CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
STEINACKER Alfred (A. DERFLA) (1838 - 1914)
"Sceny z życia wsi"
Para obrazów: olej na płótnie, sygnowany pd.:"Derfla"

Wymiary w ramie: 17x30 cm (13x26 cm)

6 800 zł

12-08-2024
JENSEN Alfred (1859-1835)
“W porcie”
Olej na płótnie, sygn. ld.: "Alfred Jensen Prof".

Wymiary w ramie: 77x62 cm (61x46 cm)

7 500 zł

16-01-2023
HOHERMANN Alicja (1902 Warszawa - ok. 1943 obóz w Treblince)
“Portret dziewczynki”, 1938 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. l.d. “Alice Hohermann 38”.

Wymiary w ramie: 52x47 cm (40x35 cm)

7 000 zł

29-03-2024
“Kwiaty w wazonie”, 1937 r.
Olej na tekturze, sygn. i dat. l.d. “Alice Hohermann 37”.

Wymiary w ramie:71x56 cm (58x45 cm)

7 000 zł

25-03-2024
CIOK Andrzej Maciej (ur. 1938)
“Pejzaż”
Olej na płótnie, sygnowany p.d. “M.Ciok”.

Wymiary: 60x70 cm

2 500 zł

04-09-2024
“Pejzaż z drzewami”

Wymiary: 51x62 cm

1 900 zł

04-09-2024
MALINOWSKI Andrzej (1882 Czempin - 1932 Poznań)
“Pejzaż zimowy”
Olej na kartonie sygn. p.d. “Andr.Malinowski”. Wymiary w ramie: 18x22,5 cm (9x13 cm)

4 500 zł

06-09-2023
RENES Andrzej (ur. 1958)
“Olimpijczyk”, 2004 r.
Brąz, marmur; na podstawie tabliczka z inskrypcją “70. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2004 r. VIII miejsce Mateusz Kusznierewicz”.

Wysokość: 42 cm

Wymiary podstawy: 13,5x9 cm

4 400 zł

06-11-2023
SADOWSKI (Sadzio) Andrzej (1926 Lwów - 2009 Warszawa)
“Kompozycja strukturalna”
Technika mieszana, relief strukturalny na płótnie, sygn. p.d. “Sadowski”, na krośnie nalepka wystawowa.

Wymiary: 91,5x120 cm

3 900 zł

06-05-2024
WROŃSKI Andrzej (ur. 1942)
Scena I
Olej na płótnie, sygn. p.d. “AWroński”, opisany na krośnie “Scena I 73x92”.
Wymiary w ramie: 105x85 cm (92x73 cm)

3 600 zł

21-08-2023
WROŃSKI Andrzej (ur. 1942)
Polowanie
Olej na płótnie, sygn. l.d. “AWroński”, opisany na krośnie “POLOWANIE”, na rewersie sygnowany monogramem wiązanym.
Wymiary w ramie: 71x91 cm (60x81 cm)

3 900 zł

21-08-2023
GRABOŚ Anita (ur. 1977)
"Ramka", 2008 r.
Linoryt, opisany, numerowany, sygnowany i datowany p.d "ramka 50 linoryt 7/30 Anita Graboś 2008".

Wymiary w ramie: 17x17 cm (10x10) cm

250 zł

01-08-2023
GRAMATYKA-OSTROWSKA Anna (1882 - 1958)
Ganek
Akwarela na papierze, sygnowana pd. "A.Gr.Ostrowska". Wymiary: 21x31 cm.

2 800 zł

08-03-2017
ŻÓŁTOWSKA Anna
Kompozycja, 1965 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. p. d. "AWŻółtowska 65".
Wymiary: 80x120 cm

26 000 zł

10-10-2023
CHITRY de FREYSELSFELD Antoni Ferdynand (1873 - ?)
Hucułka , 1927
Akwarela na papierze, sygnowana monogramem, datowana i opisana ld.: "AC 1927 WOROCHTA"
Wymiary w ramie: 65x46 cm (46x28 cm)
Po prawej autorska dedykacja: "Jaśnie Wielmożnej Pani Pułkownikowej Mondowej w dowód wysokiej czci i poważania Ant. Chitry ppłk"

2 200 zł

14-08-2022
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
“Konie poniosły”
Olej na płótnie naklejonym na karton, sygn. p.d. „Trzeszczkowski”.

Wymiary w ramie: 39x46 cm (28x36 cm)

6 800 zł

29-09-2023
ZALESKI Antoni (1824-1885)
Litografia, ręcznie kolorowana na papierze.

Wymiary w ramie: 53,5x65,5 cm (33x45,5 cm)

1 500 zł

21-05-2024
STRASSER Arthur (1854 - 1927)
Sprzedawca wody
Brąz patynowany, malowany na zimno, sygnowany na podstawie "Strasser".

Wysokość 40 cm.

9 500 zł

06-08-2018
GROTTGER Artur (1837-1867)
“Portret męski”
Akwarela na papierze, sygn. monogramem l.d. “A.G”. Na odwrociu opinia dr. Stanisława Dąbrowskiego potwierdzająca autentyczność.

Wymiary w ramie: 44x39cm (17x13 cm)

13 000 zł

02-10-2024
WASNER Artur (1887 - 1939)
Potok górski zimą
Olej na płótnie, sygnowany ld. "A. Wasner"
Wymiary w ramie: 68x78 cm (50x60 cm)

12 000 zł

05-09-2023
LASKOWSKA Ałła (1920 - 2000)
"Portret dziewczyny", Paryż, 1970 r.
Olej na płótnie, sygn. p.d. "Ałła".

Wymiary w ramie: 70x59 (55x39)

4 800 zł

10-09-2021
NARĘBSKA-DĘBSKA Barbara (1921 Włocławek - 2000 Aleksandrów Kujawski)
"Katedra w Chełmży", 1955 r.
Akwatinta na papierze, sygnowana i datowana "Barbara Narębska-Dębska 55". Wymiary w ramie: 71x61 cm (40x30 cm).

1 200 zł

03-12-2015
GRUNWALD Bela Ivanyi (1867 - 1940)
„Dziewczyna z papierosem” , 1935
Olej na płótnie, sygnowany dwukrotnie l. d. "GRÜNWALD B." oraz p. d. "Iványi Grünwald B", oraz opisany na rewersie.

Wymiary w ramie: 95x75 cm (80x60 cm)

7 800 zł

10-10-2018
NOWAKOWSKI Bogdan Bartłomiej (1887 Warszawa - 1945 Broniszów)
“Rysunek satyryczny”
Tusz na papierze, sygn. l.d. “BOGDAN”.

Wymiary w ramie: 54,5x48 cm (36x31 cm)

4 900 zł

06-09-2023
“Rysunek satyryczny”
Tusz na papierze, sygn. p.g. “BOGDAN”.

Wymiary w ramie: 54,5x48,5 cm (37x31 cm)

4 900 zł

06-09-2023
liczba obiektów: 1284