olej na sklejce
64 x 56 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Wł. Błocki | 1964.
4 200 zł
25-07-2023
BŁOCKI Włodzimierz (1885-1921)
"Kościół św. Marka w Krakowie"
, 1911
autolitografia barwna na papierze
30 x 20 cm
sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu: "WBłocki 911".
450 zł
22-05-2020
DMYTRYSZYN Włodzimierz (1905 - 1992)
"W dzień handlowy"
olej na tekturze
24 x 34 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "W. Dmytryszyn".
1 600 zł
31-07-2020
"Ulica Floriańska w Krakowie"
, 1964
olej na tekturze
60 x 50 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Dmytryszyn".
3 600 zł
04-01-2024
KARCZ Włodzimierz (1937 - 2008 Kraków)
"Wenecja - Canale Grande"
olej na płótnie
80 x 100 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Karcz".
3 400 zł
25-07-2023
"Jesień na wsi"
, 1971
olej na płótnie
63,5 x 55,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolym rogu: "Karcz | 71"
1 900 zł
25-07-2023
NAŁĘCZ Włodzimierz (1865, Kijów - 1946, Jeruzal k. Skierniewic)
olej na tekturze
43 x 30 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Nałęcz".
9 000 zł
14-03-2023
"Sonety Krymskie (Mogiły haremu)"
olej na tekturze
31 x 25 cm
11 000 zł
16-02-2023
DUNIKOWSKI Xawery (1875 Kraków - 1964 Warszawa)
"Portret Stefana Flukowskiego"
brąz patynowany na dębowej podstawie
48 x 26 x 28 cm
sygnowany na odwrocie: "Dunikowski".
Stefan Flukowski (1902 - 1972) był pisarzem i poetą związanym z grupą Kwadryga, jednym z pierwszych przedstawicieli surrealizmu w polskiej literaturze.
45 000 zł
01-12-2022
GOSTWICKI Zbigniew (1906 - 2003)
"Widok Krzemieńca z Górą Królowej Bony"
olej na płótnie, 47 x 45 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Z Gostwicki".
8 200 zł
15-05-2015
PRONASZKO Zbigniew (1885 Debreczyn -1958 Kraków)
"Pejzaż z Prowansji"
akwarela na papierze
30 x 45 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "Z. Pronaszko | Paques s/mer".
6 200 zł
26-10-2021
"Odaliska"
ołówek na papierze, 29 x 18 cm.
1 200 zł
20-04-2018
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
"Ławki"
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa, vintage print
22 x 13,5 cm
Na odwrocie dwie pieczęcie - pieczęć ZAIKS oraz pieczęć autorska: "ZDZISŁAW BEKSIŃSKI | SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO Nr. 29. | POLAND".
7 000 zł
14-03-2022
"Portret mężczyzny"
, 1958
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa
21,5 x 16,5 cm
poniżej kompozycji autorska sygnatura i data: "1958 | B.".
9 000 zł
05-01-2021
"Genesis"
, 1956
21 x 16 cm
8 000 zł
29-06-2022
"Akt"
22,5 x 14,5 cm
7 000 zł
14-03-2022
"Abstrakcja"
21 x 15,5 cm
Na odwrocie dwie pieczęcie - pieczęć ZAIKS oraz pieczęć autorska: "ZDZISŁAW BEKSIŃSKI | SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO Nr. 29. | POLAND" i odręczny podpis tuszem: "BEKSIŃSKI".
8 000 zł
14-03-2022
"Abstrakcja"
21 x 12 cm
7 000 zł
11-10-2022
PRZEBINDOWSKI Zdzisław (1902 - 1986)
"Canale Grande w Wenecji"
olej na płycie
40 x 50 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Z. Przebindowski".
5 400 zł
17-07-2023
"Bieszczadzka cerkiew w Komańczy"
, 1964
olej na płycie
49,5 x 60 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Z. Przebindowski".
Na odwrocie nalepka z autorskim opisem pracy.
4 500 zł
17-07-2023
KONONOWICZ Zenon (1903-1971)
"Zułowo na Litwie, widok na rzekę Merę"
tempera na tekturze
45 x 56 cm
niesygnowana.
1 800 zł
25-07-2022
POKRYWCZYŃSKI Zenon (1905-1992)
"Żółta Turnia"
, 1973
olej na płótnie, 1973 rok, 65 x 80 cm, sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Z. POKRYWCZYŃSKI 1973". Na odwrocie na krośnie opis i autorska dedykacja: "KUJAWIAK – KUJAWIAKOWI | ZAKOPANE 1974 r.".
3 400 zł
05-04-2018
STRYJEŃSKA Zofia (1891 Kraków - 1976 Genewa)
"Tańcząca góralka"
, 1939
pochoir (gwasz malowany szablonem) na papierze
45 x 35 cm
sygnowany na płycie u dołu: "Z. STRYJEŃSKA".
4 200 zł
14-03-2023
"Strój ludowy z Sieradza"
, 1939
pochoir, litografia barwna na papierze
48 x 38 cm
sygnowana na płycie u dołu: "Z. STRYJEŃSKA".
4 000 zł
17-10-2023
"Starosta i starościna weselni"
, 1939
litografia barwna na papierze
48 x 38 cm
sygnowana na płycie u dołu: "Z. Stryjeńska".