CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
"W świetle księżyca", 1996 r.
Mezzotinta, sygnowana i datowana "B. Pikulicki 96"

Wymiary w ramie: 23,5x18 cm (17x12 cm)

350 zł

02-08-2023
"Rybacy" Royal Dux, II poł. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Porcelánová Manufaktura Royal Dux Bohemia, Duchcow. Wymiary: 49x22x37 cm.

2 900 zł

05-10-2015
"Lato", Miśnia, k. XIX w.
Figurka porcelanowa z cyklu "Cztery Pory Roku", ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość 13 cm.

2 500 zł

28-09-2023
"Holenderka z koszem" Amphora, Wiedeń, ok. 1910 r.
Figura porcelanowa, autorska, sygnowana. Wysokość 33 cm.

1 500 zł

01-10-2015
"Dziennikarz" XIX w.
Figurka z brązu, sygnowana nieczytelnie "G. Kau..". Gustave Kaupert (?) 1819-1897. Wysokość 12 cm.

900 zł

14-09-2015
"Delikatność", Francja, pocz. XX w.
Figura z gipsu palonego, polichromowana.

Wymiary: 53 cm x 36 cm

1 900 zł

14-11-2018
"Chłopiec z jagnięciem" Rosenthal
Figurka porcelanowa, sygnowana Rosenthal, ok. 1957 r.

1 500 zł

01-10-2015
"Chłopiec jadący na gęsi", Herend, ok 1940 r.

1 800 zł

01-10-2015
BORATYŃSKI (wł. JURKIEWICZ) Emil (1806 lub 1810 - 1876 Paryż)
“Odpoczywająca dama”
Olej na płótnie, sygnowany słabo widocznym monogramem l.d. “E.B.”, opisany na rewersie “K.E. Boratyński 27 J'Enfer Paris”.

Wymiary w ramie: 47x40 cm (41x33 cm)

18 000 zł

16-04-2024
ORELSKI (właściwie Dmitro POTOROKA) (1897 – 1962)
“Hel” 1933 r.
Olej na tekturze, sygnowany, opisany i datowany l.d. “Orelski Hel 1933”.

Wymiary w ramie: 57x76 cm (50x70 cm)

3 500 zł

13-09-2024
BROSZKIEWICZ A. (XX w.)
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l. d. "A. Broszkiewicz 1913".
Wymiary: 87x73 cm 74x60 cm

6 800 zł

30-04-2019
WIECZOREK Adam Krzysztof (ur. 1950 r.)
"List II", 1988 r.
Akwaforta na papierze, sygnowana, opisana i datowana.

Wymiary w ramie: 37x30 cm (25x18 cm)

650 zł

14-03-2024
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
„Na wsi”
Olej na kartonie, sygnowana l. d. "A.Setkowicz".

Wymiary w ramie: 34x39 cm (16x20,5 cm)

5 500 zł

03-06-2024
Wiejski kościółek
Olej na kartonie, sygnowany l. d. "A.Setkowicz".
Wymiary w ramie: 29x34 cm (23x27 cm)

5 500 zł

02-09-2023
BAUMGARTNER Adolf (Constantin STOILOFF pseud.) (1850 - 1924)
„Konwój”
Olej na płótnie, sygn. p. d. „C. Stoiloff”.

Wymiary w ramie: 90x123 cm (69x106 cm)

19 000 zł

14-09-2023
"Obóz cygański"
Olej na desce, sygnowany pd.: "A. Baumgartner" oraz zatutułowany odręcznie na rewersie: "Zigeunerlager"

Wymiary w ramie: 40x56 cm (16x31 cm)

6 300 zł

03-08-2023
ROSSI Alberto (1858 - 1936)
Pejzaż orientalny
Olej na płótnie, sygnowany pd. "A.Rossi". Wymiary w ramie: 67x97 cm (50x80 cm).

9 500 zł

04-11-2015
LASZENKO Aleksander (ur. 1978) (ur. 1978)
„Pejzaż z agawami”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. “A. Laszenko”.

Wymiary w ramie: 64x50 cm (46x32 cm)

3 900 zł

29-08-2023
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
“Wiejska chata”
Akwarela na papierze, sygn. p.d.: „Augustynowicz”.

Wymiary w ramie: 48x59 cm (29x40 cm)

4 200 zł

20-03-2024
„Taniec brzucha”
Drzeworyt barwny na papierze.

Wymiary w ramie: 56x42 cm (42x24 cm)

1 900 zł

03-09-2024
„Córka Ben Brahima”, 1938 r.
Drzeworyt barwny, sygnowany i datowany na dole: "A. Laszenko drzeworyt 1938".

Wymiary w ramie: 72x61,5 cm (50,5x40,5 cm)

2 500 zł

20-05-2024
MROCZKOWSKI Aleksander (1850 Kraków - 1927 Stubno k. Przemyśla)
“Portret brunetki”
Olej na dykcie, sygn. p.g. “Mroczkowski”.

Wymiary w ramie: 45,5x39,5 cm (33x27,5 cm)

12 000 zł

09-03-2022
ORŁOWSKI Aleksander (1777 Warszawa - 1832 Petersburg)
"Kurier cesarski"
Olej ma blasze cynkowej. Wymiary z ramą 44x58 cm (29x43 cm). Atrybucja: Aleksander Orłowski.

15 000 zł

05-11-2015
TUREK Aleksander (1933 - 2016)
Warszawa
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "A. Turek 1990"
Wymiary 70x80 cm.

5 500 zł

24-01-2019
Nad stawem , 1989
Olej na płótnie, sygn. pd. "A. Turek 1989".
Wymiary: 75x95 cm

2 500 zł

10-01-2023
liczba obiektów: 1284