Pełnoplastyczna rzeźba w drewnie, polichromowana, złocona.
Wysokość: 68 cm
7 900 zł
08-11-2023
Figura Maria Magdalena, XVIII w.
Pełnoplastyczna rzeźba w drewnie, polichromowana i złocona
Barokowa rzeźba Marii Magdaleny, odzianej w złoty płaszcz, w dłoniach trzyma naczynie z olejkami
Wysokość 90 cm, wymiary podstawy: 34x20 cm
7 900 zł
06-11-2023
Żardiniera porcelanowa w formie figury: dziewczynki ze strusim jajem, ręcznie malowana.
Wysokość: 36 cm.
Atrybucja: Porcelánová Manufaktura Royal Dux Bohemia, Duchcov, Czechy.
2 600 zł
01-08-2018
Figura sygnowana, ręcznie malowana. Szerokość 33 cm, wys. ok 25 cm.
3 300 zł
01-10-2015
Figura - patera, Amphora, ok. 1918 r.
Grupa figuralna w formie wazonu na kwiaty (na plecach dziewczynki) oraz patery na owoce lub słodycze, sygnowana.
Obiekt został sprzedany
1 500 zł
01-10-2015
Figura "Orka parą wołów", k. XIX w.
Brąz patynowany na podstawie z drewna. Szerokość 33 cm.
2 200 zł
20-09-2017
Felix Calvelli "Dziewczyna z książką"
Olej na płótnie, sygnowany lg. "Calvelli". Wymiary w ramie: 50x40 cm (37x26 cm).
4 900 zł
09-02-2018
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 17,5x13x9 cm
Obiekt został sprzedany
1 400 zł
24-04-2024
F. Poniecki “Powrót z miasta” 1892 r.
Olej na desce, sygnowany, datowany i opisany ś.d. “F. Poniecki 92 München”.
Wymiary w ramie: 37x43 cm (18x24 cm)
16 500 zł
08-10-2024
Eugene Marioton "Natchnienie".
Brąz cyzelowany, patynowany, sygnowany na podstawie: "Eug. Marionot 315". Wysokość 47 cm.
9 500 zł
15-09-2015
Etażerka w stylu Boulle’a, Francja, XIX w.
Stolik - etażerka z trzema blatami, wsparty na czterech nóżkach. Całość fornirowana, ozdobiona intarsjowanymi ornamentami floralnymi; inkrustowana masą szylkretową, żyłkami i blachą mosiężną oraz okuciami z brązu złoconego.
5 900 zł
27-11-2023
Erzsébet Vaskovics "Kwiaty w oknie na ogród"
Olej na płótnie, sygnowany ld. "VASKOVITS Erzs".
Wymiary w ramie: 58x48 cm (46x36 cm).
2 200 zł
30-01-2019
Ernst Wenck “Pijąca”, Rosenthal, 1940 r.
Wymiary: 15x16x7 cm
2 200 zł
02-03-2023
Erich Kittmann "Zima w Karkonoszach", ok. 1920 r.
Olej na płótnie, sygn. ld. "Erich Kittmann". Wymiary: 81x95 cm (75x60 cm).
6 600 zł
23-11-2017
Enrico Gaeta "Chłopiec z indykiem", ok. 1870 r.
Olej na płótnie, sygn. ld. "E. Gaeta". Wymiary z ramą: 66x55 cm (51x40 cm).
7 600 zł
26-11-2015
Emilio Boggio "Kwitnące drzewo", ok. 1902 r.
Technika mieszana (pastel, kredki) na papierze, sygnowana monogramem wiązanym pd.: "EB", na rerwersie odręcznie numer "440"
Wymiary w ramie: 63x53 cm (43x33 cm)
18 000 zł
05-06-2023
Olej na płótnie, sygnowany p.d. cyrylicą: “E.Khilkova”.
Wymiary w ramie: 80x70 cm (59x49 cm)
65 000 zł
11-07-2023
Olej na płótnie, sygn. i dat. l. d. „E.Gelli 1897”.
Wymiary w ramie: 45x59 cm (25,5x39,5 cm)
16 000 zł
07-06-2021
Dziewczyna z gitarą, Herend, Węgry, XX w.
Wysokość: 36 cm
4 900 zł
20-07-2023
Dzbanek, Polska, lata 60/70 XX w.
Szkło barwione w masie, dwuwarstwowe.
Wysokość: 20 cm
350 zł
08-05-2023
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.
Wysokość: 13,5 cm
1 200 zł
05-07-2023
Wysokość: 25 cm
1 200 zł
05-07-2023
Dzban, Niemcy, pocz. XX w.
Kryształ cięty, szlifowany, w oprawie ze srebra pr. 800. Na wieku wygrawerowany monogram i daty.
Wysokość: 38,5 cm
3 900 zł
14-08-2024
Dzban, Martin Hall & Co Ltd, Londyn, 1873 r.
Bogato zdobiony repusowaną i grawerowaną dekoracją dzban; srebro pr. 925, złocone, puncowane.
Waga: 1330 g
Wysokość: 28,5 cm
Średnica podstawy: 16,7 cm
18 000 zł
17-11-2023
Dzban Miśnia Teichert, ok. 1900 r.
Dzban majolikowy, ręcznie malowany, sygnowany. Wysokość 37 cm.