CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
Fotel eklektyczny, Niemcy, ok. 1880 roku.
Fotel orzechowy.

2 500 zł

15-10-2015
Fotel Dantego, k. XIX w.
Krzesło neorenesansowe, konstrukcja orzechowa. Wymiary: 83x56x51 cm.

2 900 zł

14-10-2015
Olej na płótnie dublowanym, sygn. i dat. cyrylicą ld. słabo czytelnie: "F. Jasnowski 14 Maj 1890"

Wymiary w ramie:43x72 cm (31x60 cm)

22 000 zł

12-05-2023
Filiżanka, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, złocona.

Wysokość filiżanki: 10,5 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Średnica spodka: 14 cm

850 zł

28-06-2023
Filiżanka, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Średnica spodka: 10 cm

Średnica filiżanki: 6 cm

Wysokość filiżanki: 5 cm

550 zł

15-01-2024
Filiżanka, Miśnia, XX w.

Średnica spodka: 10 cm

Średnica filiżanki: 6 cm

Wysokość filiżanki: 5 cm

550 zł

15-01-2024
Filiżanka, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana w stylu kakiemon, sygnowana.

Średnica spodka: 14 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Wysokość filiżanki: 4,5 cm

950 zł

24-04-2024
Filiżanka, Miśnia, pocz. XX w.

Średnica spodka: 10 cm

Średnica filiżanki: 6 cm

Wysokość filiżanki: 5 cm

550 zł

25-01-2024
Filiżanka, Miśnia, 1934-1945

Średnica spodka: 10 cm

Średnica filiżanki: 6 cm

Wysokość filiżanki: 5 cm

550 zł

25-01-2024
Filiżanka, Herend, ok. 1960 r.

Wymiary spodka: 12x11 cm

Wymiary filiżanki: 6,5x9x6 cm

550 zł

19-06-2024

Wymiary spodka: 12x11 cm

Wymiary filiżanki: 6,5x9x6 cm

680 zł

19-06-2024

Wymiary spodka: 12x11 cm

Wymiary filiżanki: 6,5x9x6 cm

850 zł

20-06-2024
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Wymiary filiżanki: 5,5x11x8,5 cm

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

06-07-2023

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

06-07-2023

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

06-07-2023

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

06-07-2023

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

07-07-2023

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

07-07-2023

Wymiary spodka: 3x14x12 cm
Obiekt został sprzedany

950 zł

07-07-2023

Wymiary spodka: 3x14x12 cm

950 zł

07-07-2023
Filiżanka, Carl Tielsch, Stary Zdrój, ok. 1925 r.
Porcelana sygnowana.

Średnica filiżanki: 7,5 cm

Wysokość filiżanki: 5 cm

Średnica spodka: 14 cm

250 zł

27-07-2023
Filiżanka Rosenthal Canova, 1922 r.
Filiżanka kawowa, porcelana sygnowana.
Średnica talerzyka 10 cm, średnica filiżanki 6 cm, wys. 3,5 cm
Dostępne 10 sztuk

220 zł

31-01-2023
Filiżanka Jacob Petit, Paryż, poł. XIX w.
Porcelana ręcznie malowana i złocona, sygn. wyciskiem "JP".

Wysokość filiżanki 7 cm, średnica 9 cm, średnica talerzyka 14 cm
Obiekt został sprzedany

550 zł

13-02-2024
Figurka ryby, Kopenhaga, XX w.
Figura porcelanowa, sygnowana. Szerokość 15 cm.

550 zł

01-10-2015
Figura terakotowa,ręcznie malowana. Wysokość 48 cm.

2 900 zł

01-10-2015
liczba obiektów: 1284