Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (317)
MORYCIŃSKI Grzegorz (1936 Augustów - 2015 Warszawa)
Z cyklu "Dalekowschodnie tematy" - góra Fuji

pastel, papier, 100x70cm, sygn. p,.d. G.Moryciński

27-11-2015
Z cyklu "Dalekowschodnie tematy"
Pastel, karton, 100x70cm, sygn. p.d.: MORYCIŃSKI

Więcej prac o zbliżonej temtyce na stronie

www.MalarstwoPolskie.pl
04-10-2017
Pastel, tektura, 100x70cm, sygn. p.d.: G.MORYCIŃSKI

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl

tel.(22)4233333
04-10-2017
Martwa natura z laleczkami

100x70cm, pastel, karton, sygn. p.d. G.Moryciński

04-12-2014
CIESZKOWSKI Henryk (1832-1895)
Pejzaż z piniami
Olej na płótnie,58 cm x 99 cm, sygnowany prawy dolny: Cieszkowski Roma 1884

Więcej prac o tej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
14-12-2018
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Pejzaż podkrakowski

46x65cm, olej, płótno, sygn. p.d.:I.Pieńkowski Wystawiany na dwóch przedwojennych wystawach Związku Artystów Plastyków w Krakowie

03-04-2014
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Pejzaż z ławeczką

70x100cm, olej na płótnie, sygn. p.d. JPieńkowski. Na krośnie pieczątka składu przyborów malarskich R.Aleksandrowicz z Krakowa. Rama oryginalna. W naszej ofercie stokilkadzisiąt obrazów aukcyjnych.

16-11-2013
ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
Zając na drodze
olej na płótnie, sygn. p.d.: IZygmuntowicz

Więcej prac tego malarza w ofercie galerii MalarstwoPolskie.pl:

MalarstwoPolskie.pl
15-12-2017
W drodze na polowanie

50x70cm, olej na płótnie naklejonym na tekturę, sygn. p.d.: F.Zygmuntowicz. Stan bardzo dobry, nieliczne, drobne punktowania. W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo, jeździectwo"

18-07-2013
Sanna
Olej na płótnie, sygnowany prawy dolny "I.Zygmuntowicz"
45x67 cm. Krój liter sygnatury charakterystyczny dla wczesnego okresu twórczości Zygmuntowicza

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
29-04-2019
Sanie przed karczmą
28,5 x 38,5cm olej na płótnie, sygn. p.d.: F.Zygmuntowicz W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo". Więcej na www.malarstwopolskie.pl

9 900 zł

08-11-2013
Na polowanie
olej na płótnie, 35x50cm, sygnowany prawy dolny: F.Zygmuntowicz

Kilkanaście prac tego malarza do kupienia w galerii:

www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt Tel.: 502630650
05-12-2019
Myśliwy z chartami przed chatą
Olej na płótnie, sygnowany prawy dolny: I.Zygmuntowicz
Więcej kolekcjonerskich prac tego malarza na stronie galerii:
www.Malarstwopolskie.plkontakt tel. 502630650
01-05-2019
Czwórką na polowanie

50x80cm, olej na płótnie, sygn.p.d.: Zygmuntowicz W naszej ofercie ok.25 aukcyjnych obrazów w kategorii Łowiectwo i jeździectwo

18 500 zł

19-11-2013
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Kontakt do galerii: tel.(22)4233333
Studium kobiety 29,5 x 22cm
olej, tektura
02-04-2018
TETMAJER-NAIMSKA Jadwiga (1891-1975)
Żniwa

50x70cm, olej, płótno, sygnowany monogramem p.d.: JT

24-03-2014
KOTOWSKI Jan Erazm (1885 - 1960)
Chłop nad czaszką

50x25cm, olej na tekturze, sygn.: p.d.: Jan Kotowski. Oryginalna przedwojenna oprawa. W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "Polska wieś"

5 900 zł

14-09-2013
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Sosny w zimowym pejzażu

46x64cm, olej, płótno, sygn.l.d.: J.Grubiński, oryginalna rama

01-12-2014
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Mgła na mokradłach

45x64cm, olej na płótnie, sygn. p.d.: JGrubiński Przed wojną prace Grubińskiego cieszyły się powodzeniem zarówno wśród bogatego mieszczaństwa jak i arystokracji, stając się ozdobą licznych rezydencji - przykładem może być kolekcja hr.Mycielskich we Wrześni. Wyróżniającą się pracę tego malarza posiada Muzeum Sztuki w Łodzi ( pejzaż zimowy).

29-12-2013
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Las w śniegu
Olej na płótnie, 70x110cm,
sygnowany prawy dolny: Jan Grubiński
03-01-2019
KASPROWICZ Jan Maksymilian (1906 - 1986)
Wesele krakowskie
Olej na płótnie, 73x100cm, sygnowany prawy dolny:
J.M.Kasprowicz

Obraz w latach 1977-1984 był depozytem w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Duży wybór prac o tematyce koniarskiej na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
30-01-2019
NOWICKI Jan Marian (1876-1955)
Puk puk w okieneczko
olej na desce, 49x39cm, sygnowany lewy dolny: Marian Nowicki

Więcej prac o zbliżonej tematyce w galerii MalarstwoPolskie.pl
( www.MalarstwoPolskie.pl) tel.502630650

3 900 zł

11-12-2018
SKOTNICKI Jan (1876-1968)
Biały Dunajec w słońcu zimą
Olej na sklejce, 80x100cm, sygn.p.d. J.Skotnicki

Więcej prac o podobnej tematyce na stronie

www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt w sprawie obiektu Tel.502630650

7 500 zł

02-12-2018
STYKA Jan (1858 - 1925)
Kazanie św.Piotra

olej, tektura, 53,5x74cm, sygn.p.d.: JanStyka
W roku 1902 artysta namalował
cykl obrazów olejnych przedstawiających sceny z Quo Vadis. Miały być one pokazane w Warszawie z okazji jubileuszu Sienkiewicza. Po 1919r. obrazy znalazły się w muzeum Quo Vadis

11-11-2016
STĘPIEŃ Jan (1895 ? - 1976 Włocławek)
Żołnierz na koniu z luzakiem , 1963

Żołnierz na koniu z luzakiem
olej, płótno; 37 x 40 cm
sygn. u dołu z prawej: Jan Stępień / 1963 r

25-11-2016
liczba obiektów: 317