srebro, pr. 800, waga kompletu; 540 g., wymiar kieliszka: 9 x 7 x 7 cm
więcej na www.galeriarafal.com
3 800 zł
23-03-2021
KIELICH, ok. 1840
kielich dekorowany motywem architektonicznym, wymiary: 14 x 8 x 8 cm
750 zł
25-11-2021
KIELICH, 1840 - 1860 r.
kielich ze złoconym rantem i grawerowanym motywem architektonicznym, wymiary: 13 x 8 x 8 cm
850 zł
25-11-2021
KIELICH, 1830 - 1840 r.
kielich ze złoconym ornamentem flora lnym i czterema medalionami z motywem architektonicznym, wymiary: 13 x 8,5 x 8,5 cm
1 200 zł
25-11-2021
KARAFKA, CZECHY l. 30. XX w.
Karafka wykonana ze szkła przezroczystego, barwionego powierzchniowo na rubinowy kolor. Korpus dekoracyjnie zdobiony grawerunkiem, wymiary: 40 x 8 x 8 cm.
550 zł
24-11-2021
KARAFKA WMF, 1 poł. XX w.
wymiary: 40 x 14 x 73 cm
1 400 zł
09-11-2021
srebro pr. 12, wymiary solniczki: 8 x 14 x 15 cm, waga 225 g. (120 + 105).
30-03-2020
J. EHRLICH, SREBRNY ŚWIECZNIK, 1885 - 1900
srebro, pr. 84, wymiary: 32 x 13 x 13 cm, waga: 280 g., widoczne na zdjęciu odkształcenie profitki.
1 200 zł
30-07-2022
GRIP Alexander (ur. 1956)
Kompozycja z postaciami
olej na płótnie, wymiary: 60 x 80 cm (72 x 92 w oprawie), sygnowany monogramem, opisany na odwrociu
więcej na: www.galeriarafal.com
6 000 zł
14-02-2021
FRAGET, PARA KANDELABRÓW, 1 poł. XIX w.
wymiar świecznika: 54 x 30 x 30 cm, w jednym z nich wykonano nieuzasadnione wzmocnienie, które uszkodziło znak umieszczony na podstawie
4 500 zł
23-04-2022
FRAGET, MLECZNIK, 2 poł. XIX w.
wymiary: 7,5 x 10 x 5,5 cm
300 zł
25-04-2022
FILIŻANKA, LIMOGES, FRANCJA 2 POŁ. XIX W.
filiżanka ze spodkiem w głębokiej kobaltowej barwie, filiżanka złocona w środku. Całość zdobiona grubo złoconym ornamentem.
Idealny stan zachowania.
30-03-2020
Figurka psa, Steatyt Katowice, malowane ręcznie
porcelana, wymiary: 15 x 22 x 8,5 cm, Steatyt Katowice, malowane ręcznie
600 zł
21-05-2023
Figurka Pierrot, Miśnia, I połowa XX wieku
porcelana, wymiary: 16 x 7,7 x 7,5 cm
3 300 zł
12-10-2022
Figurka kogut skubiący, Chodzież, lata 60
porcelana, wymiary: 10 x 10 x 5 cm, znak wytwórni na spodzie
700 zł
12-10-2022
Dzban kryształowy okuty w srebro, próba 800
wysokość 25 cm
1 500 zł
13-12-2022
srebro waga: 325 g, wymiary: 9 x 15 x 8 cm
3 500 zł
06-01-2023
Cukiernica z bażantem, Austria, koniec XIX w.
srebro waga: 540 g, wymiary: 15 x 17 cm
4 500 zł
06-01-2023
CUKIERNICA SREBRNA, Rosja
, 1895
srebro pr. 84, złocone wnętrze, wymiary: 7,5 x 11,5 x 7,5 cm, waga: 270 g.
1 500 zł
12-05-2021
CUKIERNICA NORBLIN, kon. XIX w.
wymiary: 9 x 10,5 x 11 cm
500 zł
23-04-2022
CHIŃSKA AKWARELA
wymiary: 82 x 42 cm (96 x 56 cm z ramą).
2 400 zł
04-07-2021
wymiary: 5 x 39 x 23 cm
1 000 zł
23-04-2022
Bez tytułu, XI 1989/I 1990, ed. 91/100
litografia barwna, papier, 67 x 52 cm w świetle passę-partout (88 x 68 cm w oprawie).