ATENA - oferta bibliofilska
ul. Nowy Świat 48
00-363 Warszawa
(022) 828 58 08
atena@atenaart.com.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (238)
22 x 15,5 cm, 64 str., 48 czarno-białych ilustracji, miękka oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

05-01-2007
Paris, tekst w języku francuskim, 25,5 x 20 cm, 84 str, 109 ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry

65 zł

05-01-2007
Paris 1971, tekst w języku francuskim, 24 x 16 cm, 185 str., twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

35 zł

09-01-2007
26 x 18,5 cm, 204 str. tekstu, 18 kolorowych reprodukcji oraz 147 str. z czarno-białymi reprodukcjami, miękka okładka, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
26 x 18,5 cm, 209 str. tekstu, 8 kolorowych reprodukcji oraz 100 str. z czarno-białymi reprodukcjami, miekka okładka, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
26 x 18,5 cm, 230 str. tekstu oraz 402 czarno-białe i13 kolorowych reprodukcji, miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
26 x 18,5 cm, 164 str., 330 czarno-białych reprodukcji, 12 kolorowych, miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
26 x 18,5 cm, 216 str., kolorowe oraz czarno-białe reprodukcje, miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
26 x 18,5 cm, 188 str. tekstu, 28 str. z kolorowymi oraz 136 str. z czarno-białymi ilustracjami, miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
26 x 18,5 cm, 216 str. tekstu, 8 str. z kolorowymi reprodukcjami, 184 str. z czarno-białymi reprodukcjami, miękka okładka, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
26 x 18,5 cm, 160 str. tekstu oraz 160 str. z czarno-białymi reprodukcjami, 4 kolorowe, miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry

10 zł

04-01-2007
Lehrbuch der Mineralogie, H. J. Rösler
Leipzig 1980, tekst w języku niemieckim, 23,5 x 17,5 cm, 834 str., czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

35 zł

05-01-2007
Paris 1968: Athaud, tekst w języku francuskim, 34 x 24,5 cm, 460 str., 1024 kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania książki dobry, zniszczona obwoluta

110 zł

08-01-2007
Paris 1974, tekst w języku francuskim, 35 x 29 cm, 318 str., kolorowe oraz kilka czarno-białych ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

180 zł

08-01-2007
Lamaistische Tanzmasken, W. Forman, B. Rintschen
Leipzig 1967, tekst w języku niemieckim, 22 x 19 cm, 146 str., kolorowe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry

15 zł

27-07-2005
Leningrad 1983: Aurora, tekst w języku francuskim, 30 x 24,5 cm, 524 str., 322 reprodukcje bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, minimalnie zniszczona obwoluta

125 zł

08-01-2007
tekst w języku francuskim, 22 x 15,5 cm, 64 str., 98 czarno-białych i 4 kolorowe ilustracje, miękka oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

04-01-2007
La Menuiserie d'Art, E. Ausseur
Paris, tekst wjęzyku francuskim, 22 x 15,5 cm, 66 str., 80 czarno-białych ilustracji, miękka oprawa, stan zachowania dobry

20 zł

05-01-2007
L'udové šperky na Slovensku, H. Johnova
Bratysława 1972, 20 x 21 cm, 242 str., 120 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

10 zł

05-01-2007
L'Or. Monographie complète
Paris 1976: Draeger, tekst w języku francuskim, 32 x 26,5 cm, 288 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania książki bardzo dobry, zniszczona obwoluta

150 zł

27-07-2005
Paryż 1979, tekst w języku francuskim, 28,5 x 12,5 cm, 370 str, kolorowe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry, lekko zniszczona obwoluta

200 zł

30-12-2006
L'art de reconnaitre les objets, C. Salvy
Tekst w języku francuskim, 22,5 x 17,5 cm, 284 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

50 zł

27-07-2005
Kuriositäten Antiquitäten, E. von Philippovich
Berlin 1966, tekst w języku niemieckim, 24,5 x 17 cm, 560 str., 12 kolorowych oraz 355 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

80 zł

05-01-2007
Kunsthandwerkliches Zinngiessen, R. Dwenger
Leipzig 1982, tekst w języku niemieckim, 24,5 x 17,5 cm, 164 ilustracji, w tym 13 kolorowych, 16 tablic, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

40 zł

27-07-2005
Kowarski, J. Bogucki
Wyd. Sztuka, Warszawa 1956, 30 x 21,5 cm, 44 str. tekstu oraz 106 czarno-białych i 2 kolorowe reprodukcje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

35 zł

27-07-2005
liczba obiektów: 238