Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (317)
STĘPIEŃ Jan (1895 ? - 1976 Włocławek)
Łubin z tubką farby , 1977

Łubin z tubką farby
olej, płótno, 90 x 46 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień/ Włocławek/ 977 r

25-11-2016
Wnoszenie rannego do chaty , 1939

Wnoszenie rannego do chaty
olej, płótno, 59 x 68 cm
sygn. u dołu z prawej: iJan Stępień. Włocł..1938

25-11-2016
Wiejskie chaty
olej na płycie, 33x50cm, sygn. p.d. : Jan Stępień
30-07-2017
Warszawska ulica , 1973

Warszawska ulica, 1973
olej,tektura, 40 x 52 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień/Warszawa 73 r

25-11-2016
telefon w sprawie obiektu: 502630650
34x24cm cm, olej, tektura, sygn. l.d.: JS
Studium konia przy płocie

1 900 zł

01-04-2018
Spotkanie na drodze , 1973
Spotkanie na drodze
olej, płótno, 40 x 67 cm
sygn. na dole z lewej: Jan Stępień/ Warszawa/1973
30-11-2016
Ptak na gałęziach jabłoni
olej, tektura,... , 1949

Ptak na gałęziach jabłoni, 1949; 47 x 38 cm

25-11-2016
Przed chatą w Czerwińsku , 1971
Przed chatą w Czerwińsku
olej, płótno, 46 x 61 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień / Czerwińsk 1971 r.
30-11-2016
Portret konny - Husarz na koniu
olej, płótno; 50 x 61cm
28-11-2016
Portret chłopaka w stroju ludowym
olej, tektura, 32 x 36 cm
28-11-2016
Pod bocianim gniazdem
Olej na płótnie autorstwa ucznia Jacka Malczewskiego - Jana Stępnia. 90x54 cm. Więcej prac tego malarza za na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650

4 900 zł

21-04-2019
Pasące się konie nad rzeką
Pasące się konie nad rzeką
olej, płótno, 32 x 42 cm
30-11-2016
Na skraju sosnowgo lasu
Na skraju sosnowego lasu
olej, tektura, 30 x 42 cm
sygn. u dołu z lewej: J. Stępień
28-11-2016
Kwiaty w szklanym wazonie , 1974
olej, tektura, 51 x 65 cm
sygb. u dołu z lewej: Jan Stępień/ 974
28-11-2016
Kościół w Przedeczu , 1953

olej, płótno, 40 x 54,5 cm
sygn. u dołu z prawej: Jan Stępień/ Przedecz 1953 r

25-11-2016
Koncert we wnętrzu

Koncert we wnętrzu
olej, tektura; 42 x49

25-11-2016
Kolekcja prac Jana Stępnia
Kolekcja prac Jana Stępnia :
Koniarstwo, Kawaleria, Polska wieś, Martwa Natura
więcej na: www.malarstwopolskie.pl
Tel 502630650
01-04-2018
Czaple

Czaple
olej, tektura; 25 x 30 cm

25-11-2016
Chata z drabiną , 1964
Chata z drabiną
olej, tektura, 33 x 52 cm
sygn. u dołu z lewej: Jan Stępień/ 1964 r.
28-11-2016

Olej, płótno, sygn. p.d.: Jan Stępień Wł.(ocławek) (19)31

W naszej ofercie 30 dobrych prac tego malarza - ucznia Jacka Malczewskiego

19-11-2016
Artyleria konna na manewrach, 1938 rok.
Olej, płótno, 75x150cm, sygn. p.d.: Jan Stępień 1938 Wł.(ocławek)

Więcej prac Jana Stępnia na stronie :

www.malarstwopolskie.pl
10-12-2016
SZCZĘSNY Jan (1900-1964)
Starość i młodość - Wróżenie z kart
Pastel, tektura, 60x80cm
sygnowany prawy dolny: Szczęsny

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
21-05-2019
KARSZNIEWICZ Jerzy (1878 Tarnów - 1945 Kraków)
Wiejska zagroda

32,5 x 24cm, olej, tektura sygn. l.d.: J.Karszniewicz Na odwrocie nalepki wystawowe: - TPSP w Krakowie z tytułem "Wejście do zagrody" oraz informacją o właścicielu - Janie Hrynkowskim - cechu artystów plastyków "Jednoróg" w Poznaniu z 1929r. ( dołączona reprodukcja czarno-biała z przedwojennego katalogu z opisem "Jerzy Karszniewicz"- Jednoróg - Wiejska brama") Na odwrocie pieczątka składu przyborów malarskich: Iskra&Karmański, Kraków

04-12-2014
Olej na tekturze, sygn. l.d.: JKarszniewicz

3 600 zł

11-11-2016
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Spotkanie nad rzeką, 1926

49,5 x 75cm, olej, tektura, sygn. l.d.Jerzy Kossak 26

02-12-2014
liczba obiektów: 317