CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
B. Sapierski “Półakt”
Pastel, akwarela na papierze, sygn. p. d. “kop.B. SAPIERSKI”.

Wymiary w ramie: 56x41 cm (49x35 cm)

3 500 zł

28-02-2023
Ażurowa bransoleta
18-karatowe złoto.

Waga: 34 g

Długość: 21 cm

Szerokość: 3 cm

24 000 zł

20-09-2023
Augusto Ferri "Postój przy fontannie", ok. 1860 r.
Olej na płótnie (dublowanym), sygnowany niewyraźnie pd. "Ferri". Wymiary z ramą: 63x78 cm (50x65 cm).

7 900 zł

10-11-2015
August Ringler "Kupidyn salutujący", XX w.
Figurka porcelana ręcznie malowana i złocona, sygnowana.

Wysokość 15,5 cm

2 800 zł

30-06-2023
Olej na płótnie, sygn. nieczytelnie "F. R. U...." oraz sygnatury wtórne.

Wymiary w ramie, każdy: 90x122 cm (50x82 cm)

Proweniencja: Dom aukcyjny Dorotheum, 2003 r.

16 000 zł

29-03-2023
Anton Konrad Schmidt "Scena wiejska"
Olej na płótnie, sygn. pd. "Ant. K. Schmidt". Wymiary z ramą: 88x98 cm (70x80 cm).

5 500 zł

09-11-2015
Anton Büschelberger "Para bażantów"
Brąz w stylu Art Deco, cyzelowany, patynowany, sygnowany: "A.Büschelberger"oraz znakiem odlewni "Giesserei Kraas Berlin". Wymiary: wys. 46 cm, szer. 60 cm.

7 500 zł

15-09-2015
Miedzioryt na papierze, antependium według projektu Balthasara Ferdinanda Molla (1717-1785)
Wymiary w ramie: 42x69 cm (30x52 cm)
Literatura: Schau mich an Wiener Porträts, Hauptautor: hrsg von Doppler, Elke; Kreutler, Frauke; Lindinger, Michaela Wien Mu

1 200 zł

21-06-2023
Olej na płótnie, sygn. pd. monogram wiązany "AŚ86"

5 500 zł

09-11-2015
Olej na płótnie, sygn. pd. monogram wiązany "AŚ86".

5 500 zł

05-11-2015
Andrzej Śledziewski "Inferno", ok. 1986 r.
Akryl na płótnie, sygnowany na rewersie. Wymiary 100x80 cm.

8 000 zł

05-11-2015
Ampułka, XIX w.
Otwierane naczynie z ukrytym schowkiem; srebro, złocone wewnątrz, puncowane, monogram złotnika „JJ”.

Waga: 58 g

Wysokość: 10 cm

1 950 zł

02-01-2020
Ampla, Polska, ok. 1920 r.
Zelektryfikowana lampa ze szklanym kloszem, wykończona brązem złoconym.

1 900 zł

12-07-2019
Amfora, Miśnia, pocz. XX w.
Porcelana z Królewskiem Manufaktury Porcelany w Miśnii, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 29 cm

3 500 zł

31-01-2023
Allesandro Sani "Z wizytą u niani"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "A. Sani".

Wymiary w ramie: 100x85 cm (74x52 cm).

Na rewersie nalepki aukcyjne. Rama ręcznie rzeźbiona i złocona.

29 000 zł

17-06-2024
Alina Lefeld “Meksykański pejzaż” 1967 r.
Tempera na papierze, sygnowana i datowana p.d. “ALINA LEFELD 1967”.

Wymiary w ramie: 66x49 cm (49x33 cm)

1 700 zł

09-02-2024
Alexandre Louis Jacob "Pejzaż z mostkiem"
Olej na kartonie, na rewersie szkic ołówkiem oraz autorsta pieczęć "Atelier Alexandre Jacob".

Wymiary w ramie: 27x33 cm (20x25 cm).

3 500 zł

21-02-2019
Alexander Nikolaus Borsow "Łoś w lesie"
Olej na desce mahoniowej, sygnowany pd. "A.Borsow".
Wymiary w ramie: 66x96 cm (46x76 cm).

12 000 zł

08-04-2018
Alessando Ruga 'Terminator przy pracy'
Rzeźba w alabastrze, sygnowana na rewersie "A.Ruga". Wysokość 50 cm.

8 800 zł

03-11-2014
Aleksiej Biełyj "Zima" 1943 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. cyrylicą "A. Белый 43". Wymiary z ramą: 40 x 48 cm (30x38cm).

2 900 zł

05-11-2015
Albert Heinrich Brendel “Doglądając stada”
Olej na płótnie, sygn. p.d. “Prof. A.Brendel”.

Wymiary w ramie: 70x80 cm (55x65 cm)

2 900 zł

18-07-2023
Adolf Karol Sandoz "Scena w gondoli weneckiej"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "A.Sandoz". Wymiary w ramie: 56x44 cm (46x32 cm). Na rewersie paryska pieczęć oraz nalepka własnościowa z tytułem i numerem z kolekcji: "Raphael de Lamartin No.3 XXXIII".

15 000 zł

05-11-2015
Adolf Joseph Pohl "Matka z dzieckiem", ok. 1900 r.
Lampa figuralna z brązu, sygnowana "Pohl". Wysokość 80 cm.
Adolf Joseph Pohl (Wiedeń 1872 - 1930) rzeźbiarz austriacki.

9 500 zł

25-09-2015
Adolf Geigenmüller, Waza Rosenthal, 1912 r.
Porcelana dekorowana ręcznie. Wysokość 27 cm.

Sygnowana znakiem Rosenthala oraz odręcznie: "gemalt von A. Geigenmüller". Oddział Sztuki (Kunstabteilung).

3 900 zł

04-05-2018
Para obrazów: olej na desce, sygn. p. d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”, l.d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”

Wymiary w ramie: 30x46 cm (16x32 cm) każdy

7 500 zł

29-04-2024
liczba obiektów: 1284