Christian Sell Młodszy (1856 - 1925)
olej na tekturze
20 x 26 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Chr. Sell 1902".
3 600 zł
23-07-2024
"Dziewczynka z lalką"
Niemcy - Miśnia, projekt Konrada Hentschela (1872-1907) z 1905 roku, produkcja w 2. poł. XX wieku.
porcelana, farby podszkliwne
16,5 x 8,5 x 8,5 cm
4 500 zł
18-05-2021
"Dobrostan"
olej na płótnie
48 x 38 cm
niesygnowany.
11 500 zł
13-07-2021
"Diana strzelająca z łuku"
początek XX wieku
brąz patynowany, srebrny metal, kamienna podstawa
38,5 x 40 x 18 cm
niesygnowana.
5 600 zł
25-01-2024
"Cyganka"
olej na płótnie
95,5 x 67 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Nagy Ernö München".
6 800 zł
27-06-2023
"Bzy w wazonie"
olej na tekturze
34 x 48,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A Makowski".
1 450 zł
14-03-2023
"Bitwa"
olej na desce
55,5 x 81 cm
niesygnowany
Na odwrocie nalepka z biogramem przypisywanego autora pracy – Salvatora Rosy (1615-1675).
17 500 zł
04-05-2022
"Autoportret II"
pastel na papierze w kratkę
28 x 19 cm
sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Panek".
1 650 zł
30-07-2020
"Arcykapłan Aaron"
drewno lipowe polichromowane i złocone
140 x 63 x 44 cm
14 500 zł
12-07-2024
"Adoracja Trzech Króli"
kość słoniowa, ślady złocenia i polichromii
6,7 x 4 cm
18 000 zł
05-01-2023
WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
, 1963
tusz na papierze
25 x 35 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Witold. K. 1963."
4 200 zł
08-09-2020
SCHRETER (Szreter) Zygmunt (1886-1977)
"Jesienny pejzaż"
, 1963
olej na tekturze
44 x 63 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Schreter 63".
8 600 zł
14-03-2023
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Martwa natura z kwiatami i owocami"
olej na tekturze
68 x 48 cm
sygnowany po prawej stronie: "aneri".
9 600 zł
15-05-2020
NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)
"Pierwszy śnieg"
olej na płótnie
47 x 62 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "a.neumann".
18 500 zł
18-11-2022
JANOWSKI Adam
"Pałac Załuskich w Iwoniczu"
, 1930
akwarela na papierze naklejonym na tekturę
35 x 55 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Janowski | Iwonicz 1930".
1 600 zł
12-01-2023
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
"Wyspa ptaków"
monotypia na papierze, 25 x 29,5 cm, sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "wyspa ptaków. monot. | Marczyński".
2 600 zł
07-12-2018
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
"Wyspa ptaków"
monotypia na papierze
25 x 29,5 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "wyspa ptaków. monot. | Marczyński".
2 400 zł
22-06-2023
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Postój przed chatą"
akwarela, gwasz na papierze
16 x 32 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".
3 200 zł
25-07-2023
"Pieczenie ziemniaczków"
olej na tekturze
22,5 x 32,5 cm
9 800 zł
10-08-2022
"Napad wilków"
olej na tekturze
44 x 63 cm
sygnowany w lewym, dolym rogu: "A. Setkowicz".
Na odwrocie naklejka z opisem z Salonu Sztuki (ul. Szpitalna 40, Kraków).
13 500 zł
22-12-2022
"Drużba krakowski"
, 1922
olej na tekturze
55 x 95 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "A. Setkowicz 922". Na odwrocie nalepka z krakowskiego Salonu Sztuki, ul. Szpitalna 40.
14 000 zł
12-10-2022
FRANKE Albert Joseph (1860 Buchwitz (Budziszów) - 1929 Monachium)
"Martwa natura z kogutem"
olej na płótnie
90 x 100 cm
Sygnowany w lewym, dolnym rogu: "JOS. ALBERT".
Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1935 roku oraz naklejka z wystawy w Brukseli z przełomu 1982 i 1983 roku.
8 000 zł
17-10-2022
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
"Mikołaj gęsiarz"
olej na płótnie dublowanym
61 x 46 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Augustynowicz".
16 000 zł
12-07-2024
BOBA Aleksander (1899-1944)
"Kościół Bożego Ciała w Krakowie"
, 1938
olej na tekturze
34 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: "Boba | Aleksander | Kraków 1938".
1 800 zł
25-05-2022
ORŁOWSKI Aleksander (1777 Warszawa - 1832 Petersburg)
"Postój Woźniców"
, 1820
litografia na papierze
41,5 x 54 cm
sygnowana i datowana na płycie na środku (na podstawie żłobu): "AOrłowski | 1820"
Poniżej kompozycji napis: "Lithog: de J. Beggrow St Petersburg.". W prawym, dolnym rogu sucha pieczęć z herbem.