secesja , 12 noży, plater, cyna srebrzona wym. 12,5x11,5x6 cm. sygn.: w trójkącie; WMF/gwiazdka/GALW/ /Warszawa / II/ B. Buch,; numer: 27. we współpracy z niemieckimi zakładami Wurttembergische Metallwarenfabrik. Warszawa, fabryka Br.Buch, XIX/XX
700 zł
01-08-2018
Muszla, srebro próby 3 (800) ; waga 14,2 g. cm. kopułka 3,1x2,6x1,5 cm cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO
1 800 zł
05-08-2021
Pierścionek srebrny ORNO Warszawa lata 1963-1986,
srebro próby 3 ; waga 17,8 g. wym. kop. 31x26 mm. oczka 26x20 mm., rozmiar 16, kwarc czerwony., cechowany; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO
1 900 zł
18-12-2024
Paterka srebrna Berlin, Meyen & Co k. XIX w.
kosz srebrny ażurowy ze szklanym wkładem, srebro próby 800;, wys. 10 cm, Sr. 16,5 cm; waga 230 g bez szkła .Berlin, firma Meyen & Co (czynna 1846-c.1950), k. XIX.
950 zł
01-03-2017
Paterka porcelanowa Miśnia.
porcelana ażurowa ręcznie malowana, wys 5 cm., śr. 21 cm Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
650 zł
09-02-2021
secesja, srebro, próby 800 ; wym4,5x18x10 cm., waga 74g, puncowany; półksiężyc, korona, 800 znak warsztatowy lew. Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.
750 zł
14-07-2021
srebro złocone, waga 432g. wys.11cm. (z uszami13,5cm) szerokość 16 cm z uszami 20 cm. na 10 cm. cechowana trzy wieże i brama z literką B. oraz IFB. Niemcy złotnik Johann Friedrich Brahmfeld (1790-1852) aktywny 1816-1852, probierz Ernst Friedrich Franck (1
4 700 zł
17-08-2023
srebro pr. 925, waga 274 gr śr.19 cm. wys. 4,5 cm. sygn. na podstawie: 925 i znak warsztatowy lew Schwäbisch Gmünd, firma Gebrüder Deyhle po 1888 r.
Obiekt został sprzedany
2 750 zł
03-03-2021
Srebro, próba 835, wys. 6,5 cm. 20,5x11 cm. szklany wkład szlifowany, waga srebra bez szkła 154g. Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak warsztatowy SF.Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Forster&Graf po 1888 r.
1 900 zł
11-06-2024
Patera srebrna na owoce lata 1899-1908 674 g
srebro pr. 84 waga 674 g. wym. 32,5x21,5x4 (z uchwytem22 cm.) sygnowana; 84, głowa w kokoszniku, ЯЛ złotnik MИ oraz polskie cechy w owalu W, głowa w chuście, 2. Petersburg, złotnik Michaił Jakowlewicz lata 1899-1908
7 400 zł
23-10-2024
Patera srebrna Moskwa 1885 r.,
Srebro, próba 84, waga 435 g., wym. 8 (z uchwytem23)x26,5x20 cm, Puncowana: monogram probierza BП z datą 1885 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy i złotnik ИИ Rosja, Moskwa, 1885 r.
4 000 zł
01-02-2021
Patera srebrna Kraków po 1931 r.
Paterka srebrna, srebro pr.3, waga 351 g., wym; 5x31x23cm. cechowana : złotnik JS oraz w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, po 1931r.
3 150 zł
21-02-2024
Patera srebrna Kraków lata 30-ste XX wieku.
srebro pr.3, waga 322gr, wys. 6cm, średnica 23 cm, cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni Krakowskiej oraz w prostokącie JS. Polska, Kraków lata 30-ste XX w.
3 200 zł
16-03-2018
Patera srebrna Ernst Menner Stuttgart po 1888r.
srebro próby 835, śr.28 cm. wys. 5cm. waga.399g. puncowana; półksiężyc, korona, 835, znak złotnika M i Ernst Menner Stuttgart z nr.1. po 1888 r.