Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (317)
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
Napad Wilków, 1945 r.

95x137cm, olej na płótnie, sygn. p.d.: Cz.Wasilewski, Łódź 1945. Oryginalna rama ______________________SPRZEDANE___________________________________________ W naszej ofercie około 25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo" i 25 obrazów w kategorii"Polska wieś"

20-09-2013
Napad wilków
Napad wilków
olej, płótno, 52,5 x 64 cm (w świetle oprawy), 74 x 84 cm (w świetle oprawy)
sygn. u dołu z lewej. Cz.Wasilewski
więcej informacji na stronie: malarswtwopolskie.pl
06-12-2016
Napad wilków , 1939
Olej, 75x100 cm, sygnowany i datowany lewy dolny:
"Cz.Wasilewski 1939"

Więcej kolekcjonerskich prac Cz.Wasilewskiego/Zygmuntowicza na stronie: www.Malarstwopolskie.pl
29-04-2019
Na polowanie
Olej na tekturze, 35x50cm,
sygnowany prawy dolny: Zygmuntowicz

Więcej informacji i prac tego malarza na stronie:

www.malarstwopolskie.pl

12 900 zł

16-12-2016
Marszałek Piłsudski na Kasztance
88x64cm, olej, płótno, sygn. l.d.: Cz.Wasilewski Praca z około 1930r.
04-12-2014
Gotowi do drogi
Olej na płótnie, sygnowany l.d.: Cz.Wasilewski
Lepsze zdjęcia i więcej kolekcjonerskich prac tego malarza na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl kontakt: tel.502630650
01-05-2019
Gotowi do drogi
Olej na płótnie, 35x50cm,
Sygnowany prawy dolny: Cz.Wasilewski

Kolekcja prac Cz.Wasilewskiego do kupienia w galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
16-06-2019
WĄSOWICZ Dariusz (1910 Warszawa - 1973)
Plac Zamkowy
Akwaforta na papierze, sygnowana p.d.: W.Wąsowicz
Więcej podobnych na: www.MalarstwoPolskie.pl

980 zł

13-12-2019
CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
Wiejska zagroda
Olej na tekturze, 33x43 cm
Sygnowany lewy dolny : Edmund Cieczkiewicz
10-11-2019
Dziewczyna na łące
Olej na tekturze, sygnowany lewy dolny: E.Cieczkiewicz

Więcej prac o tej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
08-12-2018
MESJASZ Edward (1929-2007)
Puk puk w okieneczko
Olej na płótnie, 50x70 cm
sygnowany prawy dolny: E.Mesjasz

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
28-03-2019
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Na lwowskiej ulicy
Olej na tekturze, 41x28cm, sygnowany prawy dolny: E.Erb
Więcej prac o podobnej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl tel.502630650
30-01-2020
Lwowskie przekupki
Olej na tekturze, 35x50 cm, sygnowany prawy dolny:
E.Erb. Więcej prac o podobnej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl kontakt: tel.502630650
21-01-2020
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)
Struga leśna
Olej, sklejka, 40x50cm , sygnowany lewy dolny:
F.K.Wygrzywalski

Więcej prac z kategorii "Pejzaż" na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
02-01-2019
Leśna droga

17,5 x 23,5cm - olej, tektura. sygn.p.d.: K.Wygrzywalski

3 500 zł

08-11-2013
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Bałtyk , 1934
----SPRZEDANE-----

Olej na sklejce, sygnowany lewy dolny :
F.M.Wygrzywalski 1934, Bałtyk
Więcej prac o zbliżonej tematyce:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
12-06-2019
SZEWCZYK Feliks (1863 - 1932)
Sanna

30x40cm, akwarela, papier, sygn. p.d.: F.Szewczyk

4 000 zł

26-11-2015
EJSMOND Franciszek (1859-1931)
Polowanie z puchaczem

Olej, płótno, 44x53,5cm sygn. p.d.: F.Ejsmond Na krośnie nalepka z wystawy TZSP w Warszawie. Na obrazie została sportretowana żona malarza - Maria z Wieniawskich Ejsmondowa, wielka miłośniczka tego rodzaju polowań. Z listu Henryka Sienkiewicza do Marii z Wieniawskich Ejsmondowej z 1903roku: > > Henryk Sienkiewicz pisze z Oblęgorka: > > „(…) Dziękuję najuprzejmiej za puchacza (wypchanego ptaka) i instrukcje co do budki. Wielka z tego powodu radość w domu i nawet Dzinka (córka Jadwiga Sienkiewiczówna) okazuje nadzwyczajny zapał i ochotę. (…) Kuropatw rzeczywiście mamy bardzo mało. Prawda, że mało dotąd chodziłem, ale uszczknąłem dotychczas tylko siedem sztuk z dwóch jedynych zresztą stadek, jakie znajdują się na Oblęgorku. Oszczędzam umyślnie. > Natomiast jastrzębi, a zwłaszcza wron i kruków nie brak. Te ostatnie widuję setkami na łąkach, więc polowanie z puchaczem będzie nie tylko przyjemne, ale i pożyteczne dla przyszłego zwierzostanu. (…)”

12-06-2014
WÓJCIK Franciszek (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)
Morze
akwarela, papier, 16x27cm, sygn. l.d.: Fr.Wójcik 1956

1 150 zł

29-08-2017
Kościół w Rabce-Zdroju
akwarela, papier, 20x33cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: FWójcik Rabka-Zdrój 1956

Więcej prac tego autora na:

www.MalarstwoPolskie.pl

1 500 zł

23-08-2017
PAUTSCH Fryderyk (1877 - 1950)
Martwa natura myśliwska ok.1925 r.
47x36 cm w świetle oprawy, sygn. l.d. F.Pautsch
Wymiar całości 80x71cm
Około 1925r.

Więcej prac o zbliżonej tematyce na
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel. 502630650
11-01-2019
Koń biorący przeszkodę
70x100cm, olej na tekturze. Na plecach potwierdzenie autentyczności podpisane przez syna artysty. Obraz w katalogu aukcyjnym z wyceną 21tys. W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo"
17-11-2013
MENDOLY Grzegorz (1898-1966)
Piękna Cyganka 1937r
Olej, płótno, 98x70 cm, sygnowany lewy górny: G.Mendoly 1937r.

Więcej prac o zbliżonej tematyce do kupienia na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
24-05-2019
MORYCIŃSKI Grzegorz (1936 Augustów - 2015 Warszawa)
Zjawy, 1998
________SPRZEDANE__________ Zjawy, 1998 pastel, papier, 90 x 63,5 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: G MORYCIŃSKI 1998

4 400 zł

05-05-2014
Z cyklu Dalekowschodnie klimaty

pastel , papier, 100x70cm sygn.p.d.:G.MORYCIŃSKI

27-11-2015
liczba obiektów: 317