Tytuł: 'Harty’ projekt ilustracji 'Bajki o zwierzętach’ Ignacego Krasickiego
Wymiary: 29 x 20 cm
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel)
Sygnatura: Wilkoń
Certyfikat autentyczności autorski
11 900 zł
21-04-2023
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Kompozycja, 1960 r.
, 1960
Gwasz, akwarela, papier.
Sygn. i dat. l.d.: Wilkoń 1960
Wymiary: 25 x 18 cm
8 000 zł
09-01-2023
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
'Tabun koni'
Tytuł pracy: Tabun koni
Wymiary pracy: 70 x 50 cm, w oprawie 100 x 80 cm
Technika: technika mieszana na tekturze (tusz, tempera, akryl, pastel)
Sygnatura: Wilkoń
28-12-2022
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
'Bestinarium'
Tytuł: Bestinarium’, zestaw w etui 27 ilustracji graficznych
Wymiary: 15 x 21 cm
Technika: karton
Sygnatura: Wilkoń
Zestaw 27 ilustracji graficznych opatrzonych wypowiedziami na temat twórczości ilustracyjnej samego Józefa Wilkonia w etui z podpisem.
990 zł
18-12-2022
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Pewnej nocy w świetle księżyca paw się pawiem zachwycał
Wymiary: 59,5 x 70,5 cm, 84 x 94 cm w oprawie za szkłem
Sygnatura: Wilkoń
05-12-2022
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tabun koni
Tytuł pracy: Tabun koni
Wymiary pracy: 21 x 15 cm, plus oprawa
Sygnatura: Wilkoń