Warsaw Art Gallery
Centrum LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
22 630 50 50
info@warsawartgallery.com
poniedziałek - piątek: 10.00-20.00
sobota: 10.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (113)
TRAMECOURT Daniel Jerzy de (1950 - 2015 Łódź)
" Tramwaj", 2006
olej, płótno, 60x80cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
18-01-2019
GAŁA Dobiesław (ur. 1975)
Z cyklu | Półsen", 2017
akwarela, papier, 70x100 cm ( w świetle p-p ),
sygnowany, datowany - p.d
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com

3 600 zł

16-07-2018
GAŁA Dobiesław (ur. 1975)
Z cyklu 'Źródło", 2015
akwarele, papier, 70x100 cm ( w świetle p-p ),
sygnowany, datowany - p.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com

3 600 zł

16-07-2018
ALBIŃSKI Dominik (ur. 1975, Południowa Afryka)
" Łobuz", 2020
brąz, kamień, sygnowany, 26cm12cm12cm, waga 2kg
certyfikat autentyczności
warsawartgallery@gmail.com
tel.+48 504 006 630
14-04-2021
WRÓBEL Grzegorz (ur. 1983)
DOMY_GÓRY 4", 2019 , 2019
akwarela , papier, 76x56 cm, dat, sygn,p.d.
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
+48 504 006 630
08-08-2019
WRÓBEL Grzegorz (ur. 1983)
" Warszawa nocą"
- " Złote Tarasy" , 2018 , akwarela , papier, 56x76cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
12-07-2018
WRÓBEL Grzegorz (ur. 1983)
" Domy_Góry I ", 2019 , 2019
akwarela, papier, 75x40cm, sygn, dat,
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
+48 504 006 630
07-08-2019
STYCZYŃSKA Hanna
z cyku " Dwoje", 2019
Rysunek akrylem na papierze,
20,5 x 14,5cm ( w świetle passe-partout), 34 x 28cm (oprawie),
Certyfikat autentyczności.
warsawartgallery@gmail.com, tel 504 006 630

600 zł

03-12-2021
STYCZYŃSKA Hanna
z cyklu "Dwoje", 2019 , 2019
Akryl na papierze, 40x30cm ( w świetle p-p), sygn.,)
Praca jest oprawiona, wym. z ramą 40x30cm,
Certyfikat autentyczności.
info@warsawartgallery.com
Tel. +48 504 006 630

550 zł

09-11-2019
STYCZYŃSKA Hanna
z cyklu "Dwoje", 2019
akryl na papierze, 30x24cm, sygn. p.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI.
info@warsawartgallery.com
tel. + 504 006 630

550 zł

14-11-2019
STYCZYŃSKA Hanna
z cyklu " Dwoje", 2019,
akryl na papierze, 29x23cm ( w świetle oprawy).
sygn.p.d
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
tel. + 504 006 630

550 zł

14-11-2019
STYCZYŃSKA Hanna
z cyklu " Dwoje", 2019
Akryl na papierze, 58x30cm ( w świetle p-p),sygn.p.d.
Rysunek jest oprawiony , wym. w oprawie 70x50cm
Certyfikat autentyczności,
info@warsawartgallery.com
Tel. +48 504 006 620

1 400 zł

09-11-2019
STYCZYŃSKA Hanna
z cyklu " Dwoje", 2019
akryl na papierze, 29x23cm ( w świetle oprawy), sygn.p.d
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
tel. + 504 006 630

550 zł

14-11-2019
STYCZYŃSKA Hanna
z cyklu " Dwoje ", 2019
Rysunek akrylem na papierze,
20,5x14cm ( w świetle passe-partout), 34x28cm ( w oprawie),
Certyfikat autentyczności.
Tel. +48 504 006 630

600 zł

03-12-2021
STYCZYŃSKA Hanna
Pantofelek , 2017
Hanna Styczyńska, rysunek akrylem na papierze, 30x20cm, praca sygnowana prawy dolny róg, dostępna w Warsaw Art Gallery
26-07-2017
LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)
Patrząc samotnie w "świetlaną przyszłość", 2019... , 2019
olej na desce, 65x55cm , w oprawie 85x75cm
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
05-08-2019
MAŚLAKIEWICZ Jacek
"Miłosierdzie" , 2017
olej, płótno, 50x100 cm ( w świetle p-p ),
sygnowany, datowany - p.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com

4 500 zł

17-07-2018
MAŚLANKIEWICZ Jacek (ur. 1955)
z cyklu Katedra - "Wyzwanie", 2019 , 2019
olej, płótno, 100x100cm. sygn., dat., p.d.
CERTIFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
04-02-2019
z cyklu Baltica "Peenemunde" , 2018
"Peenemunde", 2018, olej, płótno, 100x100 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
07-08-2018
z cyklu Atlantica " The Red Foreland III ", 2018 , 2018
olej, płótno, 100x120cm,
sygn., dat. l.d.,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
04-02-2019
:Kurort:, z cyklu Baltica. 2018 , 2018
olej, płótno, 100x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
03-04-2019
'RADAR", z cyklu Atlantica, 2018
olej, płótno, 100x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
03-04-2019
MICHALAK Jan
" Pejzaż fantastyczny włoski", 2013,
olej, płótno, 64x76 cm
oprawiony, datowany, sygnowany p.d.,
CERTYFAKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgalley.com
18-12-2017
JĘDRZEJAK Jerzy Wiktor (1956 Kalisz - 2024)
" Martwa natura z miechunką", 2013
Technika: olej na płycie.
Wymiary: 10x12,5 cm( w świetle oprawy), 20x22,5cm ( w oprawie).
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI.
Tel. +48 504 006 630
Tel
03-12-2021
" Filiżanka z jaśminem", 2013
Technika: olej na płycie.
Wymiary: 10x10cm ( w świetle oprawy), 14x14xcm ( w oprawie), głębokość oprawy 5,5cm. Sygn, dat.: p.d.
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI.
Tel. + 48 504 006 630
03-12-2021
liczba obiektów: 113