Tytuł: Dziennik 04 VI-05 VI, 2013′
Wymiary: 33 x 24 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
23 000 zł
27-01-2023
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Tytuł pracy: Chata bretońska
Wymiary pracy: 38×45,5cm, plus oprawa
Technika: olej, płótnie
Sygnatura: W. Terlikowski 51
Certyfikat autentyczności
Dodatkowe informacje: niewielkie spękania warstwy malarskiej. Obraz aukcyjny
14 500 zł
26-05-2022
MYKHALIUK Yuliia
'Red'
Tytuł pracy: 'Red’
Wymiary pracy: 60 x 90 cm
Technika: olej na płótnie. Boki zamalowane zgodnie z treścią obrazu, nie wymaga obramowania. Werniks: matowy
Sygnatura: podpis artysty znajduje się z przodu w prawym dolnym rogu; podpis z pieczątką
3 000 zł
20-12-2022
MYKHALIUK Yuliia
'Link'
Tytuł pracy: Link
Wymiary pracy: 81,5 x 116 cm
Technika: olej na płótnie. Boki zamalowane zgodnie z treścią obrazu. Nie wymaga obramowania. Werniks: błyszczący
Sygnatura: podpis artysty znajduje się z przodu obrazu, w lewym dolnym rogu.
5 400 zł
20-12-2022
BACHANEK Zbigniew
Tytuł: Nosorożec
Wymiary: 15 x 26 cm
Technika: brąz
Sygnatura: ZB
Certyfikat autentyczności