Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 8x6x3 cm
Obiekt został sprzedany
1 200 zł
12-10-2023
BARTŁOMIEJCZYK Edmund Ludwik (1885- 1950)
Wyjazd na pole
, 1933
Drzeworyt na papierze, sygnowany monogramem wiązanym na klocku l.g.: "'EB"
Wymiary w ramie: 34x39 cm (20x25 cm)
Literatura:
- Bożena Kowalska, Edmund Ludwik Bartłomiejczyk, Warszawa 1963, poz. 17 (il.)
550 zł
30-12-2022
BOEHM Eduard (1830 - 1890)
“W drodze”
Olej na płótnie, sygn. słabo widocznie l.d. “E.Boehm”.
Wymiary w ramie: 40x60 cm (32x54 cm)
6 900 zł
16-11-2023
HILDEBRANDT Eduard (1817 Gdańsk - 1868 Berlin)
Makau Teatr Sing Song
, 1864
Chromolitografia, sygnowana pd.: "E. Hildebrandt" oraz opisana ld.:"Macao Theatre Sing Song"
Wymiary w ramie: 46x59 cm (24x38 cm)
Rzadka grafika z teczki wydanej przez Rudolfa Wagnera w Berlinie, w 1864 r.
2 800 zł
10-01-2023
Kair
, 1864
hromolitografia, sygnowana pd.: "E. Hildebrandt" oraz opisana ld.:"Kairo Mous Koch"
Wymiary w ramie: 59x46 cm (35x26 cm)
2 800 zł
10-01-2023
Alexandria
, 1864
Chromolitografia, sygnowana pd.: "E. Hildebrandt" oraz opisana ld.:"Alexandrie"
Wymiary w ramie: 46x59 cm (24x34 cm)
2 800 zł
10-01-2023
OKUŃ Edward (1872 Wólka Zerzyńska k.Warszawy - 1945 Skierniewice)
Edward Okuń “Naczelnemu wodzowi…”, 1919 r.
Technika mieszana na papierze, sygn. i dat. l.d. “EOKUŃ 1919”.
Wymiary w ramie: 17x22 cm (9x14 cm)
12 000 zł
11-09-2023
LINDEMAN Emil (LINDEMANN) (1864-ok. 1945)
“Róże”
Olej na desce, sygn. l. g. ”E.Lindeman”.
Wymiary w ramie: 53x45 cm (45,5x37 cm)
12 000 zł
25-10-2023
BRUCHON Emile (1806 - 1895)
“Dziewczyna z koszem kwiatów”.
Rzeźba z brązu, patynowana, sygnowana, umieszczona na marmurowej podstawie.
Wysokość rzeźby na postawie: 53 cm
Wysokość rzeźby: 46 cm
Średnica podstawy: 20 cm
9 500 zł
08-11-2023
KOMAROMI-KACZ Endre (1880-1969)
"Odpoczynek”
Olej na płótnie, sygn. p. d. "Komaromi Kacz".
Wymiary z ramą: 83x69 cm (68,5x56 cm)
4 900 zł
24-06-2024
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Na targu”
Olej na kartonie, sygnowany l.d. "E.Erb".
Wymiary w ramie: 41x52 cm (24x34 cm)
15 500 zł
21-03-2024
"Lwowskie przekupki"
Olej na tekturze, sygnowany ld. "E.Erb".
Wymiary w ramie: 38x48 cm (25x35 cm)
15 500 zł
25-05-2023
LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)
“Porwanie”, 1974 r.
Oryginalny plakat filmowy do francuskiego filmu “Porwanie”. Reżyseria: Yves Boisset. Offset/papier.
Wymiary w ramie: 81x59 cm
1 200 zł
25-04-2023
BARILLOT Eugene
“Nimfa i Satyr”
Brąz patynowany, sygnowany "E.BARILLOT".
Wysokość: 24 cm
Średnica podstawy: 7,5 cm
Obiekt został sprzedany
4 500 zł
13-08-2024
DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
„Zatoka Pucka” i “Orłowo”
Para obrazów:
- olej na sklejce, sygnowany p.d. “E. Dzierżencki”
- olej na kartonie, sygnowany, opisany i datowany p.d. “E. Dzierżencki Orłowo 968”
Wymiary w ramie: 30,5x35 cm (17x22 cm)
7 500 zł
26-04-2022
DZIERŻENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
„Na morzu”
Olej na kartonie, sygnowany p. d. "E.Dzierżencki".
Wymiary w ramie: 26,5x23 cm (15,5x11,5 cm)
2 500 zł
02-08-2024
SKITALCEW Eugeniusz (1918 - 1983)
Kuter na Bałtyku
Olej na płótnie, sygnowany cyrylicą ld. "E. Skitalcew".
Wymiary w ramie: 80x112 cm (71x104 cm)
6 500 zł
01-08-2023
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
"Martwa natura"
Akwarela na papierze, sygn. p.g. "F.M.Wygrzywalski".
Wymiary w ramie: 52x56 cm (33x42 cm)
14 000 zł
03-01-2024
KRUK Filip
"Architektura 5", 2006 r.
Unikatowy autorski linoryt, odbijany ręcznie, sygnowany "Filip Kruk". Gęsta materia farby offsetowej oraz światło wycięte dłutem buduje konstrukcję i przestrzeń. Wymiary 100x70 cm.
1 800 zł
05-09-2023
KRUK Filip
"Architektura 2", 2006 r.
1 800 zł
05-09-2023
PARISI Francesco Paolo (1857-1948)
"Neapolitańska piękność", 1899 r.
Olej na desce, sygnowany i datowany ld. "FParisi 7/12 99".
Wymiary w ramie: 50x40 cm (40x30 cm).
6 800 zł
13-05-2024
BURKIEWICZ Franciszek (1910 - 2002)
"Nad rzeką", 1975 r.
Akwarela na papierze, sygnowana ołówkiem pd. "Fr. Burkiewicz 1975".