olej, 80x100cm , małe pęknięcia w gruncie,(brał udział w wielu wystawach),pracownia
10 000 zł
10-02-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Labirynt Fauna (SPRZEDANY)
, 2014
olej na płótnie,120x100cm
10 500 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Ku czci przodków
, 2009
olej,płótno,30x40cm
4 000 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/952/
Wigilia z Piet Mondrianem 1990 olej/płótno 130x146 /225/
pracownia
17 000 zł
24-04-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/925/
, 1996
Bez tytułu 228x292 cm olej,płótno HOTEL MARRIOTT IIp
40 000 zł
24-04-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/860/
Warszawa 2020 1999 akryl/płótno 114x130 cm /395/
Enoteka
18 000 zł
24-04-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/845/
Bez tytułu 2000 akryl/płótno 114x146 Zdjęcie w świetle dziennym i ultrafiolecie. /405/
16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/840/
Pejzaż wewnętrzny 2001 akryl/płótno 114x130 cm Zdjęcie w świetle dziennym i ultrafiolecie. /418/
10 000 zł
16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/798/
, 2005
Wierza na CD.Sosna.Projekt autorski.
12 000 zł
11-11-2002
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/780/
Wzornik Światła, 2002-2003r akryl/płótno 216x155 cm Zdjęcie w świetle dziennym i ultrafiolecie. /479/
26 000 zł
16-11-2004
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/686/
Rytuał lub uniwersalna zupa o intensywnym smaku życia, 2006r. 114x146, olej, płótno /573/
18 000 zł
31-07-2007
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/679/
, 2006
Znaki BR>akryl uv, płótno, 150x240cm /580/
Hotel Marriott,III piętro
31-07-2007
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Krzysztof Pająk/676/
, 2009
Autorski projekt z półkami.Styropianowe ramki z paletek malarskich w otulinie cementowej pokrytej czernią.Wymiary (wys.132.5cm ;szer.30.5cm;głęb.22cm) Wymiary wnęki 17cm x 24.5cmm.Na dokumenty,czasopisma,płyty CD. UNIKAT
6 000 zł
31-07-2007
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Konstelacja Lycaenidae
, 2011
110X130cm, akryl, płótno
11 000 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Ich noce
, 2010
akryl,olej,płotno,wym 40x30cm
4 500 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Homo Internekticus
, 2009
olej,plotno,wym.30x40cm
4 500 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Grenada
, 2012
160x130 technika mieszana, olej,płótno
18 000 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Granatowy Deszcz
, 2006
olej,płótno,27x33cm,oprawa,czarne listwy
3 000 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
odbitka pigmentowa bezpośrednio na piance,42,3x56,8cm, w świetle passe-partout 50x70, EA2, limit 4.Więcej fotografii na stronie http://www.fotografiakolekcjonerska.pl/artysci/Krzysztof_PAJAK
2 000 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Dobre znaki
, 2009
olej,płótno,30x40cm,oprawa ,czarne listwy
4 000 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Czerwone znaki na zielonym tle
, 2007
Czerwone znaki na zielonym tle, 2007r. 100x120cm, akryl na płótnie /612/
11 000 zł
31-07-2007
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Crescendo
, 2014
olej na płótnie, 100x120cm
10 500 zł
01-01-2010
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Cień bramy,
, 2006
wydruk gliclee UV bezpośrednio na piance, 37x60cm( w świetle passe-partout 50x70) EA1, limit2,więcej fotografii na stronie http://www.fotografiakolekcjonerska.pl/artysci/Krzysztof_PAJAK
2 000 zł
31-07-2007
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Błękitny
, 2010
Błękitny,grafika pigmentowa,wydruk unikatowy,1egz, papier Epson,Ink jet,102g, super A3, 38,1x28,9cm (w świetle passe-partout40x50cm)srebrna rama szer 5cm,szkło