Srebro pr. 800, emalia, ametysty, monogram złotnika "JB".
Długość z chwostem: 20 cm
Szerokość w najszerszym miejscu: 14 cm
Szerokość bigla: 7,5 cm
Waga: 98 g
1 950 zł
10-11-2023
Toaletka, Ludwik XV, Francja, k. XIX w.
Toaletka w stylu Ludwika XV, wykonana z drewna różanego (palisandru) z dekoracyjnymi intarsjami z wielu gatunków drewna oraz elementami z brązu złoconego. Toaletka ma dwie szuflady: mniejszą oraz większą, a także podnoszony blat z lustrem. Wysokość 73 cm,
8 800 zł
12-02-2018
Toaletka edwardiańska, Anglia, ok. 1905 r.
Tolaetka mahoniowa z intarsjami z żółtodrzewia. Stolik na mosiężnych kółkach, z trzema z szufladami. Nadstawka z dwoma niejszymi szufladkami i uchylnym lustrem pośrodku. Wymiary: 107x151x51 cm.
6 900 zł
18-04-2016
Theodor van Hoytema "Gęsi w parku pałacowym"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "TVHoytema". Wymiary w ramie: 52x64 cm (38x50 cm).
12 000 zł
07-01-2016
Theodor Madsen “Foka”, Royal Copenhagen, 1956 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 27x24x19
1 990 zł
22-02-2024
Wymiary: 6x8x2,5 cm
Obiekt został sprzedany
650 zł
04-12-2023
Tańcząca guwernantka, Karl Ens, 1930 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".
Wymiary: 26x31x16 cm
1 800 zł
14-10-2019
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.
Wysokość: 17 cm
1 990 zł
18-01-2023
Tantalus, Francja, XIX w.
Francuski barek podróżny z czterema karafkami i 16 kieliszkami. Skrzynia zamykana na kluczyk, pokrywa unosi się do góry, a następnie składa się umożliwiając otwarcie skrzydeł bocznych; okleina: mahoń, palisander, orzech.
Wymiary: 26x32x24 cm
5 700 zł
02-04-2019
Talerz, Rosja, okres cara Mikołaja I, ok. 1840 r.
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana monogramem Mikołaja I.
Średnica: 25 cm. Widoczne ślady restauracji.
2 500 zł
23-07-2019
Talerz porcelanowy, ręcznie malowany - scena z Tonndorf (dziś dzielnica Hamburga), sygnowany. Średnica 22 cm.
550 zł
19-12-2016
Talerz porcelanowy, sygnowany, ręcznie malowany. Średnica 18 cm.