Zestaw dwunastu podstawek w stojaku; srebro pr. 800, sygnowane.
Waga: 320 g
Wysokość: 12 cm
Średnica podstawki: 7 cm
1 900 zł
31-07-2019
, 1880
Kabaret do przypraw, kryształ, plater, sygnowany znakiem firmowym.
Wysokość 23 cm.
990 zł
20-09-2018
Zestaw do owoców, Rosenthal, lata 1891-1906
Sześć talerzyków; porcelana złocona, sygnowana.
Średnica talerzyka: 17 cm
660 zł
27-07-2023
Zestaw do alkoholi, Czechy, ok. 1930 r.
Zestaw w składzie karafka+6 kieliszków. Szkło barwione w masie, szlifowane.
1 700 zł
08-10-2015
Zestaw do alkoholi, w skład którego wchodzi karafka i cztery kieliszki (jeden pęknięty); szkło, oprawa srebro puncowane.
Wysokość karafki: 20 cm
Wysokość kieliszka: 5 cm
1 950 zł
24-02-2023
Zegarek do pokoju dziecięcego, Czechy, ok. 1930 r.
Zegarek typu "chodzik" w obudowie biskwitowej, ręcznie malowanej.
660 zł
14-10-2015
Zegar, Polska, ok. 1960 r.
Zegar chromowany z elementami ze sztucznych tworzyw. Wysokość 18 cm.
550 zł
13-10-2015
Zegar ścienny, szafkowy, ok. 1880 r.
Zegar ścienny, szafkowy, skrzynia eklektyczna. Mechanizm: naciąg sprężynowy, regulator wahadłowy, gong spiralny, tarcza papierowa, wahadło mosiężne. System bicia godzin i półgodzin.
wymiary: 90x40x17 cm
1 930 zł
13-10-2015
Zegar ścienny, Niemcy, XIX w.
Drewniany zegar ścienny, tarcza pokryta białą emalią; regulator wahadłowy, system bicia godzin i półgodzin.
Wymiary: 116x42x16 cm
1 930 zł
24-01-2024
Zegar ścienny, k. XIX w.
Zegar ścienny, szafkowy. Wymiary: wys.: 93 cm, szer.: 39 cm, gł.:15 cm.
1 850 zł
22-03-2017
Zegar ścienny, I poł. XIX w.
Zegar ścienny, szafkowy, oszklony jednostronnie, tarcza pokryta białą emalią, wskazówki ażurowe; mechanizm żyłkowy, system bicia godzin i półgodzin; drewno, mosiądz.
Wymiary: 128x39x18 cm
2 750 zł
24-01-2024
Zegar w typie Boulle’a, Francja, XIX w.
Zegar w obudowie drewnianej, architektonicznej, front dekorowany inkrustacją floralną w typie markieterii z mosiądzu i szylkretu. Tarcza z plakietkami pokrytymi białą emalią z kobaltowymi cyframi rzymskimi.
Wymiary: 51x28x14 cm
4 500 zł
06-09-2019
Zegar secesyjny, ok. 1900 r.
Zegar w obudowie z cyny, miedziowanej. Wysokość 37 cm.
1 750 zł
14-10-2015
Zegar portykowy, Wiedeń, I poł. XIX w.
Zegar kominkowy w stylu Empire. Obudowa drewniana, zdobiona dekoracjami z brązu złoconego, kolumny alabastrowe, tylna ścianka z taflami lustrzanymi, całość zwieńczona pełnowymiarową figurą przedstawiającą orła, wykonaną z drewna złoconego.
6 900 zł
03-07-2023
Zegar porcelanowy, Brno, 1910 r.
Zegar w stylu secesji wiedeńskiej, sygnowany.
1 500 zł
14-10-2015
Zegar konsolowy, Francja, k. XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.
Wymiary: 31x18x9 cm
3 200 zł
24-01-2024
Zegar kominkowy, J.Camelin, Paryż, XIX w.
Zegar w stylu Ludwika XVI; marmur, brąz złocony, emalia, mechanizm tzw. paryski, przednie drzwiczki przeszklone, sygnowany na tarczy „J.Camelin”. Wymiary: 30x19x9 cm
2 500 zł
25-07-2019
Zegar kominkowy, Francja, ok. 1850 r.
Brąz złocony ogniowo. Wymiary 43x29 cm.
4 900 zł
13-10-2015
Zegar kominkowy, Francja, ok 1925 r.
Zegar w obudowie ręcznie malowanej z motywem "Ledy z łabędziem". Sygnowany na mechniźmie: "Societe Clusienne S.C.A.P.H.". Wymiary: wys.35 cm szer.21 cm, gł.10 cm.
2 800 zł
31-08-2015
Zegar gabinetowy, Francja, II poł. XIX w
Zegar z mechanizmem typu Brocot, obudowa z brązu złoconego. Wymiary: wys.41 cm, szer.19 cm, gł.15 cm.
5 800 zł
31-08-2015
Zegar sygnowany na mechanizmie "J. Penlington Paris 29542". Obudowa orzechowa z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: 57x37 cm.
3 950 zł
13-10-2015
Zapalniczka do cygar, XIX w.
Rzadko spotykana zapalniczka z brązu, przestawia głowę Maura umieszczoną na kurzej nóżce. Zapalniczkę napełnia się przez otwór w głowie, ogień wydobywa się z ust.
Wysokość: 24 cm
2 200 zł
09-01-2019
Zając wielkanocny, Ćmielów, po 1979 r.
Porcelana, ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 13x12x8 cm
430 zł
25-04-2024
Skóra tłoczona, sygnowana, datowana i opisana na rewersie: "Włodzimierz Wieczorkiewicz 1981 Innere - Wnętrze"
5 500 zł
10-06-2016
Władysława Malska 'Zdjęcie z Krzyża'
Olej na płótnie, sygnowany pd. "W. Malska".
Wymiary w ramie: 65x60 cm (51x46 cm).
Obraz wystawiany w Centralnym Biurze Wystaw Artystycznych w Krakowie.