artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (841)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
'Ikona czasu'
Tytuł: Ikona czasu
Wymiary: 26 x 37 cm, plus oprawa
Technika: akwaforta na papierze
Sygnatura: T. Sętowski 'Ikona czasu’, akwaforta, E/A (edycja limitowana autorska)
Praca w eleganckiej oprawie w passe-partout

Certyfikat autentyczności

4 500 zł

13-03-2023
'Ikona czasu'
Tytuł: Ikona czasu
Wymiary: 41 x 68 x 10 cm
Technika: ceramika
Sygnatura: T. Sętowski

Certyfikat autentyczności autorski

13 500 zł

18-04-2023
'Dzień i noc'
Tytuł: Dzień i noc
Wymiary: 29,5 x 21 cm, plus oprawa
Technika: akwarela
Sygnatura: T. Sętowski oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

13 500 zł

19-04-2023
'Dreamscape'
Tytuł: Dreamscape
Wymiary: 14 x 42cm
Sygnatura: T. Sętowski, numerowana, edycja 100szt
Praca w oprawie

Certyfikat autentyczności

3 200 zł

13-03-2023
'Don Kichot'
Tytuł: Don kichot
Wymiary: 55 x 40cm
Technika: brąz patynowany, drewno
Sygnatura: Sętowski

Certyfikat autentyczności

24 900 zł

18-01-2023
'Don Kichot'
Tytuł: Don Kichot
Wymiary: 31 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski

Certyfikat autentyczności

7 500 zł

28-01-2023
'Dark Rider'
Tytuł: Dark Rider
Wymiary: 38 x 41 x 17 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności

24 500 zł

20-03-2023
'Android szczęśliwy’'
Tytuł: Android szczęśliwy
Wymiary: 21 x 29,5 cm, plus oprawa
Technika: akwarela, piórko, karton
30-03-2023
ŚWITAJ Urszula (ur. 1984)
Tytuł: Pamięć murów
Wymiary: 55 x 46 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygn.pd., opisany na odwrocie, zamalowane boki, werniksowany

4 600 zł

08-09-2024
ŚWIGULSKA-JOP Vanessa (ur. 1993, Łódź)
Przebłysk niewinności
Tytuł pracy: Przebłysk niewinności
Wymiary pracy: 100x100cm
Technika: akryl, olej, płótno
Sygnatura: w prawym dolnym rogu
Certyfikat autentyczności

1 500 zł

19-11-2022
Odbicie szmaragdowego lasu
Tytuł: Odbicie szmaragdowego lasu
Wymiary: 40 x 120 cm
Technika: akryl, olej, płótno
Certyfikat autentyczności

800 zł

05-12-2022
TUDORAN Viktoriya (ur. 1980, Mikołajów (Ukraina))
Okno , 2019
Rozmiar: 60x40 centymetrów
Technika: akryl na płótnie lnianym
Podpis: COdVT w prawym dolnym rogu

6 000 zł

05-08-2021
'We'
Tytuł: We, 2019
Wymiary: 60 x 50 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

6 200 zł

15-02-2023
'Friendship. Unity’'
Tytuł: Friendship. Unity, 2020
Wymiary: 20 x 50 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

3 750 zł

15-02-2023
STALMAKHOV Vladislav (ur. 1970)
Tytuł: Ułani
Wymiary: 30 x 24 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

1 300 zł

20-07-2024
JAROSZ Waldemar
'Mamo, kiedy będę taka piękna jak Ty'
Tytuł pracy: Mamo, kiedy będę taka piękna jak Ty
Wymiary pracy: 50x50cm
Technika: olej, płótno 3d
Sygnatura: autorska z przodu pracy

Certyfikat autentyczności

Boki obrazu zamalowane

2 100 zł

20-12-2022
JAROSZ Waldemar
'Końskie wariacje, Narcyz'
Tytuł pracy: Końskie wariacje, Narcyz
Wymiary pracy: 50x60cm
Technika: olej, płótno

Certyfikat autentyczności

2 500 zł

20-12-2022
JAROSZ Waldemar
'Ewa w Nowym Yorku'
Tytuł pracy: Ewa w Nowym Yorku
Wymiary pracy: 100x50cm
Technika: olej na płótnie z wydrukiem

Certyfikat autentyczności

4 900 zł

20-12-2022
JAROSZ Waldemar
'Adam w Nowym Yorku'
Tytuł pracy: Adam w Nowym Yorku
Wymiary pracy: 100x50cm

Certyfikat autentyczności

4 900 zł

20-12-2022
PŁACZEK Wiesław (ur. 1959, Warszawa)
Tytuł pracy: ‘Nike’
Wymiary pracy: 58cm
Technika: glina wypalona
Sygnatura: w środku
Certyfikat autentyczności

3 800 zł

22-11-2021
Megi
Tytuł pracy: 'Megi’
Wymiary pracy: 80x40cm
Technika: płytka ceramiczna, akryl, olej, farby do szkła
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

2 400 zł

05-12-2022
Abena
Tytuł pracy: 'Abena’
Wymiary pracy: 50x45cm
Technika: glina wypalona
Sygnatura: w środku
Certyfikat autentyczności

4 400 zł

05-12-2022
'Zaręczyny'
Tytuł pracy: 'Zaręczyny’
Wymiary pracy: 80x60cm
Technika: olej, płótno, farby olejne, 80x60cm
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

2 400 zł

11-01-2023
'Uchodźca'
Tytuł pracy: 'Uchodźca’
Wymiary pracy: 120x60cm
Technika: płytka ceramiczna, farby do szkła
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

2 500 zł

11-01-2023
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Tytuł: Pejzaż zimowy
Wymiary: 46 x 83 cm, plus oprawa
Technika: olej, tektura
Sygnatura: z przodu

15 500 zł

17-10-2024
liczba obiektów: 841