artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (841)
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
'Dziennik 04 VI-05 VI, 2013'
Tytuł: Dziennik 04 VI-05 VI, 2013′
Wymiary: 33 x 24 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności

23 000 zł

27-01-2023
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Tytuł pracy: Chata bretońska
Wymiary pracy: 38×45,5cm, plus oprawa
Technika: olej, płótnie
Sygnatura: W. Terlikowski 51
Certyfikat autentyczności

Dodatkowe informacje: niewielkie spękania warstwy malarskiej. Obraz aukcyjny

14 500 zł

26-05-2022
MYKHALIUK Yuliia
'Red'
Tytuł pracy: 'Red’
Wymiary pracy: 60 x 90 cm
Technika: olej na płótnie. Boki zamalowane zgodnie z treścią obrazu, nie wymaga obramowania. Werniks: matowy
Sygnatura: podpis artysty znajduje się z przodu w prawym dolnym rogu; podpis z pieczątką

3 000 zł

20-12-2022
MYKHALIUK Yuliia
'Link'
Tytuł pracy: Link
Wymiary pracy: 81,5 x 116 cm
Technika: olej na płótnie. Boki zamalowane zgodnie z treścią obrazu. Nie wymaga obramowania. Werniks: błyszczący
Sygnatura: podpis artysty znajduje się z przodu obrazu, w lewym dolnym rogu.

5 400 zł

20-12-2022
BACHANEK Zbigniew
Tytuł: Nosorożec
Wymiary: 15 x 26 cm
Technika: brąz
Sygnatura: ZB
Certyfikat autentyczności

3 700 zł

22-08-2023
BACHANEK Zbigniew
Tytuł pracy: Wszechświat
Wymiary pracy: 65x81cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: BACHUS
Certyfikat autentyczności

3 500 zł

15-10-2022
BACHANEK Zbigniew
Tytuł pracy: Bez tytułu
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: BACHUS
Certyfikat autentyczności

3 600 zł

03-05-2022
BACHANEK Zbigniew
'Twarz'
Tytuł pracy: Twarz
Wymiary pracy: 22 x 13,5 cm
Technika: mosiądz
Sygnatura: ZB

Certyfikat autentyczności

1 800 zł

15-12-2022
BACHANEK Zbigniew
'Smocze Oko'
Tytuł pracy: Smocze Oko
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: BACHUS

Certyfikat autentyczności

3 600 zł

15-12-2022
BACHANEK Zbigniew
'Popiersie męskie'
Tytuł pracy: Popiersie męskie
Wymiary pracy: 28 cm
Technika: brąz patynowany
Sygnatura: ZB

Certyfikat autentyczności

2 900 zł

20-12-2022
BACHANEK Zbigniew
'Para'
Tytuł: Para
Wymiary: 19 cm
Technika: mosiądz
Sygnatura: ZB
Certyfikat autentyczności
06-01-2023
BACHANEK Zbigniew
'Bez tytułu'
Tytuł pracy: Bez tytułu
Wymiary pracy: 81x65cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: BACHUS

Certyfikat autentyczności

3 600 zł

20-12-2022
BACHANEK Zbigniew
'Bez tytułu'
Tytuł pracy: Bez tytułu
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: BACHUS

Certyfikat autentyczności

3 600 zł

20-12-2022
BACHANEK Zbigniew
'Bez tytułu'
Tytuł pracy: Bez tytułu
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: BACHUS

Certyfikat autentyczności

3 600 zł

20-12-2022
KOPANIA Zbigniew (ur.1949)
Tytuł: Kwiaty
Wymiary: 40 x 50 cm, w oprawie 59 x 69 cm
Technika: olej, płótno, akryl
Sygnatura: Kopania

5 900 zł

13-08-2024
KOPANIA Zbigniew (ur.1949)
Tytuł: Bukiet Peoni
Wymiary: 60 x 80 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: Kopania
Certyfikat autentyczności

6 900 zł

05-06-2023
SEWERYN Zbigniew (ur. 1956)
Wymiary: A4, plus oprawa
Technika: gwasz, papier
Sygnatura: na odwrociu, podpis, pieczątka autorska

1 500 zł

27-05-2024
SEWERYN Zbigniew (ur. 1956)
Wymiary: A3, plus oprawa
Technika: gwasz, papier
Certyfikat autentyczności

1 500 zł

27-05-2024
SEWERYN Zbigniew (ur. 1956)
'Harfa i szklaneczka księżycówki'
Tytuł pracy: Harfa i szklaneczka księżycówki
Wymiary pracy: 50x50cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

7 700 zł

20-12-2022
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 29 x 20 cm, plus oprawa
Technika: tusz, pióro, papier
Sygnatura: pieczęć autorska BEKSIŃSKI
Certyfikat autentyczności

19 500 zł

17-06-2024
Tytuł pracy: Bez tytułu
Wymiary pracy: 70 x 70 cm
Technika: grafika komputerowa, papier
Certyfikat autentyczności

1 500 zł

02-05-2023
'PO764′'
Tytuł: PO764
Wymiary: 45 x 60cm, plus oprawa za szkłem
Sygnatura: Beksiński 99, egzemplarz 1/25
Certyfikat autentyczności

18 900 zł

27-01-2023
'Bez tytułu'
Tytuł pracy: Bez tytułu
Wymiary pracy: 39 x 29 cm, plus oprawa

Certyfikat autentyczności

2 500 zł

19-12-2022
'Bez tytułu'
Tytuł: Bez tytułu, 2001
Wymiary: 21,5 x 38cm, plus oprawa za szkłem
Technika: grafika cyfrowa, papier
Sygnatura: Beksiński 2021, egzemplarz 2/50
Certyfikat autentyczności

15 000 zł

27-01-2023
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
'Jezus Chrystus'
Tytuł pracy: Jezus Chrystus
Wymiary pracy: 51x48cm
Technika: olej, gwasz, płyta
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności autorski

7 500 zł

19-12-2022
liczba obiektów: 841