CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
"Bez w wiklinowym koszu", Moskwa, 1916 r.
Olej na płótnie, datowany i opisany pd.: "1916 Moskwa"

Wymiary w ramie: 70x137 cm (55x122 cm)

Atrybucja

8 500 zł

22-05-2023
TALWIŃSKI Igor (1907 Warszawa - 1983 Paryż)
“Przed występem”
Olej na płótnie, sygnowany p.d.: "Igor Talwiński".

Wymiary w ramie: 47x54 cm (38x46 cm)

15 000 zł

17-10-2024
“Akt siedzący”

Wymiary w ramie: 84x74 cm (64x54 cm)

18 000 zł

02-09-2024
BORZĘCKA-KOZŁOWSKA Irena (1897 - 1977)
"Portret kobiety", 1918 r.
Pastel na papierze, sygnowany i datowany "Irna Borzęcka | 918", na odwrocie napis "Tadeusz Brajger". Wymiary w ramie: 58x41 cm (52x35 cm).

3 900 zł

15-03-2018
GERARD DE FESTENBERG Irena (ur. 1915 r.)
"Cynie", 1959 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "Gerard Irena 1959"

Na krośnie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem

Wymiary w ramie: 51x57 cm (40x47 cm)

5 500 zł

23-10-2023
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
“Kościół św. Katarzyny w Krakowie”
Olej na kartonie, sygnowany p.d. “I. NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA” opisany l.d. “KRAKÓW-ŚW. KATARZYNA”.

Wymiary w ramie: 50x57 cm (36x42 cm)

3 300 zł

11-10-2024
ENDOGOUROFF Iwan Iwanowicz (1861-1898)
Początek wiosny
Olej na palecie malarskiej, o wymiarach: 31x41 cm
05-02-2024
TRUSZ Iwan (1869 Wysocko-1940 Lwów)
“Via Appia”
Olej na dykcie, sygn. l.d. “I.Trusz”.

Wymiary w ramie: 63x49 cm (50,5x37 cm)

35 000 zł

15-10-2024
Stankiewicz J.
“Półakt leżący”
Pastel na papierze, sygn. p.d. ”J. Stankiewicz “.

Wymiary w ramie: 45x60 cm (35x50 cm)

1 900 zł

28-02-2023
WÓJCIK Jacenty (1940 Lublin - 2018)
“Kompozycja 7”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 7 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 82x112 cm (64x92 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

5 500 zł

11-01-2022
“Kompozycja 7”

Wymiary w ramie: 83x113 cm (65x96 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

6 800 zł

12-01-2022
“Kompozycja 44”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 44 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 67x86 cm (49x68 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

3 800 zł

13-01-2022
“Kompozycja 39”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 39 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 82x112 cm (63x93 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

3 800 zł

10-01-2022
“Kompozycja 32”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 32 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 82x112 cm (60x96 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

4 500 zł

05-01-2022
“Kompozycja 28”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 28 (w kółku)”.

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

3 700 zł

07-01-2022
“Kompozycja 27”
Pastel na papierze, sygnowany p.d. “Jacenty”, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 27 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 67x86 cm (49x69 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

6 500 zł

10-01-2022
“Kompozycja 17”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 17 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 83x113 cm (66x89 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

6 500 zł

11-01-2022
“Kompozycja 12”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 12 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 82x112 cm (69x99 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

8 500 zł

13-01-2022
“Kompozycja 10”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 10 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 83x113 cm (69x98 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

12 000 zł

07-01-2022
“Akty”
Pastel na papierze, sygnowany p.d. “Jacenty Wójcik”.

Wymiary w ramie: 89x68 cm (70x49)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

4 500 zł

18-01-2022
"Kompozycja 11"
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 11 (w kółku)”.

Wymiary w ramie: 83x113 cm (61x96 cm)

Wystawiany: Galeria Żak, 2021

5 800 zł

05-01-2022
TRZCIŃSKA Jadwiga (1933 Warszawa - 2005 Kielce)
"Pejzaż z malwami", 1953 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana ld. "JADWIGA TRZCIŃSKA 1953 KIELCE". Wymiary w ramie: 82x73 cm (51x44 cm).

3 300 zł

30-11-2015
UMIŃSKA Jadwiga (1900-1983)
„Praca w przędzalni”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „J.Umińska”.

Wymiary: 70x55 cm

5 500 zł

17-05-2021
KASPROWICZ Jakub Michał (1905 - 1975)
"Włoszka z koszem ryb"
Olej na dykcie, sygnowany ld. "J.M.Kasprowicz"

Wymiary w ramie: 46x55 cm (30x39 cm)

6 800 zł

21-09-2023
SOĆKO (JAN WAGNER) Jan Aleksander (1937 - 1988)
Kompozycja abstrakcyjna , 1970
Akryl na płótnie/dykcie, sygnowany i datowany pd. "70 Wagner".

Wymiary w ramie: (42x62 cm

3 300 zł

21-09-2022
liczba obiektów: 1284