Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: Brewka
Certyfikat autentyczności
41 900 zł
04-07-2023
FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
Wymiary: 27,7 x 38,5 cm, plus oprawa
Technika: ołówek, papier kratkowy
Sygnatura: Fangor 87
Dodatkowe informacje: Wewnątrz passe-partout nalepka z wystawy: Fangor. 50 lat malarstwa, Galeria Zachęta
27 500 zł
27-05-2024
MUDA/MUNKE Wojciech
Tytuł: Planeta
Wymiary: 40 x 45 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
3 500 zł
13-08-2024
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Tytuł: Notatka o sztuce
Wymiary: 30 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
13 500 zł
13-09-2024
Tytuł: Linie, 2013
Wymiary: 29,5 x 20cm, plus oprawa
Technika: flamaster, tusz, papier
Rok: 2013
Sygnatura: Włodzimierz Pawlak Rysunek 2013
Certyfikat autentyczności
1 990 zł
04-10-2023
Tytuł: Gry Wojenne
Wymiary: 110 x 130 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
12-06-2024
Tytuł: Dziennik |Kwiecień|
Wymiary: 30 x 20 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
13 900 zł
29-09-2024
Tytuł: Dziennik 20 I -19 II 2014
Wymiary: 61 x 38 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
16-06-2023
Wymiary: 61 x 38 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
09-11-2023
Tytuł: Dziennik 04 VI-05 VI, 2013′
Wymiary: 33 x 24 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności