32,5 x 24cm, olej, tektura sygn. l.d.: J.Karszniewicz Na odwrocie nalepki wystawowe: - TPSP w Krakowie z tytułem "Wejście do zagrody" oraz informacją o właścicielu - Janie Hrynkowskim - cechu artystów plastyków "Jednoróg" w Poznaniu z 1929r. ( dołączona reprodukcja czarno-biała z przedwojennego katalogu z opisem "Jerzy Karszniewicz"- Jednoróg - Wiejska brama") Na odwrocie pieczątka składu przyborów malarskich: Iskra&Karmański, Kraków