Wymiary: 113 x 130 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
8 600 zł
03-10-2023
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Tytuł: Magdalena
Wymiary: 120 x 100 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności autorski
11 900 zł
27-05-2024
KALINOWSKA Zofia
'Eksplozja kolorystyczna'
Tytuł pracy: Eksplozja kolorystyczna
Wymiary pracy: 30 x 30 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu: SOFYA.KA.BONE 2020r.
Certyfikat autentyczności
750 zł
19-12-2022
KALINOWSKA Zofia
'Abstrakcja wiosenna'
Tytuł pracy: Abstrakcja wiosenna
Wymiary pracy: 40 x 40 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Certyfikat autentyczności
750 zł
19-12-2022
KALINOWSKA Zofia
'Abstrakcja kompozytowa'
Tytuł pracy: Abstrakcja kompozytowa
Wymiary pracy: 30 x 20 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Certyfikat autentyczności
700 zł
19-12-2022
JARUGA Łukasz (ur. 1984)
Tytuł: Kobieta Posejdona
Wymiary: 100 x 80 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
6 990 zł
27-05-2024
MADSEN Łukasz (ur. 1997)
'Body1'
Tytuł: Body 1
Wymiary: 100 x 80 cm
Technika: haft na płótnie
Sygnatura: na odwrociu: Body, Madsen 2022
Certyfikat autentyczności
1 400 zł
19-12-2022
MILAK-KALINOWSKI Łukasz (ur. 1984, Opoczno)
'The beating heart of the mother'
Tytuł: The beating heart of the mother
Wymiary: 67 x 104 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu: Łukasz Milak-Kalinowski, podpis, pieczęć
Certyfikat autentyczności
9 500 zł
16-03-2023
'1065'
Tytuł: 1065
Wymiary: 87 x 93 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu: Łukasz Milak-Kalinowski 1065, podpis, pieczęć, 2022
Obraz nagrodzony w plebiscycie Art Vue Annual Prize 2022
Certyfikat autentyczności
10 500 zł
16-03-2023
PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
Tytuł: Metamorfoza
Wymiary: 80 x 60 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
4 800 zł
27-05-2024
ŚNIADEK Żaneta
Tytuł pracy: 'Nad taflą jeziora’ (zdj. 1)
Wymiary pracy: 80 x 80 cm
Technika: olej na płótnie
Sygnatura: Żaneta Śniadek
3 700 zł
28-05-2022
ŚNIADEK Żaneta
Tytuł pracy: 'Dobro i zło’
Wymiary pracy: 80 x 80 cm
Technika: olej na płótnie
Sygnatura: Żaneta Śniadek 2021
Certyfikat autentyczności
3 500 zł
17-03-2022
ŚNIADEK Żaneta
'Złączenie z naturą'
Tytuł pracy: 'Złączenie z naturą’
Wymiary pracy: 170 x 200 cm
Technika: akryl, płótno z płaskorzeźbami kobiet
Sygnatura: Żaneta Śniadek
Certyfikat autentyczności
11 500 zł
13-01-2023
ŚNIADEK Żaneta
'Pragnienie'
Tytuł pracy: 'Pragnienie’
Wymiary pracy: 50 x 76 cm, w oprawie 55,5 x 81 cm
Technika: akryl na płótnie
Sygnatura: Żaneta Śniadek
Certyfikat autentyczności
6 700 zł
20-12-2022
ŚNIADEK Żaneta
'Oczy meduzy'
Tytuł: 'Oczy meduzy’
Wymiary: 80 x 80 cm
Technika: olej, płótno, boki obrazu zamalowane
Sygnatura: Żaneta Śniadek