Szkło barwione w masie, dwuwarstwowe. Posiada drobne odpryski na krawędzi.
Wysokość: 17 cm
Średnica: 10 cm
350 zł
08-05-2023
Bomboniera dwuuszna z nakrywką.
Srebro grawerowane, pr. 13 łut, inicjały złotnika "OD".
Wysokość 20 cm, waga 390 gram.
3 900 zł
12-11-2018
Bomboniera, Orivit, Niemcy, pocz. XX w.
Bomboniera z wkładem szklanym w platerowanej oprawie, sygnowana.
Wymiary: 20x15,5x11 cm
950 zł
14-03-2023
Bomboniera, Hermann Eiselt, Bohemia, ok. 1925 r.
Szkło ametystowe barwione w masie, cięte, szlifowane, złocone.
Wymiary: 16x10 cm
1 100 zł
24-10-2024
Bomboniera Herend, poł. XX w.
Bomboniera, porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 18 cm.
900 zł
01-10-2015
Bomboniera Art Deco, Fraureuth, ok. 1920 r.
Porcelanowy pojemnik na słodycze, ręcznie malowany, złocony i sygnowany.
Średnica: 15 cm
Wysokość: 18 cm
2 500 zł
15-03-2023
Bola do ponczu, ok. 1900 r.
Secesyjna waza do ponczu, w formie platerowanego stojaka z dekoracyjnym floralnym motywem i szklanego wkładu, całość zwieńczona pokrywą z okazałą sterczyną.
Wysokość całkowita: 39 cm
Średnica wlewu: 20 cm
1 800 zł
26-06-2024
Bola do ponczu, Niemcy, k. XIX w.
Szkło cięte w oprawie posrebrzanej. Wysokość 37 cm, średnica 18 cm.
1 100 zł
11-09-2015
Bokser, Theodor Kärner, Rosenthal, ok. 1950 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: ok. 8x7x7,5 cm
920 zł
20-04-2023
Bokser, Theodor Kärner, Rosenthal, lata 50. XX w.
Wymiary: ok. 8x7x7,5 cm
690 zł
23-02-2024
Bogdan Kaudetzky “Ptactwo domowe”
Olej na płótnie, syng. l.d. “B.Kaudetzky München”.
Wymiary w ramie: 43,5x54 cm (29x39 cm)
4 200 zł
07-03-2023
Biżuteria plemienia Jomut, Turkmenistan, XIX/XX w.
Srebro złocone, karneole.
Wymiary: 38,5x12 cm, 17x7 cm
Waga: 180 g
1 800 zł
05-03-2024
Srebro złocone, karneole.
Wymiary: 38,5x12 cm, 17x7 cm
Waga: 180 g
1 800 zł
28-05-2024
Biurko w stylu pomorskim.
Pomorze Zachodnie, ok. 1880 roku. Bogato rzeźbione biurko na 4 spiralnych nogach
4 400 zł
14-10-2015
Biurko klapowe, Paryż, ok. 1880 r.
Wysokiej klasy biurko klapowe (franc. secrétaire à abattant), w stylu tzw. przejściowym (Ludwik XV - Ludwik XVI). Konstrukcja sosnowa, w okleinie z drzewa brazylijskiego i amarantu, z bogatymi intarsjami i brązami złoconymi.
22 000 zł
27-04-2015
Beata Matusiak "Starówka w Kazimierzu Dolnym"
Olej na płótnie/dykcie, sygnowany na odwrocie "Matusiak". Wymiary z ramą: 55x75 cm (40x60 cm).
1 200 zł
10-11-2015
Wymiary: 13x11x9 cm
950 zł
10-05-2024
Barometr, Francja, ok. 1900 r.
Barometr, drewno orzechowe, brązy złocone. Wymiary: 48x21 cm.
1 650 zł
01-03-2018
Porcelit malowany natryskowo, sygnowany.
Wysokość: 25 cm
Średnica wlewu: 2,5 cm
650 zł
25-06-2024
B. Stockhowe „Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany „Stockhowe”.
Wymiary w ramie: 70x90 cm (58x78 cm)
B. Stockhowe (Flensburg 1948) – niemiecki malarz, pejzażysta. Studiował w Bremen i w Monachium.