Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "L.Michalski 1953". Wymiary w ramie: 61x73 cm (31x45 cm).
2 200 zł
30-11-2015
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
“Konfesja św. Stanisława z Katedry Wawelskiej”
Litografia na papierze, sygn. i dat. na płycie p.d. "LWyczół 1911".
Wymiary w ramie: 58x45 cm (40x28 cm)
3 800 zł
20-05-2024
ŚLIWIŃSKI Leon (1916 Płock – 2001)
“Ucieczka Świętej Rodziny” 1959 r.
Monotypia na papierze, sygnowana i datowana “le śli 59” opisana “monovertography 1 exemplar”.
Wymiary w ramie: 66x53 cm (46x34,5 cm)
1 200 zł
05-06-2024
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
Kazimierz nad Wisłą
, 1943
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd.: "L. Czaykowski 43"
Wymiary w ramie: 54x75 cm (39x60 cm)
6 800 zł
02-07-2024
LESZKO Ludwik (1890-1957)
“Pejzaż zimowy”, 1923 r.
Olej na kartonie, sygn. “Ludwik Leszko Kraków 1923”.
Wymiary w ramie: 94x124 cm (71x101 cm)
14 000 zł
07-10-2024
LESZKO Ludwik (1890-1957)
“Pejzaż wiosenny”, 1921 r.
Olej na kartonie, opisany i datowany na odwrociu “32 Leszko 1921”.
Wymiary w ramie: 83x62 cm (72x52 cm)
8 500 zł
25-10-2023
WERNER Ludwik (1900 - 1961)
„Pejzaż wiosenny”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „L.Werner”.
Wymiary w ramie: 30x40 cm (25x35 cm)
2 600 zł
17-05-2024
WERNER Ludwik (1900 - 1961)
Pejzaż z jeziorem
Olej na płótnie, sygn. p.d. „L.Werner” na rewersie nalepka z Pałacu Sztuki.
Wymiary w ramie: 34,5x45 cm (25,5x36 cm)
2 300 zł
10-10-2023
NEHRING Maciej (1901-1977)
Zima
Akwarela na papierze, sygnowana ld. "Maciej Nehring"
Wymiary w ramie: 34x43 cm (21x30 cm)
2 600 zł
06-10-2023
NEHRING Maciej (1901-1977)
"Las we mgle"
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. "Maciej Nehring".
Wymiary w ramie: 91x75 cm (78x62 cm)
7 500 zł
08-11-2023
SPASOWICZ Magdalena (ur. 1927)
„Pejzaż II”, 1977 r.
Gwasz na papierze, opisany „Kol. A.W. 77 Magdalena Spasowicz Pejzaż II 1977 gwasz”.
Wymiary w ramie: 47x69 cm (25x46,5 cm)
2 600 zł
31-03-2021
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
“Martwa natura z kwiatami” 1974 r.
Tusz, piórko i akwarela na papierze, sygnowana i datowana “majaberezowska 74”.
Wymiary w ramie: 69x47 cm (52x32 cm)
7 300 zł
31-07-2024
POLSKI Malarz (poł. XIX w.)
Jan Kiliński i Józef Chłopicki
Olej na płótnie/desce.
Wymiary w ramie: 29x41 cm (17x14 każdy)
6 500 zł
10-01-2023
Nieokreślony malarz polski
"Psy myśliwskie", ok. 1900 r.
Rysunek ołówkiem na papierze, niesygnowany. Wymiary w ramie: 84x66 cm (60x43 cm).
1 900 zł
21-08-2017
NIEOKREŚLONY MALARZ POLSKI, po 1918
Kuter z Helu
Olej na płótnie/desce.
Wymiary w ramie: 74x108 cm (62x96 cm)
6 800 zł
10-01-2023
HARASIMOWICZ Marceli (1859-1935)
“Pejzaż ze Szczawnicy”, 1919 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany p.d. “MH 19 VIII 919”.
Wymiary w ramie: 38x53,5 cm (24x40 cm)
4 800 zł
05-01-2024
GRODZICKA-STYCZYŃSKA Maria
"Para pejzaży znad Bałtyku", 1929 r.
Para akwarel na papierze, sygnowanych: "M. Grodzicka-Styczyńska Orłowo 1929" oraz "M. Grodzicka-Styczyńska Gdynia 1929"
Wymiary w ramach: 32x40 cm (16x23 cm)
3 600 zł
09-08-2024
HONOWSKA Maria (1878 – 1960)
“Morskie Oko”
Olej na płycie, sygn. l.d. “M. Honowska”.
Wymiary w ramie: 47x52 cm (43x48 cm)
7 500 zł
20-08-2024
WOLLENBERG-KLUZA Maria (ur. 1945 r. Puławy)
“Ludzie”
Pastel na papierze, sygn. l.d. “M. Wollenberg-Kluza”.
Wymiary w ramie: 79x69 cm (59x49 cm)
9 000 zł
14-09-2023
MALINA Marian (1922-1985)
Postać, 1964 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "M. Malina 64"
Wymiary w ramie: 63x51 cm (40x27 cm)
2 400 zł
10-10-2023
NOWICKI Marian (1904 - po 1939 Gusen)
“Krakus i dziewczyna”, 1943 r.
Olej na tekturze, sygn. i dat. l.d. “Marian Nowicki 1943”.
Wymiary w ramie: 74x61,5 cm (36x51 cm)
6 600 zł
08-03-2022
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
"Pałac Łazienkowski"
Akwarela na papierze.
1 200 zł
21-06-2024
SZCZERBIŃSKI Marian (1900 - 1981)
Martwa natura z mimozami
Pastel na papierze, sygnowany p.d."MSzczerbiński".
Wymiary: 66x86 cm (50x70 cm)
4 900 zł
01-08-2023
Marian Szczerbiński "Martwa natura z mimozami"
Wymiary: 62x82 cm (50x70 cm)
4 900 zł
10-09-2021
"Martwa natura z mimozami". 1943 r.
Pastel na papierze, sygnowany i datowany p.d."MSzczerbiński 1943".