CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1285)
SZULC Marian (1922-1996)
Informel, 1960
Olej na płótnie, sygn. i dat. pd "Szulc 60"
Wymiary: 70x80 cm

15 000 zł

21-03-2023
MAYER Maurice (czynny 1846 - do lat 70. XIX w.)
Para lichtarzy, Paryż, lata 60-70 XIX w.
Para dekoracyjnych lichtarzy na dużej wielolistnej stopie z cokolikiem, silnie wywyższonej, przechodzącej w tralkowy trzon, zakończony wazonową tulejką z profitką. Całość bogato dekorowana ceownikami i liśćmi akantu, taśmowymi rezerwami z ornamentem

6 500 zł

23-09-2019
MÜHLIG Meno
"Sprzedawczyni wegla", ok. 1860 r.
Olej na płótnie, sygn. ld. "M. Mühlig". Wymiary z ramą: 67x59 cm (46x37 cm).

12 000 zł

10-02-2016
GAWLAK Michał (1906 - 1971)
Nowy mostek w Nałęczowie-Zdroju, 1955 r.
Olej na dykcie, sygnowany i datowany pd. "Gawlak 1955"
Na rewersie opisany "Gawlak Nr. Leg 495 Nałęczów-Zdrój Nowy mostek"
Wystawiany: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa, 1956 r.
Wymiary w ramie: 61x72 cm (50x60 cm)

4 800 zł

06-10-2023
REKUCKI Michał Maksymilian (1884 Nowy Targ - 1971)
“Wnętrze kościoła” 1935 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. l.d. “M.Rekucki 35”.

Wymiary w ramie: 85x75 cm (68x58 cm)

6 900 zł

09-02-2024
BEGUINE Michel-Leonard (1855-1929)
Ecce Homo
Brąz patynowany, sygnowany "M. Beguine".
Wysokość 55 cm.

6 900 zł

06-02-2018
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
"Kirasjer na koniu"
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "M. Krzyżak"

Wymiary w ramie: 43x53 cm (33x43 cm)

5 500 zł

23-10-2023
NARUSZEWICZ Mieczysław (1923 Warszawa - 2006 Warszawa)
Sealyham Terrier, lata 60. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, z ręcznym nieczytelnym wypisem.

Wymiary: 8x10,5x4,5 cm

1 400 zł

12-04-2024
Pantera, Ćmielów, lata 60-te XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana

Wymiary: 12x7x7 cm

1 900 zł

16-04-2024
Lis, Ćmielów, lata 60-te XX w.

Wysokość: 14 cm

900 zł

12-04-2024
PETRYCKI Mieczysław
"Wieś zimą", ok. 1930 r.
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "Petrycki"

Wymiary w ramie: 73x93 cm (60x80 cm)

9 500 zł

19-06-2024
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
„Pejzaż wiosenny” 1926
Pastel na papierze, sygnowany i datowany p.d. „Mieczysław Reyzner 1926”.

Wymiary w ramie: 60x45 cm (35x50 cm)

4 200 zł

29-11-2023
SERWIN-ORACKI Mieczysław (1912 - 1977)
“Pejzaż z widokiem na miasto”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. “M. Serwin Oracki”.

Wymiary w ramie: 45x63 cm (41x59 cm)

1 900 zł

23-01-2024
VRBOVA-ŠTEFKOVÁ Miloslava (1909 Žinkovy (Czechy) - 1991 Freudenstadt)
"Przed występem"
Olej na płycie, sygnowany l.d. "M. Vrbová".

Wymiary w ramie: 39x34 cm (30x25,5cm)

3 900 zł

24-06-2024
PIWOWARSKA Monika (z d. PRZYBYSZEWSKA) (1914 - 2006)
Niepokój V
Akryl na płycie, sygnowany na awersie odręcznie "Monika Piwowarska Niepokój V"

Wymiary: 48x61 cm

3 600 zł

13-11-2022
Głębia
Akryl na płycie, sygnowany na awersie odręcznie "Monika Piwowarska"
Wymiary: 81x57 cm

4 900 zł

13-11-2022
"Płomienie", ok. 1970 r.
Akryl na płycie, sygnowany na awersie odręcznie "MONIKA PIWOWARSKA"

Wymiary: 117x80 cm

5 800 zł

09-10-2023
"Abstrakcja 2", 1975 r.

Wymiary: 58x82 cm

3 500 zł

09-10-2023
"Abstrakcja 1", ok. 1975 r.

Wymiary: 59x82 cm

3 500 zł

09-10-2023
STAROWICZ Monika (ur. 1974, Katowice)
Spotkanie , 2000
Olej na płótnie, sygnowany na rewersie graficznym znakiem piersi. Wymiary: 60x50 cm.

3 500 zł

06-10-2015
Sedno , 2000
Olej na płótnie, sygnowany pd."MONIKA STAROWICZ 2000" oraz na rewersie "M. STAROWICZ" i dedykacja. Wymiary: 100x70 cm.

6 500 zł

06-10-2015
Postać na żółtym tle, ok. 2000 r.
Olej na płótnie. Sygnowany na rewersie odręcznie graficznym znakiem piersi. Wymiary: 70x40 cm.

3 500 zł

13-05-2015
Portret siedzący, 2000 r.
Olej na płótnie, sygnowany na rewersie "Monika S."
Wymiary: 150x80 cm.

8 000 zł

12-05-2015
Bez tytułu , 2000
Olej na płótnie, sygnowany na rewersie graficznym znakiem piersi. Wymiary: 60x70 cm.

3 500 zł

06-10-2015
ORDA Napoleon (1807-1883)
“Zamek w Dębnie”, ok. 1880 r.
Litografia na papierze, sygnowana.

Odbitka pracowni litograficznej Maksymiliana Fajansa.

Wymiary: 38,5x42,5 cm (25x29 cm)

550 zł

18-12-2023
liczba obiektów: 1285