Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 7 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 82x112 cm (64x92 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
5 500 zł
11-01-2022
WÓJCIK Jacenty (1940 Lublin - 2018)
“Kompozycja 7”
Wymiary w ramie: 83x113 cm (65x96 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
6 800 zł
12-01-2022
“Kompozycja 44”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 44 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 67x86 cm (49x68 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
3 800 zł
13-01-2022
“Kompozycja 39”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 39 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 82x112 cm (63x93 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
3 800 zł
10-01-2022
“Kompozycja 32”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 32 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 82x112 cm (60x96 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
4 500 zł
05-01-2022
“Kompozycja 28”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 28 (w kółku)”.
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
3 700 zł
07-01-2022
“Kompozycja 27”
Pastel na papierze, sygnowany p.d. “Jacenty”, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 27 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 67x86 cm (49x69 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
6 500 zł
10-01-2022
“Kompozycja 17”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 17 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 83x113 cm (66x89 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
6 500 zł
11-01-2022
“Kompozycja 12”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 12 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 82x112 cm (69x99 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
8 500 zł
13-01-2022
“Kompozycja 10”
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 10 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 83x113 cm (69x98 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
12 000 zł
07-01-2022
“Akty”
Pastel na papierze, sygnowany p.d. “Jacenty Wójcik”.
Wymiary w ramie: 89x68 cm (70x49)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
4 500 zł
18-01-2022
"Kompozycja 11"
Pastel na papierze, sygnowany i opisany na rewersie “Jacenty Wójcik 11 (w kółku)”.
Wymiary w ramie: 83x113 cm (61x96 cm)
Wystawiany: Galeria Żak, 2021
5 800 zł
05-01-2022
TRZCIŃSKA Jadwiga (1933 Warszawa - 2005 Kielce)
"Pejzaż z malwami", 1953 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana ld. "JADWIGA TRZCIŃSKA 1953 KIELCE". Wymiary w ramie: 82x73 cm (51x44 cm).
3 300 zł
30-11-2015
UMIŃSKA Jadwiga (1900-1983)
„Praca w przędzalni”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „J.Umińska”.
Wymiary: 70x55 cm
5 500 zł
17-05-2021
KASPROWICZ Jakub Michał (1905 - 1975)
"Włoszka z koszem ryb"
Olej na dykcie, sygnowany ld. "J.M.Kasprowicz"
Wymiary w ramie: 46x55 cm (30x39 cm)
6 800 zł
21-09-2023
SOĆKO (JAN WAGNER) Jan Aleksander (1937 - 1988)
Kompozycja abstrakcyjna
, 1970
Akryl na płótnie/dykcie, sygnowany i datowany pd. "70 Wagner".