CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
Cukiernica srebrna, I poł. XX w.
Cukiernica srebro złocone, pr. 900. Waga 315 gram. Wymiary: 16x13 cm.

1 900 zł

05-12-2016
Cukiernica secesyjna, Wiedeń, XIX/XX w.
Srebrna cukiernica skrzynkowa zamykana na kluczyk, bogato zdobiona dekoracją roślinną; sygnowana, punca złotnika “KS”.

Wymiary: 14x13x11,5 cm

Waga: 523 g

8 900 zł

07-11-2023
Cukiernica secesyjna, Wiedeń, ok. 1900 r.
Srebrna cukiernica skrzynkowa zamykana na kluczyk, bogato zdobiona dekoracją foloralną; sygnowana, punca złotnika “FA”.

Wymiary: 14x12x10 cm

Waga: 518 g

8 900 zł

26-07-2024
Srebrna cukiernica skrzynkowa zamykana na kluczyk, zdobiona dekoracją roślinną; srebro pr. 800, puncowane, inicjały złotnika "F.S".

Wymiary: 15x13x10 cm

Waga: 470 g

6 900 zł

14-11-2023
Cukiernica neorokokowa, ok. 1900 r.
Cukiernica srebrna, pr. 800.

Cukiernica skrzynkowa, na czterech nóżkach, dekorowana motywami kwiatowymi i rocaillami; srebro pr. 800.

Wymiary: 13x13x10 cm

Waga: 410 g

3 900 zł

26-11-2019
Cukiernica koszyk, Niemcy, pocz. XX w.
Cukiernica w formie kosza, srebro pr. 800, wkład szklany.

Wysokość z podniesionym pałąkiem: 22 cm

Wysokość: 11 cm

Średnica: 14,5 cm

2 400 zł

09-02-2023
Cukiernica klasycystyczna, skrzynkowa, na czterech nóżkach (wtórnych); srebro pr. 13, inicjały złotnika "JZ" oraz cecha lombardowa

Wymiary: 14x9x9 cm

Waga: 470 gram

7 200 zł

14-11-2023
Cukiernica skrzynkowa, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1865 r. Punce: znak firmowy Malcza kotwica w owalu, znak imienny "Malcz", inicjały probierza Józefa Sosnowskiego "I.S.", rok "1865", srebro pr. 84, orzeł dwugłowy.

7 900 zł

30-12-2014
Cukiernica Erhardt&Co, Geislingen, ok. 1860 r.
Cukiernica plater, złocony od wewnątrz, sygnowany "ERHARDT&Co"

Wymiary: 14x10x8 cm

950 zł

13-02-2024
Cukiernica Biedermeier, I poł. XIX w.
Szkło dwubarwne, cięte i szlifowane. Wysokość 15 cm.

650 zł

12-10-2015
Owalna, gładka cukiernica skrzynkowa, wsparta na dwóch hermach i dwóch wolutach przechodzących w akantowe ażurowe ucha z maszkaronami, krawędź górna obrzeżona szeroką taśmą ze stylizowanym akantem, nakrywa zwieńczona ażurową dekoracją; srebro pr. 3

4 900 zł

27-08-2024
Chłopiec z jajkiem, ok. 1900 r.
Figurka biskwitowa, ręcznie malowana, sygnowana. Wysokość 20 cm.

750 zł

01-10-2015
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 9 cm

1 500 zł

25-07-2023
Chochla do ponczu, ok. 1900 r.
Secesyjna chochla ze srebra, punce częściowo zatarte.

Długość: 38 cm

Waga: 160 g

950 zł

28-06-2024
Chiński wojownik na koniu, XIX w.
Figura z brązu patynowanego, na podstawie drewnianej. Wymiary 37x48 cm.

3 900 zł

21-10-2015
Cesare Maldura "Nad zatoką neapolitańską"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "Maldura"

Wymiary w ramie: 42x58 cm (30x46 cm)

2 600 zł

17-06-2024
Carl Schmitz-Pleis “Popołudniowe robótki”
Olej na płótnie, sygn. l. d. "C. Schmitz-Pleis".

Wymiary w ramie: 78x67 cm (63x50 cm)

6 900 zł

11-07-2023
Akwarela na papierze, sygnowana opisana i datowana p.d. “C. Naumann Bruxelles 1853”.

4 400 zł

17-04-2023
Olej na płótnie, sygnowany monogramem pd. "K.S.Th". Wymiary w ramie: 78x64 cm (68x53 cm).

5 900 zł

10-11-2015
Bulionówka Berlin.
Bulionówka z przykrywką, Berlin, k. XIX wieku.
Królewska Manufaktura Porcelany

550 zł

01-10-2015
Budda, Tajlandia, XX w.
Rzeźba z brązu.

Wymiary: 52x46x20 cm

2 300 zł

24-08-2023
Budda Bhumisparśamudra, Birma, l. 1852-1948
Brąz złocony ogniowo oraz lakierowany.
Wymiary: 27x22x13 cm

9 500 zł

07-01-2023
Broszka “Skorpion”, Polska, lata 70.
Srebro, kamień półszlachetny. Istnieje możliwość zawieszenia na łańcuszku.

Wymiary: 9x4,5 cm

680 zł

12-01-2024
Broszka “Skalar”, Polska, lata 70.
Srebro, kamienie półszlachetne.

Wymiary: 6,5x4 cm

680 zł

12-01-2024
Broszka z perłami
Złoto pr. 585, perły.

Waga: 3,8 g

Średnica: 2,8 cm

1 800 zł

19-07-2024
liczba obiektów: 1284