CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1285)
SKROBIŃSKI Józef (1910-1979)
Kazimierz nad Wisłą
Litografia barwna, sygnowana, zatytułowana i datowana pd.: "Kazimierz nad Wisłą JSkrobiński 65"
Wymiary w ramie: 48x59 cm (32x44 cm)

950 zł

22-12-2023
TOM Józef (1886 - 1962)
Warszawa
Litografia na papierze, opisana i sygnowana na dole: "WARSZAWA Józef Tom"
Wymiary w ramie: 35x41 cm (26x32 cm)

650 zł

10-01-2023
UJHELI Józef (1895-?)
Dziewczyna w różowej chuście, 1929 r.
Pastel na papierze, sygnowany ld. "J. Ujhelyi 929"
Wymiary w ramie: 45x57 cm (30x42 cm)

2 600 zł

02-09-2023
KOSIŃSKI Kajetan (1847 Łużany na Bukowinie - 1935 Lwów)
"Na targu"
Akwarela na papierze, sygnowana ld. "J.Kosiński".

Wymiary ramie: 27x41 cm (17x31 cm)

4 500 zł

10-06-2023
ENS Karl
Para kuropatw, po 1945 r.
Figurka porcelanowa, ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni.
Wymiar: 29x21x21 cm

1 800 zł

03-11-2023
ENS Karl
Kogut, A. Berger, Karl Ens, ok. 1925 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana przez artystę "A. Berger" oraz znakiem wytwórni "ENS".

Wysokość: 23 cm.

1 500 zł

31-07-2018
KAUFMANN Karl (1843 Neuplachowitz - 1905 Wiedeń)
"Scena portowa w Konstancji"
Olej na płótnie, sygnowany mało czytelnie ld. "K. Schwartz", zatytułowany odręcznie na krośnie: "Hafen in Constanz"

Wymiary w ramie: 67x93 cm (52x79 cm)

29 000 zł

08-08-2024
MOHR Karl (1922 - 2013)
"W polu"
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "K. Mohr"

Wymiary w ramie: 50x65 cm (35x50 cm)

3 900 zł

03-08-2023
WIEDMANN Karl (1905 - 1992)
Patera, szkło "Ikora", WMF, ok. 1930 r.
Patera w stylu Art Deco, projektu Karla Wiedmanna, dla fabryki WMF (Wirtemberska Fabryka Metali). Szkło "Ikora". Średnica 36 cm.

850 zł

26-01-2017
WIEDMANN Karl (1905 - 1992)
Patera Ikora, WMF, ok. 1930 r.
Patera w stylu Art Deco, projektu Karla Wiedmanna, dla fabryki WMF (Wirtemberska Fabryka Metali). Szkło Ikora. Średnica 40 cm.

990 zł

31-08-2015
ŻELECHOWSKI Kasper (1863 - 1942)
“Dziewczyna spod Krakowa”
Olej na tekturze, sygn. l.d. “K.Żelechowski”.

Wymiary w ramie: 50x40 cm (35,5x25 cm)

4 800 zł

12-10-2023
BORZYM Kazimierz (1884-1968)
Portret kobiety”, 1921 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l.d. „K. Borzym Belina 1921”, na krośnie nalepka wystawowa.

Wymiary w ramie: 110,5 x 90,5 cm ( 101x81 cm)

9 000 zł

21-07-2021
PIETRAS Kazimierz (Warszawa 1869 (?) - 1909 Warszawa)
„Rzym - ulica w Albano”, 1903 r.
Olej na płótnie, sygnowany, datowany i opisany na dole: "K. Pietras Rzym -ulica w Albano".

Wymiary w ramie: 61x51 cm (46x36 cm).

14 000 zł

08-05-2024
STABROWSKI Kazimierz (1869-1929)
“Portret żony” 1907 r.
Węgiel, pastel na papierze, sygn. i dat. p.d.: “K. Stabrowski 1907”.

Wymiary w ramie: 68x49 cm (41 x 23 cm)

19 000 zł

27-03-2024
ZADRAŻIL Kazimierz (1861-?)
„Polowanie”, 1931
Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. „ K. Zadrazil 1931”.

Wymiary w ramie: 92x68 cm ( 65x42,5 cm)

11 000 zł

09-04-2024
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
“Widok na Regle” 1905 r.
Pastel na tekturze, sygn i dat. p.d.: „K.Laszczka 1905”.
Wymiary w ramie: 71,5x81,5 cm (51 × 62 cm)

18 000 zł

29-04-2024
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
"Pejzaż z rzeką"
Olej na płycie, sygn. p.d. "K.Mackiewicz".

Wymiary w ramie: 80x100 cm (59,5x78,5 cm)

15 000 zł

07-02-2022
"Nokturn - nad Mołtawą"
Olej/płótno/karton, sygn. p.d. "K.Mackiewicz".

Wymiary w ramie: 89x77 (70x55) cm

9 200 zł

10-09-2021
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
"Żyd z księgą"
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "K. SZEWCZENKO"

Wymiary w ramie: 34x44 cm (24x34 cm)

4 400 zł

03-08-2023
"Rozmowa"
Olej na desce, sygnowany p. d.: "K. Szewczenko"

Wymiary w ramie: 42x48 cm (25x30 cm)

3 500 zł

03-06-2024
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
“Biskup”
Ołówek i kredki na papierze, na rewersie pieczęć autorska.

Wymiary w ramie: 35x30 cm (18x13,5 cm)
Obiekt został sprzedany

8 500 zł

06-12-2023
GRABOWSKI Lech
Cynie
Olej na sklejce, sygn. l.d. “L.GRABOWSKI”.
Wymiary w ramie: 42x50 cm (32x40 cm)

1 500 zł

21-08-2023
OSTROWSKA Leokadia (1875-1952)
Paryska tancerka
Pastel papierze, sygnowana pd. "L.Ostrowska".
Wymiary w ramie: 54,5x59 cm (36,5x41,5 cm)

4 800 zł

02-11-2023
CZECHOWSKI Leon (1888 - 1938)
“Czwartak”
Ołówek na papierze, sygnowany i opisany.

Wymiary w ramie: 31x24 cm (26x19 cm)

1 200 zł

15-02-2024
KOWALSKI Leon (1870-1937)
"Krym", ok. 1908 r.
Olej na tekturze, sygnowany pd.: "L.Kowalski"

Wymiary w ramie: 35x43 cm (21X30 cm)

3 800 zł

26-10-2023
liczba obiektów: 1285