CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
“Lady Margaret”, 1923 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. “JHulewicz 1923.”.

Obraz przedstawia jednego z koni wyścigowych Jerzego Hulewicza, z jego prywatnej stadniny - klacz gniadą Lady Margaret (Consols i Lerida) wraz z chłopcem stajennym

12 000 zł

07-04-2022
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Strzelec konny w drodze", 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany ld.: "Jerzy Kossak 1930"

Wymiary w ramie: 39x48 cm (20x30 cm)

22 500 zł

22-10-2024
"Scena z polowania”, 1942 r.
Olej na tekturze, sygnowany i datowany l.d. "Jerzy Kossak 1942".

Wymiary w ramie: 48x62 cm (34,8 x 49,5 cm)

29 000 zł

14-06-2023
"Powrót" 1949 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l. d. "Jerzy Kossak 1949".

Wymiary w ramie: 69x89 cm (50x70 cm)

39 000 zł

24-07-2023
MAKAREWICZ Jerzy (Wiedeń 1907 - Płaszów 1944)
Martwa natura z chryzantemami , 1923
Pastel na papierze, sygn. i dat. p.g. “Jerzy Makarewicz 923”.
Wymiary w ramie: 89x69 cm (70x50 cm)

8 900 zł

01-08-2023
TIUNIN-WYSZOMIRSKA Joanna (1920 - 2015)
“Dama w berecie z piórem”
Olej na mosiądzu, sygn. p.g. “JWTiunin”. Na odwrociu nalepka.

Wymiary w ramie:28x23 cm (18x14 cm)

2 900 zł

22-08-2024
FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
“Powrót z polowania z łosiem” 1919 r.
Autolitografia barwna, papier, sygn. p. d.: “Jul Fałat”.

Praca wydana jako jedna z 8 autolitografii Juliana Fałata w "I Tece Myśliwskiej", Wyd. Ar­tystyczne "Sztuka" [Toruń 1919-1920].

Wymiary w ramie: 43x53 cm (30x45 cm)

3 800 zł

28-03-2024
"Pejzaż zimowy z Bystrej"
Akwarela na papierze, sygn. l.d. "JFałat".

Wymiary w ramie: 77x93 cm (57x73 cm)

65 000 zł

08-08-2024
HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
“Powrót do domu” 1904 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. “Juliusz Holzmüller 1904”.

Wymiary w ramie: 49x59 cm (22x35 cm)

4 500 zł

27-03-2024
POL Juliusz (1878-1921)
Przed dworkiem w letni dzień
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Juliusz Pol"
Na rewersie nalepka wystawowa Związu Powszechnego Artystów Polskich w Krakowie, z 1922 r.
Wymiary w ramie: 45x60 cm (38x52 cm)

4 500 zł

06-10-2023
FRAGET Józef (1797-1867)
Taca prostokątna, Warszawa, XX w.
Taca plater, sygnowana Fraget, Warszawa. Wymiary: 54x41 cm.

2 200 zł

09-09-2015
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
“Wiosenny dzień", 1914 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana l.d. "J. Guranowski 1914".

Wymiary w ramie: 40x50 cm (30x40 cm)

1 900 zł

19-01-2024
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
"Pejzaż wiosenny", 1914 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l.d. "J. Guranowski 1914".

Wymiary w ramie: 88x122 cm (75x108 cm)

9 000 zł

12-09-2023
JAROSZYŃSKI Józef (1835 Lwów - 1900 Monachium)
"W drodze"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "J. Jaroszyński"

Wymiary w ramie: 77x109 cm (51x81 cm)

29 500 zł

28-08-2023
"Droga w górach”
Olej na kartonie, sygnowany p. d.: "Jaroszyński"

Wymiary w ramie: 64x72 cm (35x42 cm)

22 500 zł

22-03-2024
KOWNER Józef (1895-1967)
"Pejzaż wiejski"
Olej na kartonie, sygn. ld. "J. Kowner"

Wymiary w ramie: 46x56 cm (26x36 cm)

6 500 zł

30-03-2021
KRASNOWOLSKI Józef (1879 - 1939)
“Nestor”
Olej na płótnie, sygnowany p.d. "J. Krasnowolski".

Wymiary w ramie: 99x84 cm (74x60 cm)

22 000 zł

07-09-2023
PAWLIKIEWICZ Józef
“Plac Bajazyda” 1931 r.
Akwarela na papierze, opisana, datowana sygnowana “Stambul 931 J. Pawlikiewicz Scene de grand Bajaz”.

Wymiary w ramie: 65x50 cm (44x30 cm)

4 800 zł

06-06-2024
PAWLIKIEWICZ Józef
“Ojciec z dzieckiem”, 1917 r.
Akwarela na papierze, opisana, datowana sygnowana l.d. “Constantinople 917 J. Pawlikiewicz”.

Wymiary w ramie: 64x49 cm (42,5x25,5 cm)

4 500 zł

15-05-2023
PAWLIKIEWICZ Józef
“Meczet Chah Zade”
Akwarela na papierze, opisana i sygnowana “Stambul J. Pawlikiewicz Chah Zade”.

4 800 zł

06-06-2024
POPCZYK Józef (1890 - 1971)
“W mieście”
Olej na sklejce, sygn. l.d. “J.Popczyk”.

Wymiary w ramie: 59x68 cm (40x49 cm)

4 900 zł

26-09-2023
POPCZYK Józef (1890 - 1971)
“Nad morzem”
Olej na tekturze, sygn. l.g “J.Popczyk”.

Wymiary w ramie: 58x34 cm (47x23 cm)

5 800 zł

20-03-2024
POPCZYK Józef (1890 - 1971)
Nad morzem
Olej na tekturze, sygn. p.d. “J.Popczyk”.
Wymiary w ramie: 41x44 cm (21x28 cm)

9 900 zł

01-08-2023
RYSZKIEWICZ Józef (1856 Warszawa - 1925 Warszawa)
Łoś na mokradłach , 1923
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd.: "JózefMRyszkiewicz 1923"

Wymiary w ramie: 30x45 (24x39 cm)

Na awersie ołówkiem odręcznie: "Wł p. St. Kulikowskiego Kr. Przedm." - właścicel Salonu Sztuki, Stefan Leopold Kulikowski (1891-1943)

9 500 zł

05-11-2022
SKROBIŃSKI Józef (1910-1979)
Kazimierz nad Wisłą
Litografia barwna, sygnowana, zatytułowana i datowana pd.: "Kazimierz nad Wisłą JSkrobiński 65"
Wymiary w ramie: 48x59 cm (32x44 cm)

950 zł

22-12-2023
liczba obiektów: 1284