artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (841)
KRYŃSKI Ryszard (ur. 1950 r.)
Tytuł: Only
Wymiary: 39 x 34 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu KRYŃSKI, tytuł i wymiary oraz dedykacja dla żony Magdaleny
Certyfikat autentyczności
26-08-2023
KRYŃSKI Ryszard (ur. 1950 r.)
Tytuł: Oczekiwanie
Wymiary: 76 x 60 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu KRYŃSKI, OCZEKIWANIE 1991, dodatkowo naklejka ze szczegółami dotyczącymi obrazu
26-08-2023
KRYŃSKI Ryszard (ur. 1950 r.)
Tytuł: Cichy portret, 1991
Wymiary: 54 x 45 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu KRYŃSKI, naklejka autorska ze szczegółami nt. obrazu
Certyfikat autentyczności
26-08-2023
KRYŃSKI Ryszard (ur. 1950 r.)
'Portret-P'
Tytuł: Portret-P, 2013
Wymiary: 35 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu KRYŃSKI, oraz tytuł obrazu

Certyfikat autentyczności
06-04-2023
KRYŃSKI Ryszard (ur. 1950 r.)
'Oczekiwanie'
Tytuł: Oczekiwanie
Technika: olej, płyta

Certyfikat autentyczności

42 500 zł

24-03-2023
KRYŃSKI Ryszard (ur. 1950 r.)
'Nosorożec'
Tytuł: Nosorożec
Wymiary: 54 x 90 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta

Certyfikat autentyczności

36 900 zł

24-03-2023
MAMIS Ryszard (ur. 1959)
'Czakar'
Tytuł: Czakar
Wymiary: 200 x 160 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: z przodu

Certyfikat autentyczności

19 900 zł

25-03-2023
WINIARSKI Ryszard (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
Tytuł: Chance in game 5×5 for 2
Wymiary: 40 x 30 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: winiarski 99
Certyfikat autentycznośi
31-10-2023
Teka zawiera 2 karty tytułowe i 10 plansz, każda 19 x 18 cm
sygn. z matrycy l.d.: [tytuł], oł. p.d.: 21/40 winiarski 78/79
Karty tytułowe:
1 nadruk p.d.: ryszard winiarski | suite de 10 sérigraphies , tirage 40 exemplaires

12 500 zł

08-09-2024
GRZYB Sabina Maria (ur. 1988, Jawor)
Tytuł: Scena rodzajowa
Wymiary: 50 x 90 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

22 900 zł

09-07-2024
DALI Salvador (1904-1989)
Tytuł: Srebrne medale z serii 10 Przykazań
Materiał: Srebro 999, średnica ok 5 cm, waga każdego medalu 50g, łącznie 300 g
Sygnatura: Sygnatura na medalach
Wymiary: 18 x 13 x 4.5 cm

Salvador Dali – 10 przykazań – 5 medali – srebro – 1975
24-09-2023
DALI Salvador (1904-1989)
'Rycerz chrześcijański'
Tytuł: Rycerz chrześcijański
Wymiary: A4
Technika: litografia, papier
Sygnatura: ołówkiem w prawym dolnym rogu kompozycji, Numerowana 102/250

Grafika przedstawiająca w charakterystycznym dla autora sposób, jeźdźca chrześcijańskiego na koniu.

Cert

13 900 zł

23-03-2023
DALI Salvador (1904-1989)
'Boska komedia-Piekło, Pieśń XII'
Tytuł: Boska komedia-Piekło, Pieśń XII’
Wymiary: 24 x 19 cm, plus oprawa
Technika: drzeworyt barwny, papier
Praca opisana w 2 najważniejszych katalogach grafik Salvadora Dali
Albert Field 'The Official Catalog of the Graphic Works of Salvador Dali’ 19

11 500 zł

23-03-2023
SMAROWSKI Sebastian (ur. 1976)
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 60 x 70 cm, w oprawie 87 x 97 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
19-11-2023
DRÓŻDŻ Stanisław (1939 - 2009)
'Cykl – Człowiek i życie’
Tytuł: Człowiek i życie
Technika: maszynopis
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

75 900 zł

27-01-2023
SUDER Stanisław Jerzy (1951 - 2015)
Tytuł: Fotelowe koty
Wymiary: 21,5 x 16 cm
Technika: olej, tektura
Sygnatura: Suder
Certyfikat autentyczności

4 700 zł

19-11-2023
'Scena'
Tytuł: Scena
Wymiary: 24 x 24 cm
Technika: olej, płyta
Sygnatura: Suder

Certyfikat autentyczności

Z kolekcji rodziny artysty
10-01-2023
'Pejzaż'
Tytuł: Pejzaż
Wymiary: 10 x 15 cm
Technika: olej, płyta
Sygnatura: Suder

Certyfikat autentyczności

Z kolekcji rodziny artysty

2 600 zł

10-01-2023
MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)
Tytuł: Warszawa
Wymiary: 80 x 100 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

15 800 zł

17-10-2024
Tytuł: Guggenheim
Wymiary: 64 x 76 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu, tytuł, wymiary oraz podpis artysty
Certyfikat autentyczności

13 500 zł

22-08-2023
'Guggenheim'
Tytuł: Guggenheim
Wymiary: 64 x 76 cm
Technika: olej, płótno

Certyfikat autentyczności

13 500 zł

14-04-2023
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
'Akt'
Tytuł: Akt
Wymiary: 44 cm
Technika: brąz, rok 2011, egzemplarz 2/8
Sygnatura: na odwrociu: StanWys

Certyfikat autentyczności

4 700 zł

11-01-2023
KUMAR Sudheir
'Life with colours'
Tytuł: Life with colours
Papier: matte, 230g / m2 'Fomei Photo’
Szerokość: 50cm
Wysokość: 70cm
Rozdzielczość pozioma: 300 dpi
Rozdzielczość pionowa: 300 dpi
Sygnatura: na odwrociu
Egzemplarz: 1/3

Certyfikat autentyczności

1 900 zł

17-12-2022
KUMAR Sudheir
'Deeper than Love'
Tytuł pracy: Deeper than Love
Wymiary pracy: 70x50cm
Technika: Photo painted on canvas with acrylic color
Rok: 2022
Sygnatura: on the back

Certyfikat autentyczności

1 900 zł

17-12-2022
KUMAR Sudheir
'Creation of life'
Tytuł: Creation of life
Papier: matowy o gramaturze 230g/m2 'Fomei Photo’
Szerokość: 50cm
Wysokość: 70cm
Sygnatura: na odwrociu
Egzemplarz: 1/3

Certyfikat autentyczności

1 900 zł

17-12-2022
liczba obiektów: 841