Olej na kartonie, sygnowany ld. "Jan Kotowski" oraz opisany na rewersie. Wymiary z ramą: 36x59 cm (22x46 cm).
4 900 zł
22-06-2015
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
"Konie”
Olej na dykcie, sygnowany l. d. "Jan Kotowski".
Wymiary w ramie: 35x44 cm (25x35 cm)
4 200 zł
07-02-2022
DZIELIŃSKI Jan Kazimierz (1894-1955)
“Pejzaż ze stogami siana”
Olej na kartonie, sygn. p.d. “K. Dzieliński”.
Wymiary w ramie: 26x35 cm (24x30 cm)
1 400 zł
01-10-2024
KLĘPIŃSKI Jan (1872 Łódź - 1913 Włochy nad jeziorem Como)
Pasterz
Olej na płótnie, sygnowany pd. "J.Klępiński". Wymiary z ramą: 77x83 (58x64 cm).
12 000 zł
06-10-2014
KSIĄŻEK Jan (1900 - 1964)
Martwa natura z kwiatami
, 1947
Olej na płótnie, na krośnie nalepka: “JAN KSIAŻEK obraz olej 1947 wym wys 60cm szer 50cm Martwa natura z kwiatami”.
Wymiary w ramie: 72x63 cm (60x50 cm)
4 900 zł
05-08-2023
KULIKOWSKI Jan (1914-1995)
"Katedra na Wawelu", 1958 r.
Rysunek ołówkiem, sygnowany i datowany pd.: "J. Kulikowski 58". Wymiary 35x45 cm .
1 200 zł
21-03-2018
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
“Double jeu”, 1972 r.
Litografia na papierze, numerowana, sygnowana ołówkiem “55/100 Lebenstein”. Praca „Double jeu” (Podwójna gra) pochodzi z teki "Lebenstein et les siens".
Wymiary w ramie: 62,5x51,5 cm (42x32,5 cm)
2 300 zł
23-03-2022
LEŚNIAK Jan (ur. 1936)
"Nad rzeką"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "J. LEŚNIAK"
Wymiary: 100x90 cm
4 500 zł
22-05-2023
KASPROWICZ Jan Maksymilian (1906 - 1986)
Sprzedawcy dywanów
Olej na płótnie, sygnowany ld. "J.M.Kasprowicz". Wymiary w ramie: 67x97 cm (50x80 cm).
6 500 zł
08-05-2017
MARCINIAK Jan Marian (ur. 1946, Dubielewo)
"Pejzaż podmiejski"
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "MARCINIAK"
Wymiary: 70x40 cm
1 500 zł
22-05-2023
MATEJKO Jan (1838 Kraków - 1893 Kraków)
“Portret Mariana Gorzkowskiego” 1879 r.
Litografia na papierze, sygnowana i datowana na płycie monogramem wiązanym „JM 1879” oraz opisana „Marjanowi Gorzkowskiemu”.
Wymiary w ramie: 42x33 cm (26x18 cm)
2 500 zł
16-10-2024
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
“Martwa natura”
Olej na kartonie, sygn. p.d. “J.hrynkowski”.
Wymiary w ramie: 41,5x55,5 cm (31,5x45,5 cm)
8 000 zł
06-09-2023
"Pejzaż miejski", 1954 r.
Olej na płycie, sygnowany pd. "j.hrynkowski 1954".
Wymiary w ramie: 34,5x30 cm.
3 300 zł
02-07-2018
SIKORSKI Jan (1804-1887)
Jan Sikorski "Dzikie bzy", 1923 r.
Olej na płótnie/kartonie, sygnatura drapana pd.: "Jan Sikorski 923"
Wymiary w ramie: 60x70 cm (50x60 cm)
8 500 zł
12-02-2024
STĘPIEŃ Jan (1895 ? - 1976 Włocławek)
“Żebrak przed Kościołem św. Witalisa we Włocławku”
Olej na płótnie, sygnowany ld. "Jan Stępień".
Wymiary w ramie: 89,5x71,5 cm (75,5x58 cm)
8 500 zł
08-03-2022
DROST Jan Sylwester (ur. 1934, Kłodnica)
Szkło sodowe, prasowane.
Projekt nagrodzony złotym medalem na II Międzynarodowym Triennale Szkła i Porcelany w Jabloncu nad Nysą w 1976 roku.
Średnica: 31 cm
300 zł
19-04-2023
WAŁACH Jan (1884-1979)
“Pejzaż górski”, 1935 r.
Akwarela na papierze, sygn. i dat. p.d. “Jan Wałach 1935”.
Wymiary w ramie: 83x63 cm (53,5x36,5 cm)
3 900 zł
07-02-2022
WOLSKI Jan (XIX/XX w.)
Obrona przed wilkiem
Olej na płótnie, sygn. l.d. “J.Wolski”
Wymiary w ramie: 24x36 cm (18x31 cm)
5 500 zł
14-08-2023
WOLSKI Jan (XIX/XX w.)
"W drodze"
Olej na desce, sygnowany p. d. "J.W.".
Wymiary w ramie: 19x32,5 cm (13,5x26,5 cm)
5 900 zł
07-09-2023
WOLSKI Jan (XIX/XX w.)
"Napad wilków"
Olej na płótnie, sygn. l.d. “J.Wolski”, na krośnie nalepka zakładu ramiarskiego "Anton Rötger Hamburg".
5 500 zł
04-08-2023
WYSOCKI Jan (1873 Mysłowice - 1960 Katowice)
"Scena parkowa"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "J.Wysocki"
Wymiary w ramie: 31x41 cm (19x29 cm)
4 200 zł
30-03-2021
ZAKRZEWSKA-MALISZEWSKA Janina (1909 - 1982)
Kraków
Olej na kartonie, sygnowany ld. "MALISZEWSKA ZAKRZEWSKA".
Wymiary w ramie: 62x47 cm (48x34 cm).
3 300 zł
23-06-2023
MULAK Janusz (ur. 1939r.)
Corrida
Olej na płótnie, sygn. pd.: "Mulak" oraz opisany na rewersie
Wymiary: 74x54 cm
3 800 zł
10-01-2023
PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
„Lazurowe wybrzeże”
Olej na płycie, sygn. l.d.
Wymiary w ramie: 40x63 cm (30x54,5 cm)
19 000 zł
07-06-2021
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
“Pejzaż”, 1939 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. “JH 39”.