srebro pr.800, waga 55gr. ze szklanym wkładem puncowana; półksiężyc, korona , 800 oraz cecha importowa Austria lata 1902-1922 Niemcy Brema, Koch & Bregfeld, 1 ćw. XX w. 1888-1922
400 zł
09-03-2017
srebro, pr. 84, wys. 3,5 cm; waga 56 g. śr. 6,5 cm.; cech. w owalu: 84, głowa w kokoszniku, ИЛ; BA złotnik, ИЛ probierz Iwan Siergiejewicz Liebiedkin; Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Andriejew lata 1899-1908
670 zł
11-07-2022
Solniczka srebrna Moskwa, Iwan Raspopow 1889 r.
Srebro, próba 84, waga 28 g, wym. 4x5 cm. Puncowanie: w prostokącie ИР, cecha probierza z monogramem A.A i datą 1889; 84; św. Jerzy Solniczka srebrna, Moskwa, Iwan Raspopow (czynny 1883-1900) 1889 r.
390 zł
15-07-2021
srebro pr. 84, wys. 3,5 cm, szer. 8,5 cm, głęb. 7 cm; waga 23 g; Moskwa, 18??, złotnik AA Andriej Astrachancew (czynny 1821-45)
Srebro, próba 84, waga 42 g., wys. 3 cm, śr.5,5 cm. Puncowana: monogram probierza BП z datą 1883 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy i złotnik CИA Agafonow Sergiej Jwan 1883-1884. Rosja, Moskwa, 1883 r.
550 zł
01-06-2022
Solniczka srebrna Austria Wiedeń, lata 1872-1920
srebro próby 3(800); wym. 5x9x8 cm. waga 68 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika SH. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920
770 zł
17-06-2024
Solniczka srebrna srebro pr. 925, szkło kobaltowe barwione. Waga srebra 114 g. brutto 214 g. Cechowana topazio 0,925 w koronie FMT. FM Topazio Portugalia Porto XXw.
1 200 zł
24-11-2023
Solniczka podwójna platerowa XIX w.,
Kabaret do przypraw plater na miedzi, szkło przezroczyste; wym.22x8,5x18 cm; Francja? XIX w.
600 zł
24-06-2021
SKRZYNKA DREWNIANA XIX/XX w.
Drewno, inkrustacje masą perłowa, okucia, wym. 7x24,5x11 cm. brak kluczyka
950 zł
22-09-2022
Serwetnik srebrny secesyjny ok.1900 r.
obrączka do serwetek srebro, złocone próby 900 ; wym. 3,6x6xx3 cm, waga 34g. puncowana; 900, DEPOSE oraz głowa w kokoszniku, 84 z literką C.(cecha celna importowa z lat 1908-1915)
450 zł
04-08-2021
Sarenki Rosenthal R.Rempel 1936 r.
Figurka Para sarenek; porcelana, farby podszkliwne; wys. 15 cm, dł. 15,5 cm; sygn. drukiem zielenią chromu: Rosenthal| GERMANY| KUNSTABTEILUNG| SELB| Hangemalt/E. nr modelu 1638 oraz R.Rempel. Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthala, model Rudolf Rem
porcelana malowana podszkliwnie kobaltem, wym. 41x30 cm sygn. kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze i 48 oraz wycisk 32, 3,. zwiebelmuster Niemcy, Miśnia, lata.1860-1924
1 000 zł
24-07-2017
Półmisek do ryb Fraget, Lata 1896-1939
plater na białym metalu, wym. 61x24,5 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET MB PLAQUE; w owalu skrzyżowane młotki; oraz nr. modelu 2470, 3. Patisserie Parisienne Alexandrie.Warszawa, Fraget, Lata 1896-1939
1 100 zł
28-03-2022
PUZDRO PLATEROWE Warszawa, Fraget, lata 1851-1860
Pudełko posrebrzane, patynowane. Plater na miedzi, wewnątrz złocony; wys. 2,5 cm., śr.5,6 cm. Puncowanie: w owalu WARSZAWA/FRAGET/PLAQUE. Polska, Warszawa, Fraget lata 1851-1860
400 zł
02-03-2019
Puzderko w formie jaja Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
Z dekoracja kwiatową - na wieczku fioletowo-żółty tulipan; Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 5,5 cm, dł. ok. 9,5 cm; sygn. na nieszkliwionym dnie, kobaltem skrzyżowane miecze dwukrotnie przeszlifowane, wyciski: 6, 87.bombonierka.
380 zł
21-12-2019
Pucharek srebrny Austria, lata 1872-1920,
srebro próby 3(800); wys.12 cm. śr. 6,5 cm. waga 99,5 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 , monogram złotnika . Austro-Węgry, Austria, lata 1872-1920 oraz sowa, w owalu 3, głowa kobiety w chuście i W cecha probierni warszaws