Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "STANISŁAW JANKOWSKI 1911". Wymiary w ramie 125x95 cm (100x70 cm).
22 000 zł
19-09-2023
JANOWSKI Stanisław (1866 - 1942)
„Pejzaż”, 1927 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. ”St.Janowski 27”.
Wymiary w ramie: 45x54 cm (31x40 cm)
3 500 zł
19-01-2024
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
Wenecja
Olej na kartonie, sygnowany pd. "SKamocki". Wymiary w ramie: 75x60 cm (63x47 cm).
19 000 zł
22-03-2016
KLUCZYKOWSKI Stanisław (ur. 1937, Strzelno)
"Zgniły owoc", 1981 r.
Akryl na płótnie, sygn. lg. "St. Kluczykowski 81"
Wymiary 38x46 cm
6 180 zł
04-09-2023
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"Letni dzień przed domem"
Olej na dykcie, sygnowany pd.:" St.Paciorek"
Wymiary w ramie: 49x60 cm (34x45 cm)
6 500 zł
13-06-2024
RACZYŃSKI Stanisław (1903 Wadowice - 1982 Kraków)
„Barbakan”
Drzeworyt, sygn. oł. p.d „St. Raczyński”.
Wymiary: 20x27 cm
550 zł
18-12-2018
ROLICZ Stanisław (1913 - 1997)
“Nenufary”, 1963 r.
Olej na papierze, sygnowany i datowany p.d. “strolicz1963”.
Wymiary w ramie: 49x60 cm (31x43 cm)
4 800 zł
08-02-2023
“Bez czarny”, 1964 r.
Tempera na papierze, sygnowany i datowany p.d. “strolicz1964”.
Wymiary w ramie: 69x90 cm (48x68 cm)
Obiekt został sprzedany
3 500 zł
08-02-2023
SAWICZEWSKI Stanisław (1866-1943)
„Popołudnie w dworku”, 1923 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. p.d. „St. Sawiczewski 1923”.
Wymiary w ramie: 56x72 cm (45x61 cm)
9 500 zł
13-05-2024
Kościół w Rokitnie, 1915 r.
Akwarela na papierze, sygn. i dat. p.d. „St. Sawiczewski 1915”.
Wymiary w ramie: 31x40 cm (21x30 cm)
2 800 zł
02-11-2023
TONDOS Stanisław (1854-1917)
Modlitwa
Akwarela na papierze, sygn. l.d. “Tondos”.
Wymiary w ramie: 70x56 cm (43x32 cm)
7 500 zł
01-08-2023
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
“Południe” 1968 r.
Akwaforta na papierze, opisana, numerowana, sygnowana i datowana “Południe 9/20 St. Wejman 68”.
Wymiary w ramie: 67x52 cm (51x36 cm)
950 zł
05-06-2024
ZAWADZKI Stanisław (1878 - 1960)
"Róże", 1935 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd.: "St. Zawadzki 1935"
Wymiary w ramie: 42x52 cm (30x40 cm)
4 900 zł
06-08-2024
DOMARADZKI Stefan (1897 - 1983)
“Mglisty poranek” 1934 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany p. d. „S. Domaradzki 1934”.
Wymiary w ramie: 25x33,5 cm (13x21 cm)
2 200 zł
04-06-2024
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
“Piwonie"
Olej na kartonie, sygnowany p.d. “Stefan Filipkiewicz”.
Wystawiany: Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929 r.
Wymiary w ramie: 80x46 cm (66x49 cm)
15 000 zł
26-06-2023
“Droga wśród gór" 1935 r.
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. “Stefan Filipkiewicz”. Na rewersie nalepka wystawowa, sygnatura, opisy i datowanie.
Wystawiany: Zbiorowa Wystawa Malarzy Polskich w Warszawie, 1935 r.
Wymiary w ramie: 48x59 cm (23x34 cm)
7 500 zł
14-10-2024
NORBLIN Stefan (1892-1952)
“Zamyślona”
Ołówek na papierze.
Wymiary w ramie: 35,5x30 cm (20,5x14,5 cm)
Praca pochodzi ze szkicownika z ok. 1925 roku.
Atrybucja: Stefan Norblin
950 zł
20-01-2023
NORBLIN Stefan (1892-1952)
“W parku”
Akwarela i piórko na papierze.
Wymiary w ramie: 24x26 cm (14x14,5)
Atrybucja: Stefan Norblin
1 800 zł
03-08-2023
NORBLIN Stefan (1892-1952)
“Po tęczowej obręczy”
Akwarela, tusz, technika mieszana na papierze.
Wymiary w ramie: 32x26 cm (20x14 cm)
Projekt okładki książki Jerzego Bandrowskiego “Po tęczowej obręczy” wydanej w 1927 r. przez wydawnictwo Oficyna Literatów "Rój”.
2 800 zł
20-01-2023
NORBLIN Stefan (1892-1952)
“Na plaży”
Ołówek na papierze.
Wymiary w ramie: 35x30 cm (20,5x14,5 cm)
Atrybucja: Stefan Norblin
950 zł
20-01-2023
PIENIĄŻEK Stefan (1888-1958)
Olej na kartonie, sygnowany pd.: "SPieniążek" oraz opisany, zatytułowany i datowany na rewersie
Wymiary w ramie: 37x53 cm (27x43 cm)
2 200 zł
09-07-2024
SUBERLAK Stefan (1928r. Piotrkowice Śląskie - 1994)
"Wiatrak 3", 1969 r.
Linoryt na papierze, sygnowany na płycie oraz odręcznie ołówkiem na dole.