CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
Dzban do zimnych napojów z wyjmowanym wkładem na lód; szkło cięte, plater sygnowany.

Wysokość: 30 cm

2 200 zł

03-03-2023
Dzban ceramiczny w oprawie cynowej. Wysokość 31 cm.

2 500 zł

01-10-2015
Donica, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wysokość: 17 cm

Średnica: 17 cm

490 zł

20-04-2023
Dienes László "Dziewczyna z czerwonym kwiatem"
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Dienes Laszlo". Wymiary w ramie: 56x79 cm (44x68 cm).

9 900 zł

23-11-2015
Dariusz Orszulik “Zima w górach”
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. “Dariusz Orszulik 1991”.

Wymiary w ramie: 37x49 cm (23x35 cm)

550 zł

15-03-2023
Dama w lektyce, KPM, Berlin, XVIII/XIX w.
Grupa figuralna; porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Wymiary: 23x24x19 cm

12 000 zł

22-09-2023
Cécile Sorel, 1911 r.
Technika mieszana (węgiel, ołówek, gwasz) na papierze, sygnowany i opisany pd.: "ZWierciak 911"
Ma rerwersie nalepka sprzedażowa Desy.
Wymiary w ramie: 37x23 cm (17x13 cm)

1 400 zł

12-06-2023
Curt Rothe "Martwa Natura"
Olej na płótnie, sygnowany pd: "C. Rothe", lata 20-te XX w.

4 400 zł

10-11-2015
Cukiernica, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa, złocona wewnątrz, wsparta na czterech nóżkach, grawerowana; srebro pr. 800.

Wymiary: 13x15x10 cm

Waga: 320 g

3 900 zł

09-08-2019
Cukiernica, Wiedeń, lata 1922 - 1925
Cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech nóżkach, pokrywa zwieńczona kulistą sterczyną; srebro pr. 800 puncowane, złocone wewnątrz.

Wymiary: 11x12,5x10,5 cm

Waga: 244 g

2 800 zł

21-02-2023
Cukiernica, Rosja, Sankt Petersburg, 1825 r.
Cukiernica w formie kosza z ruchomym pałąkiem. Srebro puncowane, złocone wewnątrz pr. 84, probierz Aleksandr Ilyich Yashinkov (aktywny 1795-1826).

Wymiary:9,5x11,5x10 cm

Wysokość z podniesionym pałąkiem: 14,5 cm
Waga: 297 g

4 500 zł

07-11-2023
Cukiernica, Polska, Kraków, lata 1921-1931
Cukiernica skrzynkowa, srebro puncowane pr. 3, monogram złotnika “SS”.

Wymiary: 7,5x12,5x9 cm

Waga: 278 g

2 900 zł

21-02-2023
Cukiernica, Niemcy, pocz. XX w.
Srebrna cukiernica na okrągłej podstawie, złocona wewnątrz. Zdobiona repusowaną dekoracją roślinną, wieko zwieńczone sterczyną. Srebro pr. 800, puncowane.

Wysokość: 14 cm

Szerokość z uchwytami: 13,5 cm

Waga: 380 g

3 900 zł

22-08-2023
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, punca manufaktury „, M.H. Wilkens & Söhne” oraz złotnika „ C.Dahmen”.

Wymiary: 13x19x10 cm

Waga: 348 g

3 300 zł

08-11-2019
Cukiernica z pokrywką, wsparta na czterech nóżkach w formie kuli, dekorowana motywami roślinnymi i ornitologicznynymi. Srebro pr. 800, puncowane:“M.T.WETZLAR”.

Wymiary: 10x10x9 cm

Waga: 300 g

2 900 zł

19-01-2023
Cukiernica, Karol Filip Malcz, Warszawa, 1870 r.
Cukiernica skrzynkowa o falistych giloszowanych ściankach, zamykana na kluczyk, wsparta na czterech kulistych nóżkach. Złocona wewnątrz.

13 000 zł

21-02-2023
Cukiernica skrzynkowa z grawerowaną dekoracją; srebro, złocona wewnątrz.

Wymiary: 9x11x8 cm

Waga: 420 g

Heinrich Schachinger (1860-1907) złotnik

3 900 zł

04-06-2019
Cukiernica, Gustaw Radke, Warszawa, 1860 r.
Cukiernica skrzynkowa, złocona wewnątrz

Srebro pr. 84 puncowane. Probierz Walerian Kostrzębski czynny w latach 1852-1860.

Waga: 577 g

Wymiary: 9x11x13,5 cm

8 800 zł

04-04-2023
Cukiernica, Fred Hirsch & Co., New York, 1930

850 zł

28-11-2019
Cukiernica porcelanowa, częściowo złocona, ręcznie malowana dekoracją Imari, sygnowana. Malarz dekoracji Michael Bayer (czynny 1787-1824).

Wysokość: 10 cm

Średnica: 9 cm

1 200 zł

01-12-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 11cm

Średnica: 11 cm

510 zł

17-03-2023
Neorokokowa cukiernica w formie koszyka ze szklanym wkładem; srebro pr. 800, złocone wewnątrz, puncowane.

Wysokość całkowita: 18 cm

Średnica: 10 cm
Obiekt został sprzedany

1 400 zł

26-04-2024
Cukiernica, Berlin, Niemcy, XIX w.
Prostokątna cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech lwich łapach. Zamykana na kluczyk. Nakrywa zwieńczona pełnowymiarowa figurką lwa. Srebro pr. 12, puncowane.

Wymiary: 7x14x9 cm

Waga: 395 g

5 500 zł

14-11-2023
Cukiernica, Austria, po 1922
Cukiernica w formie kosza z wkładem srebrnym; srebro pr. 800, puncowane.

Wysokość z podniesionym pałąkiem: 17,5 cm

Wymiary: 7x10x10 cm

Waga: 250g

2 500 zł

07-11-2023
Cukiernica srebrna, Strube&Sohn, Lipsk, k. XIX w.
Srebro pr. 750, szkło barwne. Średnica 15 cm.

1 950 zł

10-09-2015
liczba obiektów: 1284