Wyd. "Sowietskij Hudożnik", tekst w języku rosyjskim, 12 str. tekstu oraz 15 kart z reprodukcjami dobrej jakości, miękka oprawa - zniszczona
15 zł
04-01-2007
O technologii obróbki diamentów
Moskwa 1976, wym. 20,5 x 15 cm, twarda oprawa
10 zł
29-11-2005
Warszawa 1955: "Sztuka", 24,5 x 16 cm, 174 str. 101 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
45 zł
05-01-2007
O kamieniach szlachetnych, W. A. Suprycziew
Kijów 1975, tekst w języku rosyjskim, 22 x 17 cm, 175 str., kolorowe ilustracje w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry
15 zł
30-12-2006
Nowe skarby kurhanów Ukrainy, A. Leskow
Moskwa 1972: "Aurora", tekst w języku angielskim i rosyjskim, 20,5 x 20 cm, 151 str., 42 kolorowe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
15 zł
27-07-2005
Narodowy skarbiec, Moskwa 1988
Moskwa 1988: "Sowirtskij Hudożnik", tekst w języku rosyjskim, 34,5 x 25 cm, 423 str., 280 kolorowych ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
80 zł
27-07-2005
Narodowy skarbiec moskiewskiego Kremla
Moskwa 1969, 32,5 x 26,5 cm, 175 kolorowych ilustracji dobrej jakosci, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta
30 zł
08-01-2007
Kijów 1984, tekst w języku rosyjskim, 16 x 13 cm, 113 kolorowych ilustracji, miękka oprawa, stan zachowania dobry
10 zł
30-12-2006
Kijów1984, tekst w języku rosyjskim, 16 x 13 cm, 113 kolorowych ilustracji, miękka okładka, stan zachowania dobry
10 zł
30-12-2006
Monety stare i nowe, A. Mikołajczyk
Warszawa 1988: Arkady, 24,5 x 20 cm, 110 str., 13 kolorowych i 81 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry
25 zł
05-01-2007
Mon bijou. Geschichte und Geschichten um Schmuck
München 1973, 20,5 x 15 cm, 72 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania bardzo dobry
20 zł
09-01-2007
Mity sumeryjskie, tłum. K. Szarzyńska
Warszawa 2000, 20,5 x 14,5 cm, 175 str., miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry
30 zł
30-12-2006
Moskwa 1979, tekst w jezyku rosyjskim, 26,5 x 16 cm, 208 str, 72 kolorowych i czarno-białych ilustracji dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry, lekko zniszczona obwoluta
15 zł
27-07-2005
Minerals, rocks and preciosius stones, J. Bauer
Praga 1974, 21,5 x 15,5 cm, 208 str., 576 kolorowych ilustracji, twarda opraw, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta
50 zł
05-01-2007
Mineralindex, Alex Kipfer
Stuttgart 1974, tekst w języku niemieckim, 17 x 12 cm, 208 str., miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry
15 zł
05-01-2007
Minerale. Sameln und bestimmen, R. Seim
Leipzig 1981, tekst w języku niemieckim, 22 x 13 cm, 380 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
25 zł
12-02-2007
Leipzig 1970, tekst w języku niemieckim, 19,5 x 13,5 cm, 442 str., 281 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta
25 zł
09-01-2007
Minerale bestimmen
Stuttgart 1976, tekst w języku niemieckim, 23,5 x 15,5 cm, 152 str., 202 kolorowe ilustracje, miękka oprawa, stan zachowania bardzo dobry
25 zł
05-01-2007
Mineral- bestimmungsbuch, R. Jublet
Leipzig 1975, tekst w języku niemieckim, 19,5 x 13 cm, 264 str., 121 ilustracji, w tym 28 kolorowych, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
10 zł
05-01-2007
Metaloplastyka użytkowa, S. Pallai
19 x 20 cm, 216 str, 246 czarno-białych ilustracji w tekście, miękka oprawa, stan zachowania dobry
20 zł
05-01-2007
Metal Enameling, P. Rothenberg
New York 1969, tekst w języku angielskim, 27 x 19 cm, 211 str., czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry
50 zł
05-01-2007
Maryniści. Romantyka morza, J. Halmainskij
Moskwa 1967, tekst w języku rosyjskim, 19,5 x 19,5 cm, 122 str., kolorowe i czarno-białe zdjęcia w tekście, miękka oprawa, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta
20 zł
30-12-2006
Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1964, 24,5 x 17,5 cm, 107 str. oraz 239 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry
45 zł
30-12-2006
Maksymilian Gierymski. Obraz i słowo, H. Stępień
Wyd. Auriga, Warszawa 1983, 30,5 x 24,5 cm, 46 str. tekstu oraz 64 kolorowe i 38 czarno-białych reprodukcji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania bardzo dobry
55 zł
30-12-2006
Lwowska Galeria Malarstwa
katalog, Wyd. "Mistiectwo", Kijów 1977, tekst wjęzyku rosyjskim i angielskim, 30 x 23 cm, 101 kolorowych reprodukcji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry