Tytuł: W Londynie
Wymiary: 70 x 120 cm
Technika: olej, akryl na płótnie
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
5 300 zł
09-12-2022
REMBIELIŃSKI Piotr (ur. 1956, Warszawa)
'Powidoki’
Tytuł: Powidoki
Wymiary: 100 x 120 cm
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
6 200 zł
09-12-2022
'Port w Helu'
Tytuł pracy: Port w Helu
Wymiary pracy: 40x60cm
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
3 500 zł
13-01-2023
'Port to jest poezja’
Tytuł: Port to jest poezja
Wymiary: 70 x 120 cm
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
5 300 zł
09-12-2022
'Popołudnie w Portofino'
Tytuł pracy: Popołudnie w Portofino
Wymiary pracy: 100x120cm
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
6 200 zł
13-01-2023
'Palio di Siena'
Tytuł: Palio di Siena
Wymiary: 80 x 100 cm
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
3 500 zł
12-01-2023
'Gdańsk II'
Tytuł: Gdańsk II
Wymiary: 40 x 50 cm
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
2 800 zł
12-02-2023
'Gdańsk I'
Tytuł: Gdańsk I
Wymiary: 40 x 50 cm
Sygnatura: rembieliński
Certyfikat autentyczności
2 800 zł
12-02-2023
SOWIAK Radosław (ur. 1950)
Tytuł: Warcaby VI
Wymiary: 90 x 90 cm
Technika: technika własna: akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności autorski
4 800 zł
25-05-2023
SOWIAK Radosław (ur. 1950)
'Zielone Warcaby'
Tytuł pracy: Zielone Warcaby
Wymiary pracy: 90x90cm
Technika: relief, akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu
6 400 zł
05-01-2023
GABRYSIAK Rafał (ur. 1974, Warszawa)
Tytuł pracy: XLIII MMXVII
Wymiary pracy: 60x90cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: Rafał Gabrysiak, na odwrociu: tytuł oraz podpis artysty
Certyfikat autentyczności
3 100 zł
22-03-2022
'XLIV'
Tytuł pracy: XLIV
Wymiary pracy: 30x21cm
Technika: akryl, papier
Dodatkowe informacje: oprawa za szkłem
Certyfikat autentyczności
500 zł
17-12-2022
'XLIII MMXVII'
Tytuł pracy: XLIII MMXVII
Wymiary pracy: 60x90cm
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności
3 100 zł
05-01-2023
'214'
Tytuł pracy: 214
Wymiary pracy: 20x20cm, w oprawie 25x25cm
Technika: troncato, technika własna: płaskorzeźba, mozaika, ceramika
Sygnatura: na odwrociu: Rafał Gabrysiak, tytuł oraz podpis artysty
Certyfikat autentyczności
1 300 zł
17-12-2022
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Tytuł: Świadek Nowoczesności
Wymiary: 62 x 40 x 23 cm
Technika: sztuczny alabaster
Sygnatura: Olbiński, rzeźba numerowana, nakład 8 szt.
20-04-2024
Tytuł: Łuczniczka
Wymiary: 34 x 47 cm
Technika: ołówek, kredka
Sygnatura: Olbiński, oprawiony
Certyfikat autentyczności
19 500 zł
17-10-2024
Tytuł: Scena rodzajowa
Wymiary: 39 x 52 cm
Technika: ołówek, kredka
Sygnatura: Olbiński
29-09-2024
Tytuł: Requiem
Wymiary: 67 x 44 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
17-10-2024
Tytuł: Liberte Égalité Fraternité
Wymiary: 30 x 21 cm
Technika: inkografia
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, sucha pieczęć oraz numer autorski (edycja jedynie 20 egzeplarzy).
1 190 zł
26-08-2023
Tytuł: La Donna del Lago, 2020
Wymiary: 48,5 x 23,5 x 38 cm
Technika: brąz patynowany
12-02-2024
Tytuł: Kurtyna
Więcej obiektów:
https://artofpoland.pl/rafal-olbinski/
Wymiary: 30x21cm
Technika: inkografia,
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, sucha pieczęć oraz numer autorski
1 190 zł
12-06-2023
Tytuł: Krajobraz z Łabędziem
Wymiary: 58 x 45 cm
Technika: olej, płótno
28-06-2024
Tytuł: Europa Zjednoczona
Wymiary: 92 x 72 cm (plus oprawa)
Technika: olej, płótno
Certyfikat autentyczności