ATENA - oferta bibliofilska
ul. Nowy Świat 48
00-363 Warszawa
(022) 828 58 08
atena@atenaart.com.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (238)
London 1974, 27 x 20 cm, 192 str., kilka kolorowych oraz czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

45 zł

05-01-2007
S. Erzja. Kobiece wizerunki
katalog, Moskwa 1974, tekst w języku rosyjskim, 33,5 x 22 cm, 32 str, 33 kolorowe i czarno-białe ilustracje, miękka oprawa, stan zachowania dobry

5 zł

30-12-2006
Różne kolory, Hanna Mortkowicz-Olczakowa
Warszawa 1965: Nasza Księgarnia, 21,5 x 20,5 cm, 307 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

25 zł

30-12-2006
Wyd. "Iskusstwo" Moskwa 1971, tekst w języku rosyjskim, podpisy w języku rosyjskim, angielskim, francuskim, niemieckim, 35 x 27 cm, 28 str. tekstu oraz 84 kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakści, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

50 zł

04-01-2007
Rzecz o kamieniach szlachetnych, A. E. Fiersman
Moskwa 1974, tekst w języku rosyjskim, 22 x 15 cm, 157 str., kolorowe i czrno-białe ilustracje w tekście, na końcu słownik terminologii związanej z kamieniami szlachetnymi, twarda oprawa, stan zachowania dobry

15 zł

30-12-2006
Rudolf Pribiš
album, Tatran 1974, tekst w języku czeskim, 35 x 27 cm, 87 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

20 zł

08-01-2007
Moskwa 1977, 19 x 13 cm, 464 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

15 zł

27-07-2005
Rosyjskie kamienie szlachetnme 1726-1976
tekst w języku rosyjskim, 17 x 15 cm, 384 str., kolorowe i czarno-białe ilustracje, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

15 zł

30-12-2006
Wyd. Izobrazitielnoje Iskusstwo, Moskwa 1976, 29,5 x 22 cm, 109 kolorowych ilustracji bardzo dobrej jakości, twarda oprawa, stan zachowaniadobry

45 zł

30-12-2006
Rosyjska plastyka XVIII wieku
Wyd. "Sowietskij Hudożnik", 34,5 x 26 cm, 10 str tekstu w języku rosyjskim, 87 kolorowych i czarno-białych reprodukcji, twarda oprawa, stan zachowania dobry, plama na okładce

20 zł

27-07-2005
Leipzig 1977, tekst w języku niemieckim, 28 x 24,5 cm, 190 str., 118 kolorowych i czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko uszkodzona obwoluta

35 zł

27-07-2005
Reise in das Alte Athen, J. Sarkady
1974, tekst w języku niemieckim, 20 x 15 cm, 390 str., ilustracje czarno-białe w tekście, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

10 zł

30-12-2006
Budapeszt 1976, tekst w języku węgierskim, 18,5 x 16,5 cm, 52 str. tekstu oraz 48 ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

20 zł

05-01-2007
Prodej hodin a klenotu
Praha 1971, tekst w języku czeskim, 21 x 15 cm, 318 str., 101 ilustracji w tekście, twarda oprawa, stan zachowania dobry

15 zł

05-01-2007
Warszawa 1966, 19 x 21 cm, 227 str., ilustracje czarno-białe i sepia, twarda okładka, obwoluta, stan zachowania dobry, lekko zniszczona obwoluta

25 zł

27-07-2005
Moskwa 1975, tekst w języku rosyjskim i angielskim, 28x 22 cm, 224 str., 99 kolorowych bardzo dobrej jakości ilustracji, twarda oprawa, stan zachowania dobry

30 zł

27-07-2005
Portret niemiecki 1500-1800
Katalog wystawy, Muzeum Narodowe, Warszawa 1961, 157 str., 80 czarno-białych ilustracji, miękka oprawa, stan zachowania dobry

30 zł

30-12-2006
London 1963, tekst w języku angielskim, 27 x 24 cm, 43 str. tekstu, 55 kolorowych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry, zniszczona obwoluta

50 zł

27-07-2005
Polska biżuteria, Mieczysław Knobloch
Wrocław 1980, Ossolineum, 19 x 22 cm, 106 str. tekstu oraz 129 czarno-białych ilustracji, stan dobry, lekko zniszczona obwoluta

35 zł

27-07-2005
Podręcznik mineralogii, G. Tschermak
Warszawa 1900: Skład Główny w Księgarni E. Wendego i Spółki, 25,5 x 18,5 cm, 702 str., 840 czarno-białych ilustracji, 4 tablice kolorowe, twarda oprawa, stan zachowania dobry

50 zł

05-01-2007
Romunia 1970, 26,5 x 21,5 cm, 87 str., 108 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobry

20 zł

12-02-2007
19,5 x 12,5 cm, 174 str. oraz 50 czarno-białych ilustracji, miękka okładka, stan zachowania dobry

10 zł

30-12-2006
Pirres précieuses dans le monde, H. j. Schubnel
Paris 1973: Horizons, tekst w języku francuskim, 24,5 x 17,5 cm, 193 str. tekstu z czarno-białymi ilustracjami oraz 32 str. z kolorowymi ilustracjami, twarda oprawa, stan zachowania dobry

80 zł

05-01-2007
Pierres nobles, R. Metz
Paris 1967, tekst w języku francuskim, 19 x 13 cm, 256 str., kolorowe ilustracje, twarda oprawa, stan zachowania dość dobry - zniszczony grzbiet książki

15 zł

05-01-2007
Old russian faience, Moskwa 1973
tekst wjęzyku angielskim i rosyjskim, 30 x 23 cm, 188 str., 40 kolorowych oraz 140 czarno-białych ilustracji, twarda oprawa, obwoluta, stan zachowania dobty, zniszczona obwoluta

35 zł

30-12-2006
liczba obiektów: 238