cm. Średnica 19cm. Puncowana: data 18 przedzielona owalną tarczą, znak krzyżavz cyfrą 13, nad którą litera A oraz złotnik IW(TW). Austro-Węgry Wiedeń, 1850 rok.
2 300 zł
18-10-2024
srebro, pr. 3, śr. 23,5 cm, wys. 6 cm. waga 480 g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963.
3 200 zł
02-02-2023
Patera srebrna XX w. koszyk, srebro pr.925 waga 487gr. Śr.30 cm wys. 7,5 cm. cechowana; WALLACE, Sterling 4611-9 i grawerunek W dniu ślubu z serdecznymi życzeniami….. Rose Point. U.S.A., firma Robert Wallace and Sons Co. (czynna od 1871)
2 300 zł
26-04-2022
srebro pr. 800; wym.33x19,5x7 cm, 205g., sygnowany; półksiężyc, korona , 800 nr.6578 WTB Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Silberwarenfabrik Wilhelm Binder (czynna od 1869), firma kupiecka Wilhelma Mulera z Berlina
04-11-2021
srebro pr. 925, waga 274 gr śr.19 cm. wys. 4,5 cm. sygn. na podstawie: 925 i znak warsztatowy lew Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.
1 250 zł
03-03-2021
Srebro, próba 835, wys. 6,5 cm. 20,5x11 cm. szklany wkład szlifowany, waga srebra bez szkła 154g. Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak warsztatowy SF.Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Forster&Graf po 1888 r.
1 900 zł
11-06-2024
Patera srebrna Niemcy po 1888
Srebro próby 800, wym.31x23x9 cm., waga 418 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800, oraz znak warsztatowy