CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
Bransoleta z czarną emalią, XIX w.
Srebro, emalia.

Średnica: 5 cm

1 980 zł

28-05-2024
Srebro, emalia.

Średnica: 5,8 cm

1 400 zł

29-05-2024
Bransoleta z ametystami, 1900 r.
Srebro pr. 800, ametysty.

Średnica: 5,5 cm

1 950 zł

29-05-2024
Bransoleta srebrna
Srebro filigran.

Długość: 18 cm

530 zł

28-02-2024
Bombonierka, Włochy, XIX w.
Srebro pr. 800, punce częściowo zatarte.

Wymiary: 13x23x14 cm

Waga: 628 g

3 500 zł

23-02-2024
Bomboniera, Polska, lata 60/70 XX w.
Szkło barwione w masie, dwuwarstwowe. Posiada drobne odpryski na krawędzi.

Wysokość: 17 cm

Średnica: 10 cm

350 zł

08-05-2023
Bomboniera dwuuszna z nakrywką.
Srebro grawerowane, pr. 13 łut, inicjały złotnika "OD".
Wysokość 20 cm, waga 390 gram.

3 900 zł

12-11-2018
Bomboniera, Orivit, Niemcy, pocz. XX w.
Bomboniera z wkładem szklanym w platerowanej oprawie, sygnowana.

Wymiary: 20x15,5x11 cm

950 zł

14-03-2023
Bomboniera, Hermann Eiselt, Bohemia, ok. 1925 r.
Szkło ametystowe barwione w masie, cięte, szlifowane, złocone.

Wymiary: 16x10 cm

1 100 zł

24-10-2024
Bomboniera Herend, poł. XX w.
Bomboniera, porcelana ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 18 cm.

900 zł

01-10-2015
Bomboniera Art Deco, Fraureuth, ok. 1920 r.
Porcelanowy pojemnik na słodycze, ręcznie malowany, złocony i sygnowany.

Średnica: 15 cm

Wysokość: 18 cm

2 500 zł

15-03-2023
Bola do ponczu, ok. 1900 r.
Secesyjna waza do ponczu, w formie platerowanego stojaka z dekoracyjnym floralnym motywem i szklanego wkładu, całość zwieńczona pokrywą z okazałą sterczyną.

Wysokość całkowita: 39 cm

Średnica wlewu: 20 cm

1 800 zł

26-06-2024
Bola do ponczu, Niemcy, k. XIX w.
Szkło cięte w oprawie posrebrzanej. Wysokość 37 cm, średnica 18 cm.

1 100 zł

11-09-2015
Bokser, Theodor Kärner, Rosenthal, ok. 1950 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: ok. 8x7x7,5 cm

920 zł

20-04-2023
Bokser, Theodor Kärner, Rosenthal, lata 50. XX w.

Wymiary: ok. 8x7x7,5 cm

690 zł

23-02-2024
Bogdan Kaudetzky “Ptactwo domowe”
Olej na płótnie, syng. l.d. “B.Kaudetzky München”.

Wymiary w ramie: 43,5x54 cm (29x39 cm)

4 200 zł

07-03-2023
Biżuteria plemienia Jomut, Turkmenistan, XIX/XX w.
Srebro złocone, karneole.

Wymiary: 38,5x12 cm, 17x7 cm

Waga: 180 g

1 800 zł

05-03-2024
Srebro złocone, karneole.

Wymiary: 38,5x12 cm, 17x7 cm

Waga: 180 g

1 800 zł

28-05-2024
Biurko w stylu pomorskim.
Pomorze Zachodnie, ok. 1880 roku. Bogato rzeźbione biurko na 4 spiralnych nogach

4 400 zł

14-10-2015
Biurko klapowe, Paryż, ok. 1880 r.
Wysokiej klasy biurko klapowe (franc. secrétaire à abattant), w stylu tzw. przejściowym (Ludwik XV - Ludwik XVI). Konstrukcja sosnowa, w okleinie z drzewa brazylijskiego i amarantu, z bogatymi intarsjami i brązami złoconymi.

22 000 zł

27-04-2015
Beata Matusiak "Starówka w Kazimierzu Dolnym"
Olej na płótnie/dykcie, sygnowany na odwrocie "Matusiak". Wymiary z ramą: 55x75 cm (40x60 cm).

1 200 zł

10-11-2015

Wymiary: 13x11x9 cm

950 zł

10-05-2024
Barometr, Francja, ok. 1900 r.
Barometr, drewno orzechowe, brązy złocone. Wymiary: 48x21 cm.

1 650 zł

01-03-2018
Porcelit malowany natryskowo, sygnowany.

Wysokość: 25 cm

Średnica wlewu: 2,5 cm

650 zł

25-06-2024
B. Stockhowe „Wenecja”
Olej na płótnie, sygnowany „Stockhowe”.

Wymiary w ramie: 70x90 cm (58x78 cm)

B. Stockhowe (Flensburg 1948) – niemiecki malarz, pejzażysta. Studiował w Bremen i w Monachium.

5 500 zł

08-02-2019
liczba obiektów: 1284