Olej na płótnie, sygnowany l. d. "R. Breitenwald".
Wymiary z ramą: 80x100 cm (60x80 cm)
4 900 zł
31-05-2022
ANDREE Rudolf (1887-1970)
Wenecja - Santa Maria della Salute"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "R.Andree".
Wymiary w ramie: 77x96 cm (62x82 cm)
12 000 zł
16-02-2022
ANDREE Rudolf (1887-1970)
"Wenecja"
Olej na płótnie, sygnowany p. d. "R.Andree".
Wymiary w ramie: 69x59 cm (50x40 cm)
7 800 zł
05-04-2023
PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
Kutry przed domem
Olej na płótnie sygn. pd. "Priebe". Wymiary z ramą: 78x98 cm (60x80 cm).
7 500 zł
26-06-2018
DALI Salvador (1904-1989)
”Ubrania na dzień i na noc”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “56/350”.
Wymiary w ramie: 54x64 cm (34x46 cm)
2 800 zł
08-02-2023
DALI Salvador (1904-1989)
Drzeworyt sygnowany na klocku “Dali”.
Bibliografia: Michler/Lopsinger 1065 oraz Michler/Lopsinger Catalogue Raisonne of Lithographs and Wood Engravings (strony 102 - 114)Wydany przez: Jean Estrade/les Heures Claires Wymiary w ramie: 47x39 cm (30x22,5 cm)
2 900 zł
27-09-2023
DALI Salvador (1904-1989)
Bibliografia:
- Albert Field 'The Official Catalog of the Graphic Works of Salvador Dali’ 1996 rok s. 189-200,
- Michael & Lopsinger 'Dali – catalogue of etchings and mixed media prints’, 1924-1980′ poz. kat.
2 900 zł
27-09-2023
DALI Salvador (1904-1989)
Bibliografia:
- Fornés E., "Dalí - Illustrator of Lautréamont, Dante, Holy Scripture: Les Chants de Maldoror, The Divine Comedy, The Sacred Bible", s. 151 (il. barwna);
2 900 zł
27-09-2023
DALI Salvador (1904-1989)
"Le Cheval Et Le Loup", 1974 r.
Sucha igła na papierze japońskim, sygnowana i opisana ołówkiem "E.A (Épreuve d'artiste) Dali"
Praca pochodzi z cyklu "Le Bestiaire De La Fontaine".
Wymiary w ramie: 68,5x87,5 cm (55x76 cm)
9 500 zł
16-03-2022
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
"W drodze", 1934 r.
Akwarela na papierze, sygnowana p. d. "Wł. Chmieliński-1934r.".
Wymiary w ramie: 44x59 (33x47 cm)
3 900 zł
31-03-2021
"Sanna w górach”
Olej na kartonie, sygn. p. d.: "Wł. Chmieliński”.
Wymiary w ramie: 45x58 cm (32x45 cm)
13 500 zł
09-08-2024
BAGIEŃSKI Stanisław (1876 Warszawa - 1948 Warszawa)
“W drodze”, 1933 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. “S.Bagieński 1933”.
Wymiary w ramie: 48x38 cm (31x23 cm)
6 500 zł
11-09-2023
“Odpoczynek”
Węgiel i gwasz na papierze, sygn. i opisany p.d. “Bagiński kurs II”.
Wymiary w ramie: 45x55 cm (26x37 cm)
Według rysunku François Fortuné Antoine Ferogio (1805-88).
5 900 zł
08-08-2023
CHLEBOWSKI Stanisław (1835 - 1884)
“Kair”, 1880 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana l.d. “St.Chlebowski 1880”.
Wymiary w ramie: 63x52 cm (40x29 cm)
Obiekt został sprzedany
9 000 zł
22-08-2024
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
“Zima”
Gwasz na kartonie, sygn. p.d. “Stanisław Czajkowski”.
Wymiary w ramie: 38x44 cm (31x37 cm)
5 000 zł
30-05-2023
“Na wsi”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. “Stanisław Czajkowski”.
Wymiary w ramie: 28x35 cm (16x24 cm)
4 500 zł
30-05-2023
DOBRZYŃSKI Stanisław (1897-1949)
"Martwa natura"
Olej na płótnie sygn. ld. "Dobrzyński". Wymiary z ramą: 46x55 cm (28x35 cm).
5 500 zł
04-09-2023
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
"Panicz"
Rysunek ołówkiem na papierze, sygnowany p.d. monogramem wiązanym "SD" oraz "St.Dębicki".
Wymiary w ramie: 45x33 (33x22) cm
2 400 zł
10-09-2021
FABIAŃSKI Stanisław (1865-1947)
Kościół Mariacki zimą
Akwarela na papierze, sygn. ld. "St. Fabijański"
Wymiary w ramie: 60x47 cm (48x33 cm)
3 400 zł
28-06-2023
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
“Autoportret (?)”
Olej na płótnie, sygn. p.d. “ST.GAŁEK 9”. Opisany ołówkiem na rewersie “autoportret”.
Wymiary w ramie: 35x35 cm (27x27 cm)
12 500 zł
30-08-2024
GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
“Zwózka drewna”
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. „S. Gibiński”.
Wymiary w ramie: 56x73 cm (35x52 cm)
4 900 zł
26-03-2024
“Rybak"
Wymiary w ramie: 61x51 cm (47x37 cm)
4 500 zł
26-03-2024
“Ośnieżony świerk”