CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
CHORĄŻUK Bogdan
Kwiaty
Poliakryl na płycie, 63x49 cm, sygn. pd. "Chorążuk".

2 500 zł

31-01-2019
PIKULICKI Bogdan
"Przed rosołem”, 1978 r.
Akwaforta/akwatinta, sygnowana i datowana "B. Pikulicki 78".

Wymiary w ramie: 32x22 cm (14,5x10,5 cm)

420 zł

02-08-2023
CYBIS Bolesław (1895-1957)
“Portret dziewczyny”, 1925 r.
Akwarela na papierze, sygn. i dat. p.g. “7/VI 25 / B. Cybis”.

Wymiary w ramie: 59x49 cm (40x30 cm)

29 000 zł

26-08-2024
CZEDEKOWSKI Bolesław Jan (1885 Wojniłów - 1969 Wiedeń)
"Martwa natura z różami", 1915 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld.: "Czedekowski B. 1915"

Wymiary w ramie: 98x78 cm (75x60 cm)

29 000 zł

16-04-2024
KUDEWICZ Bolesław (1887 Lwów - 1957 Kłodzko)
Bolesław Kudewicz "Przed zajazdem" 1930 r.
Olej na płótnie, sygnowany ld. "B. Kudewicz". Wymiary z ramą 94x86 cm. (80x70 cm)

6 800 zł

10-11-2015
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
“Projekt plakatu na zlot młodzieży”, 1952 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany l.d. “BW Linke 1952”.

Wymiary w ramie: 39x30,5 cm (32x24 cm)

7 500 zł

25-10-2023
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
"Rysunek satyryczny", 1953 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany p.d. “BW Linke 1953”, opisany na odwrociu.

Wymiary w ramie: 44,5x36 cm (29x20,5 cm)

7 500 zł

28-08-2023
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
"Najpierw strzelaj, potem pytaj", 1944 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany l.d. “BW Linke 1944”.

Wymiary w ramie: 47x38 cm (32x23,5 cm)

7 500 zł

28-08-2023
LINKE Bronisław (1906 - 1962)
"Macartuhrowi za wierną służbę", 1950 r.
Tusz na papierze, sygnowany i datowany l.d. “BW Linke 1950”.

Wymiary w ramie: 44x36 cm (29x22 cm)

7 500 zł

28-08-2023
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Pejzaż z mostkiem", 1934 r.
Gwasz na papierze, sygnowany i datowany ld.: "B. RYCHTER-JANOWSKA 1934"

Wymiary w ramie: 29x35 cm (11x18 cm)

7 500 zł

08-09-2023
"Ogród w Trenczynie”, 1898 r.
Akwarela na papierze, sygnowana, opisana i datowana p.d.: "Br. Janowska Trenczyn 98"
Wymiary w ramie: 26x30 cm (18x20 cm)

4 500 zł

21-12-2023
"Jesienny spacer przed dworkiem"
Olej na kartonie, sygnowany p. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"

Wymiary w ramie: 33x39 cm (20x26,5 cm)

14 000 zł

30-01-2024
ZACH Bruno (1891 Żytomierz - 1945 Wiedeń)
„Kulomiot”
Brąz sygnowany na podstawie, cokół z marmuru.

Wysokość: 34 cm

6 900 zł

27-10-2023
GĘSTWICKI Brunon (1882 Kwidzyń - 1969 Toruń)
“Burek”
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. “B. Gęstwicki”.

Wymiary w ramie: 55x65 cm (47x58 cm)

2 500 zł

01-03-2023
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
„Lato w Warszawie", 1961 r.
Olej na kartonie, sygn. i dat. p.d. „Błażej Iwanowski 1961”.

Wymiary w ramie: 40x50 cm (30x40 cm)

4 900 zł

21-03-2023
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
“Warszawska kapliczka”, 1945 r.
Olej na kartonie, sygn. p.d. „Błażej Iwanowski 1945”.

Wymiary w ramie: 54x39 cm (49x34 cm)

4 900 zł

13-12-2023
THOMSEN Christian (1860 Kolding - 1921 Kopenhaga)
Chłopiec na koźle, Royal Copenhagen , 1968
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym.

1 200 zł

13-09-2018
"Faun na koźle", Royal Copenhagen, 1959 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 21 cm

1 400 zł

19-03-2019
ZIELIŃSKI Chwalisław (1904 - 1974)
"Wesele", 1962 r.
Olej na tekturze. sygnowany i datowany pd. "Chw. Zieliński 62"

Wymiary w ramie: 69x87 cm (50x70 cm)
Obiekt został sprzedany

4 200 zł

19-12-2023
MAKOWSKY Constantin Egorovitch (Moskwa 1839 - 1915 Saint-Pétersbourg)
W parku, ok. 1895 r.
Akwarela na papierze, sygnowana l.d. “C.Makowsky”.

Obraz prawdopodobnie przedstawia żonę oraz dzieci malarza: Olgę, Marinę i Konstantina.

Wymiary w ramie: 83x65 cm ( praca: 53x36 cm)

105 000 zł

22-09-2022
JANKOWSKI Czesław Borys (1862 Warszawa - 1941 Sceaux, Francja)
"Zima", 1922 r.
Olej na kartonie, sygnowany ld. "JANKOWSKI 1922". Wymiary: 40x50 cm.

4 800 zł

12-11-2015
NOAKOWSKI Czesław
"Polskie morze", 1933 r.
Olej na płótnie, sygnowany. opisany i datowany pd.: "Polskie morze 1933 C.Noakowski"

Wymiary w ramie: 51x81 cm (45x73 cm)

3 500 zł

17-06-2024
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Wesoła jazda"
Olej na płótnie, sygnowany p.d.: "Cz. Wasilewski"

Wymiary w ramie: 72x102 cm (50x80 cm)

22 000 zł

21-03-2024
"W drodze na polowanie"
Olej na płótnie, sygnowany l. d "Cz. Wasilewski"

Wymiary w ramie: 49x63 cm (35x50 cm)

19 000 zł

24-07-2023
"Powrót z polowania"
Olej na płótnie. sygnowany pd.: "I. Zygmuntowicz"

Wymiary w ramie: 80x132 cm (61x115 cm)

29 000 zł

17-08-2023
liczba obiektów: 1284