CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
Wujenka prosto od fryzjera
Tusz na papierze, pieczęć “z rysunków Franciszka Starowieyskiego”
Wymiary w ramie: 26x20 cm (15x11 cm)

2 900 zł

31-01-2023
Pejzaż z okiem opatrzności
Technika mieszana: ołówek, gwasz na papierze
Sygnowany pd. i antydatowany 1682; pieczęć “z rysunków Franciszka Starowieyskiego”
Wymiary w ramie: 42x52 cm (28x38 cm)

4 500 zł

31-10-2023
Kompozycja z aktem kobiecym
Długopis na papierze, pieczęć “z rysunków Franciszka Starowieyskiego”
Wymiary w ramie: 44x31,5 cm (29x17 cm)

4 500 zł

31-01-2023
Kochankowie
Węgiel na papierze; pieczęć “z rysunków Franciszka Starowieyskiego”.
Wymiary w ramie: 42x32 cm (25x15 cm)

3 900 zł

31-10-2023
Ołówek na papierze, pieczęć “z rysunków Franciszka Starowieyskiego”
Wymiary w ramie: 34,5x40 cm (20,5x22,5 cm)

4 500 zł

31-01-2023
SUNDERLAND Franciszek (1. poł. XX w.)
"Wieczór na starówce", ok. 1930 r.
Olej na desce, sygn. pd. "FRANCISZEK SUNDERLAND". Wymiary z ramą: 53x63 cm (38x50 cm).

4 500 zł

02-10-2017
WÓJCIK Franciszek (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)
"Akt kobiety”
Olej na płótnie. Załączone potwierdzenie autentyczności.

Wymiary w ramie: 114x83 cm (100x70 cm)

2 900 zł

12-07-2024
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Młody łucznik z orłem
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnowany na podstawie "F.Iffland". Wysokość 53 cm.

8 500 zł

20-04-2016
SKARBINA Franz (1849-1910)
"W kuchni"
Olej na płótnie, sygnowany monogramem pd. "F. Sk"

Wymiary w ramie: 55x45 cn (40x30 cm)

11 500 zł

10-09-2021
FISCHHOF (A. L. Terni) Georg (1859 - 1914)
“Pejzaż śródziemnomorski”
Olej na płótnie, sygnowany pseudonimem: “J. Renard”.

Wymiary w ramie: 78x98 cm (60x80 cm)

6 800 zł

15-12-2023
TARKOWSKA - MOSKALUK Grażyna (ur. 1959 r.)
"Totem" 1987 r.
Olej na płótnie, sygn. na rewersie. Wymiary 100x80 cm.

9 000 zł

31-03-2016
BAKUŁA Hanna (ur. 1950, Warszawa)
Kocica
Akwarela na papierze, sygnowana “BAKUŁA”.
Wymiary w ramie: 42x32 cm (27,5x19,5 cm)

1 900 zł

02-10-2023
MODRZEWSKA-NOWOSIELSKA Hanna (1917 - 2008)
Unikatowy zestaw kawowy w skład którego wchodzi sześć filiżanek ze spodkami, mlecznik, dzbanek i cukiernic; porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana. Cukiernica z sygnaturą Chodzieży.

12 000 zł

08-06-2022
ORTHWEIN Hanna (1916 Warszawa - 1968 Warszawa)
Bażant królewski, po 1958 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 20x11x4 cm

1 800 zł

18-04-2024
PINGGERA Hans (1900 - ?)
“Spotkanie na schodach"
Olej na płótnie, sygn. p. d. „H. Pinggera”.

Wymiary w ramie: 100x86 cm (70x55 cm)

14 000 zł

09-10-2023
PINGGERA Hans (1900 - ?)
Scena w Kairze
Olej na płótnie, sygn. l. d. „H. Pinggera”.
Wymiary w ramie: 94x74 cm (78x60 cm)

12 000 zł

06-10-2023
KONOPACKA Helena (1889-1976)
Kwiaciarka , 1957
Akwaforta na papierze, sygnowana, opisana i datowana.
Wymiary w ramie: 41x30 cm

1 200 zł

04-05-2023
VOLKWEIN Helmuth Andreas (1920 Monachium - 2003 Monachium)
"Chryzantemy"
Olej na płótnie, sygn. pd „H.A. Volkwein". Wymiary z ramą: 94x85 cm (80x70 cm).

6 500 zł

22-12-2015
KRYCH Henryk (1905-1980)
„Kwiaty na oknie”
Olej na płótnie, sygnowany na odwrocie „AUTOR HENRYK KRYCH TYTUŁ: „KWIATY NA OKNIE” WYMIAR 41X33 CM TECH. OLEJ”.

Wymiary w ramie: 67x73 cm (41x33 cm)

2 800 zł

18-09-2019
LEWENSZTADT Henryk (1893 Lublin - 1962 Izrael)
"Zakopane", 1938 r.
Tłusta kredka, sangwina na papierze, sygnowana i datowana ld.: "H.Lewensztadt 38"

Wymiary w ramie: 55x73 cm (43x60 cm)

10 000 zł

15-10-2024
PIĄTKOWSKI Henryk (1853 Kijów -1932 Warszawa)
Dziewczyna z papugą
Olej na desce mahoniowej, sygnowany po lewej "H. PIĄTKOWSKI"
Wymiary w ramie: 54x42 cm (41x27 cm)

12 000 zł

01-08-2023
UZIEMBŁO Henryk (1879-1949)
"Jesień", 1916 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany l. d. "HENRYK UZIEMBŁO 1916".

Wymiary z ramą: 49x61 cm (44x39 cm)

14 000 zł

28-08-2023
WANIEK Henryk (ur.1942 Oświęcim)
Cztery żywioły , 1987
Litografia barwna na papierze, numerowana i sygnowana na dole: "8/100 Henryk Waniek"
Wymiary w ramie: 25x35 cm (12x15 cm)
Praca pochodzi z katalogu do wystawy Henryk Waniek Obrazy olejne i niewidzialne, Galeria Zapiecek, 1987 r.

850 zł

05-08-2023
FENNER-BEHMER Hermann (1866-1913)
Portret damy , 1895
Olej na płótnie, sygn. i dat. l. g.: "FENNER-BEHMER 1895”.
Wymiary w ramie: 85x74 cm (60x48 cm)

6 500 zł

10-01-2023
ALCHIMOWICZ Hiacynt (1841 - 1897)
Scena na wybrzeżu
Olej na płótnie/kartonie, sygn. p.d. “H. d' Alchimowicz”.
Wymiary w ramie: 45x61,5 cm (30,5x48 cm)

14 000 zł

02-09-2023
liczba obiektów: 1284