CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1284)
Ikona tempera na desce, okład mosiężny złocony. Całość w drewnianym kiocie z oszklonymi drzwiczkami na zawiasach.

Wymiary w kiocie:25x22x7 cm

1 200 zł

25-08-2023
Ikona Prazdnik, XIX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 51x41 cm

3 500 zł

21-10-2024
Tempera na desce, na złoconym tle. Wymiary: 18x15 cm.

950 zł

30-08-2023
Tempera na desce, złocenie.

Widoczne ślady dawnej konserwacji.

Wymiary: 31x26 cm

2 700 zł

13-07-2023
Ikona Mandylion, Rosja, XIX/XX w.
Tempera na desce, pisana na złocie.

Wymiary: 31x26,5 cm

8 900 zł

30-08-2023
Ikona Chrystus Pantokrator, Rosja, XIX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 31x27 cm

2 800 zł

31-08-2023
Ikona "Święty Mikołaj", Bałkany, k. XIX w.
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 87x74 cm (75x61 cm)

9 900 zł

30-08-2023
Tempera na desce.

Wymiary: 26,5x22,5 cm

3 300 zł

25-08-2023
Ichihara Nagamitsu - Tantō, Japonia, ok. 1930 r.
Drewno, stal, skóra.

Sygn. "長光道" - "Nagamitsu michi"

Długość całkowita w pochwie: 45 cm, dł. bez pochwy: 41 cm, dł. głowni: 27 cm.

8 500 zł

26-02-2024
Humidor na cygara, Francja, XIX w.
Drewno czernione, mosiądz.

Skrzynka prostopadłościenna, z falistym frontem, wsparta na czterech nóżkach, ze złoconymi kartuszami na wieku. Kantynę otwiera się poprzez uniesienie frontu wraz z wiekiem zespolonym zawiasami; wewnątrz 3 szuflady na 36 cyga

4 500 zł

17-07-2023
Herbatnica z dekoracją kwiatową, Wiedeń, XVIII w.
Herbatnica porcelanowa, malowana farbami naszkliwnymi, sygnowana. Wysokość: 15 cm.

2 200 zł

21-07-2016
Herbatnica Miśnia.
Herbatnica porcelanowa, ręcznie malowana, sygnowana Miśnia, początek XIX w. Wysokość 10,5 cm.

1 200 zł

01-10-2015
Herb trąby, ok. 1900 r.
Tarcza herbowa "Trąby". Kafle porcelanowe w oprawie dębowej. Wymiary: 80x100 cm.
20-02-2018
Henryk Winter "Rybacy na Capri", ok. 1930 r.
Olej na kartonie, sygnowany pd.: "Henryk Winter"

Wymiary w ramie: 68x88 cm (50x70 cm)

5 800 zł

06-06-2023
Olej na płótnie, sygnowany ld. "Henrik J.". Na rewersie nalepka z biogramem artysty. Wymiary z ramą: 54x73 cm (37x55 cm).

4 200 zł

21-12-2017
Helene Mass "Pejzaż podgórski"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "H. Maß".
Wymiary w ramie 88x98 cm (70x80 cm).

4 900 zł

24-02-2018
Helena Choczajówna "Martwa natura", 1926 r.
Pastel na papierze, sygnowana i datowana pg. "H.Choczajówna 926"

Wymiary w ramie: 63x78 cm (50x65 cm)

2 600 zł

02-01-2024

Wysokość: 19 cm

4 300 zł

11-10-2023
Harfa, XIX w.
Harfa w stylu biedermeier; drewno złocone, ebonizowane, fornirowane.

Wysokość: 151,5 cm

19 000 zł

09-11-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym oraz nazwiskiem projektanta.

Wysokość: 16 cm

850 zł

02-03-2023
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 13x27x8 cm

1 800 zł

09-08-2023
Han van Meegeren "Dziewczyna z różą"
Pastel na papierze, sygn. pd. "H. van Meegeren". Wymiary z ramą 95x75 cm (70x50 cm).

12 000 zł

07-12-2017
Głowa Buddy, XIX/XX w.
Rzeźba z brązu patynowanego na podstawie z marmuru.

Wymiary: 30x10x10 cm

2 900 zł

11-04-2019
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. " Aggházy G 06".

12 000 zł

05-02-2018
Gustave Flasschoen “Scena w kawiarni nad Sekwaną”
Gwasz, akwarela na papierze, sygn. p.d. “G.Flasschoen”.

Wymiary w ramie: 45x55 cm (30x40 cm)

9 800 zł

09-01-2024
liczba obiektów: 1284